Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 6 mei 2012
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 65.-
2e prijs: € 55.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 45.-
5e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 Martijn van Stiphout Allure Timeless Sint-oedenrode
3 Gabryella Dufour Cacao Hdh Vittorio Heeze
4 Willeke Beerens Pleasure Celano Heeze
5 Marloes van Stiphout Beauté Harley VDL Sint-oedenrode
6
7 Mandy Jansen Cryolita S Ginus Breugel
8 Eline Peters Balinda F.S. Balourado Nijnsel
9 Bart Kluijtmans Califoria Casco X
10 Jasper Gaarenstroom Be - Motion De Villa D'arto Unistar Baarn
11 Dennis Heintzbergen Candy Girl Concetto Geldrop
12 Judith Gilsing Thatcher Guidam Veldhoven
13 Linda Verhezen Goofie W Quickfeuer Van Koekshof Eindhoven
14 Miranda Ulehake Concanto Triomphe De Muze Schijndel
15 Roald van Lankveld Born In The Rain Canezaro Ysselsteyn
16 Judith van den Nieuwenhuizen Cascin Rascin Sint-oedenrode
17 Maxime de Clerck Queen Heeze
18 Ruud Vos Nachtmusik Ilmeo Boxtel
19 Yvonne van de Pasch Winston Riverman Helmond
20 Susan van Giersbergen Umberto S OO-Seven Best
21 Patrick Lemmen Balafu De Tamerville Vancouver Sevenum
22 Jens van Giersbergen Wonderfee Pacific Best
23 Willeke van der Velden Freedom Z Franco Z Sint-oedenrode
24 Gabryella Dufour Chippendale Vulcano Th. Heeze
25 Paul van Dijck To Saffier H Mistral Sint Oedenrode
26 Jolein Roestenburg April D Phillip S Breugel
27
28
29 Lenneke Rothengatter VDL Groep Cassino Cassini Il Duizel
30 Eric Jr. van der Vleuten Caretino Gold Caretino Heeze
31
32 Harry van Dooren Big Ben Silverstone Heeze
33 Sylvia Dorssers Cri Indoctro Maasbree
34 Sanne van Gendt Lincom's Amiracle Regilio Nuenen
35 Wendy van Stiphout Zenith Edition A67 Namelus R Geldrop
36 Jan Berben beruby namelus Heeze
37 Roald van Lankveld Avanti Matterhorn Ysselsteyn (lb)
38
39 John Steeghs Cesar Tangelo van de Zuuthoeve Meterik
40 Willeke Beerens Zarragossa Sydney Heeze
41 Camilla Hendriks Action Breaker Heartbreaker Valkenswaard
42 James Payne VDL Groep Cheimee Clinton Hoogeloon
43 Lisanne van de Pasch Borago Onbekend Helmond
44 Miranda Ulehake Cupido Harley Vdl Schijndel
45 Mandy Jansen Cicarlos Tangelo van de Zuuthoeve Breugel
46 Robbert Ehrens Everglades Vdl Ephebe For Ever Hamont
47
48 Lenneke Rothengatter Madame Claire Numero Uno Duizel
49
50 Roosje Brouwer Balou Douglass Waalre
51 Michelle Mensinck Zambo Odermus R Valkenswaard
52 Aafke Timmermans Cloe Harley Vdl Middelbeers
53 Noortje Gevers Ruddle Rg Guidam Nijnsel
54 Ruud Vermeulen Cadell Van Gogh Heeze
55 Suzan van Gastel Bankroet Chacco Blue Nijnsel
56 Gondje Poell Bradley Cartani X
57 Sylvia Dorssers Babalou Balou Du Rouet Z Maasbree
58 Inge van den Bosch Bibi Quantum Den Bosch
59 Gabryella Dufour Zozo Marlon Heeze
60 Graham Gillespie Cunaniem Unaniem Heeze
61
62 John Steeghs Corompf Van Gogh Meterik
63 Niclas Parmler Vdl Groep Castello Indoctro Hoogeloon
64 Roald van Lankveld Biona Concorde Ysselsteyn (lb)
65 Bianca Schoenmakers Beter Weter Verdi Geldrop
66 Jeroen van Tienen copia Cobra Reusel
67 Patrick Lemmen Centrico Cartani Sevenum
68 Gini Korten Rf Clear Water Clearway Hamont
69 Leon Hegge Calimera Goodtimes Heeze
70 Marten Gunnarsson Coole Carla Wender R Heeze
71
72 Bram van Gaal Caro Concorde Gemonde
73 Kim Rothengatter VDL Groep C Tara Z Crown Z Duizel
74 James Payne VDL Groep Cherokee No Limit Hoogeloon
75
76
77 Niels Janssen Bertje HDH Indoctro Baexem
78 Christina Kallmert Dusty-s Z Dutch Capitol Heeze
79 Monique van den Broek Baghi Upgrade Sevenum
80 Salvador Fonseca Ferreira Cloud nn X
81 Frank Maas Bonaire Tenerife Vdl Meijel
82 Suzan van Gastel Bibi Dutch Capitol Nijnsel
83
84 Marieke Hoefnagel Udonrose Zortin Waalre
85 Lisanne van de Pasch Chanel Verdi Helmond
86 Roosje Brouwer Cocq A Doodle Tolan R Weert
87
88 Caroline Manders Cella Donna Carthino Z Valkenswaard
89 Leon Hegge Bruno Banani Numero Uno Heeze
90 Aafke Timmermans Chopard Casco Middelbeers
91 Frans Adriaans Diva Duc Of The Lowlands Duc Du Rabutin X
92
93 Bianca Schoenmakers Chokotoff Hdh Rascin Geldrop
94 Sylvia Dorssers Zorro Future Maasbree
95 Elisabeth Aspen Baronfee Sir Corland Meterik
96 Roald van Lankveld Caia Mylord Carthago Ysselsteyn (lb)
97
98 Patrick Lemmen Clouseau Vd Helle Z Canturo Sevenum
99 Graham Gillespie Conetticut Calvaro Z Heeze
100 Jeroen van Tienen Chester Dks Namelus R Reusel
101
102 Ruud Vermeulen Zapato Royal Bravour Heeze
103
104 Gini Korten Cescha Diamant De Semilly Hamont
105 Gondje Poell Hasta La Vista Enrico Heeze
106 Niclas Parmler VDL Groep Sting Z Stakkato Hoogeloon
107 Suzan van Gastel Barca Contendro Nijnsel
108 Christina Kallmert Berlioz R Heeze
109 James Payne Vdl Groep Bella Donna Ustinov Hoogeloon
110 Jorn Emschove VDL Groep Cavaro Ol Metta Hoogeloon
111 Robbert Ehrens Q-assessments King Lagunas Hamont
112 John Steeghs Cha-cha-cha Calvaro Z Meterik
113
114 iris jeurissen viola v olensa orame Oirlo
115 Dennis Verhoeven Zuattro Quattro Beek En Donk
116
117 Bianca Schoenmakers Asrael Zortin Geldrop
118 Leon Hegge Binky Larino Heeze
119
120 Anique Sijkens Cina To Jo Pe Hoeve Z Chuck Z Geldrop
121
122 Aafke Timmermans Cassanova Carolus II Middelbeers
123
124
125 Monique van den Broek Quirino nn Sevenum
126
127 Salvador Fonseca Ferreira Timberland nn X
128 Jan Berben Chilli B Berlin Heeze
129 Graham Gillespie Cartier Calvaro Heeze