Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht  voorlopige lijst
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 13.00
Datum: 6 september 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
H van Rooij
C Reijnders
W van Stiphout
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 25.-
6e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 165 Luc Steeghs Calva Chiva Z Calvaro 6 Kessel
2 237 Hein van Driel Carbid Z Ciciro Z Heeswijk-dinther
3 297 Marcel van Driel Eaton Londontimes Heeswijk
4 250 Christina Kallmert BML Dominica NL Ustinov Oirlo
5 243 Nicole Caris en nou Tangelo Maria Hoop
6 257 Rob Heyligers Flow-Versent Nabab de Reve Nl
7
8
9 230 Julia Van Kuijk Bocelli Vainquer Vught
10 78 Kevin Jochems Ecica Quidam de Revel Asten
11 10 Janneke van der Linden Bindorado Indorado Somere
12
13 359 Teun Vestjens Electra Vleut
14 200 Freek Vestjens Everlina Lexicon Sevenum
15 216 Jonna Martinson Eros Indorado Heeze
16 120 Anne - Marie Poels Quasinaa Quantum Swolgen
17 187 Maikel van Mierlo Quovario Quartz Il Adelheid Z Koningslust
18 58 Yentl Tops Zamara Pacific Veldhoven
19
20 218 Kimberly Peter Ducati Carolus II Eindhoven
21
22
23 219 Melanie Gommans Blancasiana L Ultimo Venray
24 299 Solveig Keskela Endless Times Londontimes Heeswijk
25 166 Luc Steeghs Daranka Canturano Kessel
26
27 358 Kevin Jochems Citanja Lord Z
28 49 Rosanne Janssen Chelsea Contact Vd Heffinck Lierop
29 86 Pauliina Kostilainen Cascade III Z Calato Z Asten
30
31 289 Arnold Boerekamps D'avange K Massimo Asten
32 357 Rob Heyligers Elotti Cardento
33 362 Dennis Caubergs Evening Breeze Nameles Echt
34
35 223 Sanne Muytjens Illusion Van Gogh Rosmalen
36 238 Hein van Driel Ecgler Uno Numero Uno Heeswijk-dinther
37 186 Maikel van Mierlo Empire Vigaro Koningslust
38 114 Nick Naus Elmira Cardento Neeritter
39 251 Christina Kallmert Earinosa Lexicon Oirlo
40 344 Teun Vestjens choclate blush Sevenum
41 330 Oda Charlotte Lyngvar El Cate Cantos
42
43 346 Anne - Marie Poels Sensation Stenograph Swolgen
44 37 Jeroen Bruens Bibisi CKV Calato Kama Eindhoven
45 59 Yentl Tops Dame blanche Quasimodo Vd Molendreef Veldhoven
46
47 329 Niels Knape Eye Catcher Nabab
48 244 Nicole Caris Fadelheid Namelus R Maria Hoop
49
50 206 Joris van Helmond E-Clinton Clinton Asten
51 157 Wilgard Theuws Jive van het Sarenhof Flamenco de Semilly Arendonk
52 201 Freek Vestjens F Armani Cartier Vd Heffinck Sevenum
53 53 Senna van Eerd Knegt's Cascavel Tangelo Van De Zuuthoeve Veldhoven
54 185 Maikel van Mierlo Earley Harley Vdl Koningslust
55
56 137 Mel Thijssen Mini Gijs Mr. Blue Sevenum
57 79 Kevin Jochems Ecifee Cicero Z van Paemel Asten
58 347 Anne - Marie Poels Ed Hardy Berlin Swolgen
59 364 Dennis Caubergs Convention nn Echt
60 83 Nicole Mestrom Jewel vlp berlin Swalmen
61 252 Christina Kallmert Celina Upgrade Oirlo
62 72 Mandy Jansen Dabrina S Major De La Cour Breugel
63 331 Oda Charlotte Lyngvar Edonja nn
64 298 Solveig Keskela Dorette B Numero Uno Heeswijk
65
66 342 Zygimante Ausraite Massimo Boy Massimo
67 197 Teun Vestjens Extream Lexicon Sevenum