Juniors Team Test


<< Back to competition

Van Sprengel Stallenbouw Prix

CDI Juniors
Team test Juniors edition 2009 update 2015
Thursday, 7th May 2015 Competition: D02 Arena: 3
Discipline: Dressuur
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 7 mei 2015
Tijd: 12:30
Jury‘s
E Ms. E. Ebert (GER)
C Ms. M. Stukelj (SLO)
M Mr. A. Francqueville (FRA)
Prijzengeld
1e prijs: € 130.-
2e prijs: € 105.-
3e prijs: € 80.-
4e prijs: € 65.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 40.-
7e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming
12:30 1 115 Veronique VAN DER PANNE WHATEVER Truppa NED
12:38 2 130 Thalia ROCKX CENDA DE LA FAZENDA Don Schufro NED
12:46 3 111 Mercedes VERWEY Zarah Oscar NED
12:54 4 114 Amalie Magnussen Ravell's Herkules Blue Hors Hertug NOR
13:02 5 117 Esmee DONKERS ZAFFIER PAINTED BLACK NED
13:10 6 124 Laura QUINT VELAZQUEZ KRACK C NED
13:18 7 120 Aleksandra MAKSAKOVA Bojengels Samba Hit Ii RUS
13:26 8 118 Britt Van Der PANNE ATINK Tuschinski NED
13:34 9 126 Zoe Schipper Venice Cabochon NED
Break (20 minuten)
14:02 10 104 Febe VAN ZWAMBAGT FS LAS VEGAS LORD LOXLEY I NED
14:10 11 107 Valentina Remold Broadway Vivaldi ITA
14:18 12 123 Julie KONINX AVANTI BEL
14:26 13 106 Lisanne ZOUTENDIJK KOSTENDRUKKERS WATTEAU JAZZ NED
14:34 14 125 Romee Van Paassen Wup Welt Hit NED
14:42 15 129 Mylene SPAAK Sweet Sensation Kroongraaf NED
14:50 16 116 Veronique VAN DER PANNE BOY BENTLEY Johnson NED
14:58 17 121 Wilma Bjork Vlorie Florett As SWE
15:06 18 131 Anna-malin Lyden Levall 002 SWE
Break (30 minuten)
15:44 19 127 Isabel Giart Nemo Jazz BEL
15:52 20 101 Marjan HOOGE Fulltime Fidermark NED
16:00 21 112 Mercedes VERWEY WIOLITA SAN REMO NED
16:08 22 109 Louise MOURLON BEERNAERT ROBINHO ROHDIAMANT BEL
16:16 23 133 Robin BERNOSKI CLEVER Flemmingh NED
16:24 24 102 Lina UZUNHASAN DONNA RAY UNITED USA
16:32 25 132 Imke Been Toto Divette Metall NED
16:40 26 105 Lisanne ZOUTENDIJK KOSTENDRUKKERS RINGO STAR RICCIONE NED
Break (20 minuten)
17:08 27 108 Natalia Blanco Govantes Lord Of Dance 15 Lord Loxley ESP
17:16 28 122 Julie KONINX Dabanos Abanos BEL
17:24 29 128 Hannah Von Wallwitz Sugar Boy 11 Sunny-boy GER
17:32 30 103 Zoe DE BOOIJ Wodan Osmium NED
17:40 31 110 Amber BARTON LABIAT LE PRIMEUR GBR
17:48 32 119 Aleksandra MAKSAKOVA SCAMPALO 6 SANDRO HIT RUS