Nationaal 1m40


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek is geadopteerd door VERKEERSSCHOOL BLOM 


Klassiek met 1 WINNING ROUND - conform art 276
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 40.00
Datum: 7 juni 2015
Tijd: 15:45
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
1 dhr B Vorselaars
2 Mw L van de Graaff
Prijzengeld
1e prijs: € 1000.-
2e prijs: € 750.-
3e prijs: € 600.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 55 Wiljan Laarakkers Langer Jan Landjonker ottersum
2 8 Koen Leemans Grace van de Werf Querlybet Hero middelbeers
3 43 Sabrina van Rijswijk Zomodo P Quasimodo Z Pijnacker
4 511 Espen Wielunski Acolido 2 Acodetto Zeewolde
5 494 Dominique Greeve Charmeur Veron Rucphen
6
7 77 Stijn van der Velden Compromis Tygo Eindhoven
8 6 Rob Heyligers Zeline Hemmingway Asten
9 13 Jorn van Kuyk Ancroyable Emilion markweg 1
10 16 Martine van den Eynden Billie Jean Larino Lepelstraat
11 17 Anouk Schreurs Atkinson Colander Chaam
12 26 Casper Meegdes Champie V/d Wolfshoeve Indorado huijbergen
13 27 Nick van der Graaf Casco Indoctro rucphen
14 33 Martijn Verpoort Bellisima Sydney Veghel
15 352 Tim Franssen Cicciolina Tangelo Van De Zuuthoeve gilze
16 40 Mischa Everse Amarillo Indoctro Waddinxveen
17 41 Jurre van Bommel Call Me Mr. Blue nn
18 407 Amanda Landeblad Audi's Amalia Lux dinteloord
19
20 239 Wiljan Laarakkers Chilly L'esprit ottersum
21 72 Bianca Schoenmakers Zorianda Indorado heeze
22 851 Frans Wijlaars Vince Black Hemmingway Nvt
23 517 Espen Wielunski La Toya 44 Le Cou Cou Zeewolde
24 111 Mark Jespers Bo Indorado prinsenbeek
25 435 Ruben Romp Audi ?s Contento Lord Z Goirle
26 136 Pieter-jan de Visser Walter Nassau woensdrecht
27 12 Fokke Kingma Beluga Tygo Lijnden
28 78 Kessy van Berlo Ricardo VB Lancelot veghel
29 142 Sabrina van Rijswijk Grison Van Den Bisschop Canturo pijnacker
30 190 Marwin van den Nieuwenhuijzen Barca Contendro Il Sint-Oedenrode
31 186 James Gilmartin Balander Balou Du Rouet Tull en 't Waal
32 81 Jorn van Kuyk Celena Argentinus markweg 1
33 2 Stijn van der Velden Zippit O.cor D'emilion Eindhoven
34 911 Tessa Hoeksema Warandasj R. Karandasj Nvt
35 19 Nicole Botma Dollards Abu Dhabi Cjs Cantos Zuidbroek
36 95 Mitchel Sonneveld Blom's Cekakina Lupicor Sprundel
37 7 Koen Leemans Dopharma's Uraniet Emilion middelbeers
38 912 Tim Franssen Deauville Andiamo Gilze
39 473 Michael Kearins Stryder IV kootwijkerbroek
40 522 Camila de Mazza De Benedicto Aplux Lux Knegsel
41 597 Hani Bisharat Emmanuel Nvt
42 628 bram van der pluijm kalix kolibri Nvt Nvt
43 281 Lennard de Boer Davidoff Zento Nieuwleusen
44 91 Gabryella Dufour Daylight Hdh Ustinov Heeze
45 856 Morten Djupvik Torado Dingeshof Tornado Breda
46 408 Amanda Landeblad Happy Lux Z dinteloord
47 447 Mischa Everse Black Berry Larino Waddinxveen
48 93 Clive de Graeff T&o's Capisce Uno Numero Uno Voorthuizen
49 567 Dominique Greeve Skipio Taloubet Rucphen
50 913 Henk van de Pol Zidane Guidam Nvt
51 195 Wiljan Laarakkers Nerono Z Nelson Z ottersum
52 895 Axelle Grossin Quintina v/d Laarse Heide Z Quintessence Z Zundert
53 632 Espen Wielunski Albaretto Zeewolde