Za - Nationaal 1m35


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek is geadopteerd door RABOBANK - ETTEN LEUR


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 6 juni 2015
Tijd: 13:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
1 Mw L van de Graaff
2 dhr B Vorselaars
3 dhr j wilmink
4 Dhr M Dusomos
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 200.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 28 Nick van der Graaf Calippo Cartoon rucphen
2 511 Espen Wielunski Acolido 2 Acodetto Zeewolde
3 44 Mischa Everse Iceman De Muze Erco van het Roosakker Waddinxveen
4
5 30 Tessa Hoeksema Biacci R Indoctro tolbert
6 849 Wiljan Laarakkers Buckup Ukato Ottersum
7 163 Dennis Caubergs Vadina Odermus R Echt
8 494 Dominique Greeve Charmeur Veron Rucphen
9 522 Camila de Mazza De Benedicto Aplux Lux Knegsel
10 592 Ruben Romp Audi?s Teavanta II C Z Treasure Z Goirle
11 81 Jorn van Kuyk Celena Argentinus markweg 1
12 408 Amanda Landeblad Happy Lux Z dinteloord
13 128 Gabryella Dufour Deftig Hdh Ustinov heeze
14 37 Pascalle van Boxtel Saint James Cruising Vlijmen
15 111 Mark Jespers Bo Indorado prinsenbeek
16 33 Martijn Verpoort Bellisima Sydney Veghel
17 126 Marco Sas Colorado Carolus II oostwoud
18 16 Martine van den Eynden Billie Jean Larino Lepelstraat
19 248 Renee de Weert Horsemanship's Curiosity Veron Ossendrecht
20 62 Suzanne Raming Zyrah Corland Schijf
21 352 Tim Franssen Cicciolina Tangelo Van De Zuuthoeve gilze
22 32 Thom de Koff Carrera Dk CESANO II Renswoude
23 670 Wim Broers Arland Corland Nvt
24 50 Sacha de Wit Beau Indoctro Ossendrecht
25 488 Nicole Botma Discovery Zento Zuidbroek
26 55 Wiljan Laarakkers Langer Jan Landjonker ottersum
27 260 Sarah Duggan Elsakkers Connah Laytender prinsenbeek
28 46 Bas Moerings Vesther Guidam roosendaal
29 20 Bart Lips Zidane Oklund Biest-Houtakker
30 138 Constanca de Almeida Fernandes Bilbao Balou Du Rouet gilze
31 517 Espen Wielunski La Toya 44 Le Cou Cou Zeewolde
32 26 Casper Meegdes Champie V/d Wolfshoeve Indorado huijbergen
33 242 Jolein Roestenburg Gooya du Keske Z Gwalarn ar park Breugel
34 27 Nick van der Graaf Casco Indoctro rucphen
35 203 Cindy Perdaen Azzuro Polydox Sas van gent
36 447 Mischa Everse Black Berry Larino Waddinxveen
37 297 Marwin van den Nieuwenhuijzen Tjonge-jonge Guidam Sint-Oedenrode
38 498 Dennis Caubergs Airjody Z -- Echt
39 39 Linda Rijken Cogonuts Oklund Lelystad
40
41 413 Axelle Grossin Quintina v/d Laarse Heide Z Quintessence Z Zundert
42 12 Fokke Kingma Beluga Tygo Lijnden
43 381 James Gilmartin Colorado Concreto Tull en 't Waal
44 84 Jack Ansems Remmits Copacabana Carrado I Poppel
45 96 Ruben Romp Audi?s Chuck Blue SFN Mr. Blue goirle
46 421 leon kuijpers Bollenhoeve's Culia NN breda
47 42 Stefan van Veldhuizen Bangelo V Tangelo Van De Zuuthoeve Nvt Nvt
48 407 Amanda Landeblad Audi's Amalia Lux dinteloord
49
50 567 Dominique Greeve Skipio Taloubet Rucphen
51 13 Jorn van Kuyk Ancroyable Emilion markweg 1
52 521 Camila de Mazza De Benedicto Simba du Rozel Elf D'Or Knegsel
53 195 Wiljan Laarakkers Nerono Z Nelson Z ottersum
54 132 Gabriel Coumans Chocolat Punch Triomphe De Muze deurne
55 91 Gabryella Dufour Daylight Hdh Ustinov Heeze
56 95 Mitchel Sonneveld Blom's Cekakina Lupicor Sprundel
57 632 Espen Wielunski Albaretto Nvt Nvt
58 597 Hani Bisharat Emmanuel Nvt
59 847 Mischa Everse Amarillo Indoctro Nvt
60 29 Tessa Hoeksema Warandasj R. Karandasj tolbert
61 19 Nicole Botma Dollards Abu Dhabi Cjs Cantos Zuidbroek
62 840 Nick van der Graaf Azzaro Z Andiamo Nvt