Za - Nationaal 1m30


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek is geadopteerd door VDL STUD - BEERS


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 6 juni 2015
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
1 Mw L van de Graaff
2 dhr B Vorselaars
3 dhr j wilmink
4 Dhr M Dusomos
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 175.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 634 Espen Wielunski Zorro Nvt Nvt
2 834 Hani Bisharat v.grafith Nvt
3 467 Olivier van der Vaart Rankum offender Rankum off centre terheijden
4
5 837 Wiljan Laarakkers Bisquit Ottersum
6
7 90 Sacha de Wit Devlin K Douglas Ossendrecht
8 416 Dennis Caubergs Clarico Clarimo Echt
9 771 Bas Knijff Bella's Heartbreaker Heartbreaker Nvt
10 51 Andor Leeuw Bronx Triomphe De Muze Roosendaal
11
12 520 Camila de Mazza De Benedicto Vrai Chique Verdi Knegsel
13
14 432 Gabriel Coumans Coco Blue de Lui Mr. Blue deurne
15
16 437 Ruben Romp Audi?s Faults Free Con Air Goirle
17 602 leon kuijpers Denzel Nvt Nvt
18 22 Raf Willemse Harvey Clinton Ravels
19 15 Raoul Ridderhof Iceberg Onze Fons papendrecht
20 633 Espen Wielunski Barambo Nvt Nvt
21 49 Gert-jan Horsmans Boet Namelus R Nvt Nvt
22 170 Michelle Mak Binti Tenerife Vdl Oudenbosch
23 364 Hani Bisharat Gloria Nvt
24 568 Tamara Klop Amaranthos Namelus R Oudenbosch
25 910 Rob de Bruyn Zamondo Monarch Silverstar Hoge Mierde
26 343 Rob de Bruyn Ubama Mr Blue Hooge Mierde
27
28 64 Suzanne Raming Doe Maar Cardento Schijf
29
30 52 Martijn Verpoort Catosca Oklund Veghel
31 134 Olivier van der Vaart Eternal Flame Zelote Vdl terheijden
32 230 Marco Sas Eastbourne Clinton oostwoud
33 448 Steven Danneels Illinois van de Buxtaele Boris van het Kluizebos Poppel
34 29 Tessa Hoeksema Warandasj R. Karandasj tolbert
35 83 Nicole Botma Veraleen Namelus R Zuidbroek
36 99 Tim Koch Ekarlus Bh Namelus R Bergen op zoom
37 287 Bart Lips Evènzo Diarado Biest-houtakker
38 75 Valerie van Nieuwenhuyzen Ascatano Z Asca Z Steenbergen
39 9 Veronica Bolders Brabant Lease Alekra Furore Bergen opZoom
40 74 Ruby de Kok Upstairs Ultimate Vdl rosmalen
41 173 Sherin Hogenkamp Bella Donna Caricello Someren
42 97 Linda Rijken Dinanda Quasimodo Z Lelystad
43 839 Wiljan Laarakkers Duchesse De Pomme Lambada Van Berkenbroeck Ottersum
44 169 Denize van der Poel Havehoeven's Wiske Indoctro H.I.Ambacht
45 417 Dennis Caubergs Diego P.D. Verdi Echt
slepen (10 minuten)
46 627 Anne van der Eijk Utopia Numero Uno Zevenhuizen
47 94 Bas van Opstal Delilah Hn Vermont Schijf
48 549 Anoek van der Pluijm E Umonia Athos R Made
49 396 Mischa Everse Dutch Blue Chacco Blue Nvt
50 127 Brian Kommers Twist Her Z Twisther Hoogerheide
51
52 332 Gerd Jan Horsmans Dinadja nn Tull
53 65 Geert Moerings Destha Andiamo Roosendaal
54 86 Patricia Greeve Cappuccino B B Salamon Rucphen
55 152 Nicole Botma Dubai JH Mermus R Zuidbroek
56 154 Lucille Billet Carolina Bs Cantos Rijsbergen
57 395 Amanda Landeblad Audi's Upgrader Heartbreaker dinteloord
58 53 Lisa Aarts Zipper Haarlem Helvoirt
59 115 Martine van den Eynden Dicampione Indoctro Lepelstraat
60 357 Wim Broers Tiore Nummero Uno Oud-Alblas
61 451 Steven Danneels Homer de muze Nabab de reve Poppel
62 339 Stefan van Veldhuizen De Pokemon Pokemon Voorthuizen
63 133 Sara-jane Tracy Carrow Douglas Ard Vdl Douglas kootwijkerbroek
64 70 Sacha de Wit Clo? K Corland Ossendrecht
65 110 Roy de Nijs Dalantina Zirocco Blue Vdl Roosendaal
66 480 Sarah Duggan earl v/d elsakker Namelus R prinsenbeek
67 45 Cindy Perdaen Barones Den Haan Vancouver Sas van gent
68 139 Constanca de Almeida Fernandes Quincy 151 Quasimodo Z gilze
69 205 Marco Sas eliane HL Numero Uno oostwoud
70 4 Dennis Wauben Bellona Cartano Molenschot
71 247 Christiaan van de Plasse Delta Mossel Celine Querlibet Hero Wemeldinge
72 231 Bart Lips Chouff Z Chuck Z Biest-Houtakker
73 769 Bas Knijff Don Kide Nvt
74 229 Casper Meegdes E.T. Indoctro huijbergen
75 519 Camila de Mazza De Benedicto Dee Jay nn Knegsel
76 252 Eva Ollula Cascamor Centimor ottersum
77 409 James Gilmartin Arrabella Oklund Tull en 't Waal
78 241 Jolein Roestenburg Game du keske Z Gwalarn ar park Breugel
79 354 Gerd Jan Horsmans Caballo Ukato Tull en 't Waal
80 272 Gabriel Coumans Dominique Namelus R deurne
81 69 Gabryella Dufour Wieteke Ovidius heeze
82 435 Ruben Romp Audi ?s Contento Lord Z Goirle
83 21 Esther Timmermans Ebony Sierappel Weelde
84 463 Renee de Weert Dorina Karioka del Follee Ossendrecht
85 88 Romy Martins Casate Quasimodo Z Schijf
86 845 Tim Franssen Joli Coeur M-y Converter Nvt
87 512 Karianne Samal La Quatro Quattro B Nvt Nvt
88 838 Wiljan Laarakkers Frits Exenel V Ottersum
89 330 Mitchel Sonneveld Blom's Dutch sixpack Verdi Sprundel
90 59 Herwin Braat Chippendale Chicago Z dddd
91 285 leon kuijpers Cravitz W nn Nvt
92 82 Geert Moerings Vesthigo Z Vigo D'arsouilles roosendaal
93 546 Mischa Everse Amanda Cassini II Waddinxveen
94 585 Espen Wielunski Hannes van het Bruggeveld Carabas V/d Wateringhoeve Nvt Nvt
95
96 259 Anoek van der Pluijm Enrique Baloubet Du Rouet Nvt
97 30 Tessa Hoeksema Biacci R Indoctro tolbert