4-Jarigen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek is geadopteerd door BART GOMMEREN SPORTHORSES


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 4 juni 2015
Tijd: 12:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
1 dhr B Vorselaars
2 dhr j moerings
3 Mw L van de Graaff
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 75.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 642 Jorn van Kuyk Blom's Geisha Numero Uno Langeweg
2 570 Rob Heyligers Goodwill Baltic Asten
3 460 Thijs Derks Audi's Crand cru Emilion goirle
4 580 James Gilmartin Gino-s Kashmir Van Schuttershof Tull
5 538 Nick van der Graaf Delta Mossel Guillaume Heartbreaker Wemeldinge
6 613 Geert Jan Boer Go Eldor Nvt
7 411 Michelle de Leeuw Giovanni s Up To Date rijsbergen
8 630 Michael Kearins grey river Nvt Nvt
9 531 William van der Donk giraldo toulon Vorstenbosch
10 456 Iris van de Graaf Goldfee O Grison van den Bisschop Etten-Leur
11 441 Maxi de Weert Figaro Houston Ossendrecht
12 611 Sindy van Kruisselbergen dopharma s graniet vingino Nvt
13 500 Martine van den Eynden Gaucho Verdi Lepelstraat
14 588 Rob Heyligers Espoir Epilot Asten
15 610 Koen Leemans dopharma s geronda singapore Nvt
16 550 Anoek van der Pluijm Gerlos Der Senaat Waddinxveen
17 641 Jorn van Kuyk Blom's Gandhi Zirocco Blue Scherpenisse
18 572 James Gilmartin Gillion es Vader Onbekend Tull
19 579 Gert-jan Horsmans Gucci musterd Baloubet Du Rouet Nvt
20 543 Stephanie Jennen Nababob Z Nabab de Reve Nvt Nvt
21 652 Bart Gommeren Grappa Andiamo oud gastel
22 547 Mischa Everse galidos Calido I Waddinxveen
23 490 Miranda Wagemakers Leroy Brown SW Lupicor Riel
24
25 481 Sarah Duggan Grees v/d elsakker Indoctro prinsenbeek
26 526 Sacha de Wit Larca van Erpecom Kashmir van het Schuttershof Ossendrecht
27 553 Manon Lazeroms Go'Briën O'Briën Sprundel
28 506 Arjen van Diepen Gigolo van de Toekomst Nothing To Lose 95.5428 De Weere
29 496 Bart van Ooyen Ginorado Diarado Houten
30 643 Jorn van Kuyk Blom's Glasgow Lord Z Langeweg
31 477 Kimberley Winsingh Globetrotter Z Gaillard De La Pomme raalte
32 544 Laurie Peeters Gorchidee Corland Breda
33 499 Martine van den Eynden Genie zelusiena Verdi Lepelstraat
34 296 Marwin van den Nieuwenhuijzen Golinda FH Toulon Sint-Oedenrode
35 510 Marloes Remmerswaal Garonette V Indoctro Aarlanderveen
36 569 Rob Heyligers Gibson Cassanova Asten
37 532 James Gilmartin Freestyle VK Z Falaise de Muze Tull
38 556 Tim Koch Grande Belle Baltic Bergen op zoom
39 620 Koen Loomans Gazguine Tag Nvt
40 530 William van der Donk gaudi namelus Vorstenbosch
41 537 Nick van der Graaf Delta Mossel Gigolo Figo de Muze Wemeldinge
42 590 Anoek van der Pluijm Goldine Vingino Waddinxveen
43 458 Tim Lander gira polo zapatero vdl berkel en rodenrijs
44 482 Yvonne Jakobsen Grand ami Zirocco Blue meliskerke
45 503 Maxi de Weert Cash Flyer Caleandro Ossendrecht
parcours verkennen (10 minuten)
46 601 leon kuijpers Giarado Diarado breda
47 524 Lisanne Verdonk genetic-loma II SB Con polydor Dddd
48 560 Cheryl Sjouke Grace Kelly B Zento Den Haag
49 535 Franklin Posmus Garola H.K Arezzo vdl Zuidoostbeemster
50 455 Iris van de Graaf Goldfever Bustique Nvt
51
52 545 Annemieke Lips Gladstone Spartacus TN Ooltgensplaat
53 505 Arjen van Diepen Goddess Taonga Boss VDL De Weere
54 534 Astrid van der Poel Giwana Baltic vdl H.I.Ambacht
55 565 Tim Franssen gambler glasgow v/h merelsnest gilze
56 507 Gert-jan Horsmans Gravin es Falaise De Muze Nvt
57 514 Jessica Innemee Gantos Vader Onbekend berkel en rodenrijs
58 156 Rob Heyligers Agrippa 4 Arpeggio Asten
59 361 Jack Ansems NN NN Poppel
60 445 Bas Moerings Givoli Darco Roosendaal
61 479 Collin Zwartjens Toberlina Z Twister De La Pomme Raalte
62 542 Stephanie Jennen Nababette Z Nabab de reve Nvt Nvt
63 595 Mischa Everse goya padinus Nvt
64 583 Nick van der Graaf Gomald Vaillant Rucphen
65 600 leon kuijpers Genius Corland breda
66 644 Jorn van Kuyk Blom's Go for it Quaprice Langeweg
67 475 Yindee van Wanrooij Galant Spartacus Son
68 562 Jeroen Heijmans Gladstone Sam R Bodegraven
69 459 Thijs Derks Audi's Galliano Warrant goirle
70 390 Stef Vanaert Gup Indoctro Schijf
71 578 Suzanne van Loon Giandra Ukato Tilburg
72 625 Constanca de Almeida Fernandes Gigant Glasgow vd Merelsnest Nvt Nvt
73 513 Tim Lander Gamble Arezzo VDL berkel en rodenrijs
74 621 Koen Loomans Gregor Quidam de revel Tull
75 552 Franco Garavaglia Clarim la loi z Clarimo Poppel
76 672 Geert Jan Boer Gadalca spartacus Nvt
77 555 Tim Koch Gymphoni Vingino Bergen op zoom
78 559 Jordi van Oosterhout Gladstone Grison van den bisschop Rotterdam
79 518 Mandy Grootegoed Gustavo kuerten Zirocco Blue Heerle
80 612 Sindy van Kruisselbergen dopharma s grand touchend-numo untouched Nvt
81 478 Kimberley Winsingh Galaxy Vader Onbekend raalte
82 453 Danny Willems Gucci Bubalu Oosteind
83 617 Bart van Ooyen Golanda Nvt
84 491 Franklin Posmus Carcassonne Cardento Zuidoostbeemster
85 561 Jeroen Heijmans Gaudi van de Molendreef Gigolo van de Molendreef Bodegraven
86 589 Anoek van der Pluijm C Wellie Calvin Z Waddinxveen
87 645 Jorn van Kuyk Blom`s Gintura Zirocco blue Langeweg
88 640 nick vd Graaf GoGo Cardento Nvt
89 454 Brian Hellemons Gavoli Twister de la pomme Oudenbosch
90 599 leon kuijpers Gino Gold Nummero Uno breda
91 564 Tim Franssen just on time z je taime flamenco gilze
92 557 Laurens Graper Gaaf Ustinov Prinsenbeek
93 465 Olivier van der Vaart Gigi nn terheijden
94 492 Gert-jan Horsmans G-star es What A Quickstar K Nvt
95 639 Thijs Derks Gamble Elvis ter putte Nvt Nvt
96 551 Franco Garavaglia Navarro Numero uno Poppel