5-Jarigen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Geadopteerd door WEGENLIJNBEDRIJF MARKEER BV

parcours in 2 fasen; art 274.5.c
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 3 juni 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
1 Mw L van de Graaff
2 mw i veeke
3 dhr B Vorselaars
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 175.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 209 Siebe Kramer Fire Bleu BH Mr Bleu oud beijerland
2 232 Rob Heyligers Flow-Versent Nabab de Reve Asten
3 419 Gert-jan Horsmans Felix Numero Uno Nvt
4 337 James Gilmartin Favoriet Arezzo VDL Tull en 't Waal
5 404 Marwin van den Nieuwenhuijzen Rheia Royal Class Sint-Oedenrode
6 400 Renee de Weert Fauve Acantus GK Ossendrecht
7 224 Mark van den Top Falanta Classe Nijkerkerveen
8 438 Annelore Willeboer Geneve DK Z Grison Van Den Bisschop Nvt Nvt
9 227 Nick van der Graaf falandria mondria's Cavalier Nvt
10 380 Leon Hegge Fudge HDH Wizzerd Heeze
11 427 Lennard de Boer Formidable Badelero VDL Nieuwleusen
12 188 Manon Lazeroms Orient D'orange Orient De L'espace Sprundel
13 536 Olivier van der Vaart flinck ustinov terheijden
14 420 leon kuijpers Frelino Gold NN breda
15 541 Stephanie Jennen Four Steps Blue Mister Blue balen
16 383 Thom van Dijck Fair play Zacharov Sint oedenrode
17
18 348 Rob Heyligers Fire Vleut Asten
19 264 Bas van Opstal FLIERE FLUITER Zirocco Blue Vdl Schijf
20 316 Carolein van de Plasse Delta Mossel's Fleetwood Clinton Wemeldinge
21 533 Christiaan van de Plasse Delta Mossel Flora de l Tangelo van de Zuudhoeve Wemeldinge
22 299 Erica Dijkshoorn Keno vd Bisschop Ugano Sitte Bergschenhoek
23 321 Amanda Landeblad Flock Spartacus dinteloord
24 202 Cindy Perdaen Footloose Diabeau Sas van gent
25
26 442 William Grollé Fausto BB Indorado Brielle
27 425 James Gilmartin Felice ES Colman Tull en 't Waal
28 433 Jorn van Kuyk Logtenburgs Custique Carthino Z markweg 1
29 175 Maikel Roggen Caluna's Armani Namelus R Heythuysen
30 359 Dries van der Linden D&M's Firenze Baltic VDL Roosendaal
31 446 Mischa Everse Esquilla Kashmir vd Schuttershof Nvt
32 208 Siebe Kramer Balisto zoetendaele Z Eurocommerce Berlin oud beijerland
33 548 Geert Jan Boer Fabiano Waddinxveen
34 270 Anoek van der Pluijm Kerswin van 't Roosakker Echo van't Spieveld Waddinxveen
35 373 Nick van der Graaf Cassitta sr z Cassiano Z rucphen
36 462 Marwin van den Nieuwenhuijzen F.T.P. van www.olland.biz Pierrot Sint-Oedenrode
37 349 Leon Hegge Heeze
38 574 Lennard de Boer Falanita Corland Nieuwleusen
39 295 Rob Heyligers Litithia nn Asten
40
41 304 Gerd Jan Horsmans Fernando Quaprice Tull
42 320 James Gilmartin Ferran V Indorado Tull
43 189 Geert Moerings Fosther Vigo d'Arsouilles roosendaal
44
45 418 Kimberley Winsingh cristallo jr Cristallo I raalte
46
47 155 Maxi de Weert Fabulous Kannan Ossendrecht
48 636 Michael Kearins Fix Date Nvt Nvt
49 298 Erica Dijkshoorn Amira Z Amiro Z Bergschenhoek
50 222 Leon Ursem Fabiano van het Posthuys Dubai Rotterdam
51 283 Marieke Verdaasdonk Fediella Baltic Meerle
52 322 Christy Dictus Flagstaff Casiro ll achtmaal
53 326 Mischa Everse Fabries O brien Waddinxveen
54 472 Geert Jan Boer Flower Stakkato Waddinxveen
55 187 Manon Lazeroms Frigonda Indoctro Sprundel
56 566 Dominique Greeve Charley Brown Bb Chippendale Rucphen
57 594 Anoek van der Pluijm Felix Quatro Z Nvt
58 587 Olivier van der Vaart Kastello Echo van't Spieveld Terheijden
59 217 Rob de Bruyn Konique D'Houtem Erco van het Roosakker Hooge Mierde
parcours verkennen (10 minuten)
60 422 Patricia Greeve flyer NN Rucphen
61 540 Stephanie Jennen Feel Wit Ogane Sitte balen
62 314 Linda Rijken Fadinia Vinesse Lelystad
63 495 Leon Hegge Fight for it Larino Nvt Nvt
64 218 Renee de Weert Flower Cardento Ossendrecht
65 250 Rob Heyligers Forlan Concorde Asten
66 509 Espen Wielunski Chathago Chacco-Blue Zeewolde
67 501 Franco Garavaglia Camilla Z Calvados Z Poppel
68 278 Sarah Duggan Faiserstern v/d elsakker Indorado prinsenbeek
69 328 Amanda Landeblad Audi's faboulus baloubet du rouet dinteloord
70 261 Miranda Wagemakers Feddebezi SW Contendro Riel
71 211 Kimberley Winsingh Fortado Verdi Nvt Nvt
72 391 Geert Moerings Fasther Vigo d'arsouilles roosendaal
73 471 Mischa Everse Flair Air Jordan Waddinxveen
74 319 Thieu Timmermans Fix Blue Zirocco Blue Vdl vlijmen
75 235 Thom van Dijck Cinderella Z Chacco Blue Sint oedenrode
76
77 575 Mitchel Sonneveld Blom`s Fashion Indoctro Sprundel
78 182 Eva van Duin Society's Fellow Azteca Vdl Rijsenhout
79 657 Nick van der Graaf Finn's Pride Querly Elvis Nvt
80 403 Danny Willems Falcon CARTANO Oosteind
81 369 Tim Franssen Fherraro Zirocco Blue gilze
82 340 Pieter-jan de Visser kiladay Z Kilot woensdrecht
83 485 Olivier van der Vaart Faienna L Verdi terheijden
84 397 Thom de Koff Flick Flack Bessemeind's Casino Renswoude
85 527 Bas van Opstal Fay HN Indoctro Schijf
86 24 Sabrina van Rijswijk Fun Fun For Pleasure pijnacker
87 619 Koen Loomans Caltina Z Nvt
88 368 Bobby Klootwijk Emile van de helle Darco W-001387-hgt Bwp brecht
89 317 Sara-jane Tracy Finney Diarado kootwijkerbroek
90 356 Sacha de Wit Fifty Fifty K Cardento Hoogerheide
91 336 Valerie van Nieuwenhuyzen Blom's Flinstering Cardento Steenbergen
92 470 Anoek van der Pluijm Caron Cachas Waddinxveen
93
94 201 Bas Moerings Flyer Nabab De Reve roosendaal
95 263 Amanda Landeblad Fiolita Diamant De Semilly dinteloord
96 493 Bart van Ooyen Flo Van Gogh Houten
97 269 Geert Moerings Fiss Nabab De Reve roosendaal
98 204 Bart van Heesbeen Femme Fatale Numero Uno Elshout
99
100 372 Nick van der Graaf touche d'allegr?sse Whitesnake rucphen
101
102 274 Christy Dictus Fupord van Beek nn achtmaal
103 370 Mischa Everse Faust van Weltevreden Zidane Waddinxveen
104 177 Danny Willems Focruisde marius claudius Oosteind
105 516 Bas Knijff FISINA G -- Nispen
106 452 Dries van der Linden Lucky Lancelot Roosendaal
107 410 Gert-jan Horsmans Fanfan la Tulipe Diamant De Semilly Nvt
108 502 Mark Jespers Formidable J Baltic VDL prinsenbeek
109 331 Franco Garavaglia Freeswing Zirocco blue Poppel
110
111 313 Linda Rijken Fixit Nabab de Reve Lelystad
112 439 Kimberley Winsingh valuno dh z Va-vite raalte
113 226 Olivier van der Vaart Fabette Indoctro terheijden
114 220 Mitchel Sonneveld Blom's Kasper vd Bisschop Nabab de Reve Sprundel
115 431 Rob de Bruyn Kappa Play Cicero van Pamel Hooge Mierde
116 271 Sjoerd Vrijhoeven First one Baltic VDL Dongen
117 181 Eva van Duin Feline Spartacus Rijsenhout