Wo -Nationaal 1m20 - groep 1


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek is geadopteerd door STATEDO BEHEER BV.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 3 juni 2015
Tijd: 09:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
1 Mw L van de Graaff
2 mw i veeke
3 dhr B Vorselaars
4 Dhr C van Etten
Prijzengeld
1e prijs: € 75.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 443 William Grollé Zadine SamR Brielle
2 79 Bas van Opstal Caristo Z Cristo Schijf
3 258 Marwin van den Nieuwenhuijzen ERP van www.olland.biz Amadeus Sint-Oedenrode
4
5 257 Mark van den Top Elve Carambole Nijkerkerveen
6 214 Koen Leemans Go For It Orlando Bwp Nvt
7 1 Kevin Kapitein Up And Down De Longpre Carre D'as Z Zevenbergen
8 302 Olivier van der Vaart Elano G Terheijden
9
10
11 273 Rob de Bruyn Baron 328 Valentino Ddh Hooge Mierde
12 402 Rob Heyligers Elotti Cardento Asten
13 472 Geert Jan Boer Flower Stakkato Waddinxveen
14 398 Danny Willems Vonalie Kroongraaf Oosteind
15 289 Dries van der Linden Easy Off Lord Z roosendaal
16
17 225 Casper Timmermans Dorette Wittinger VDL Waspik
18
19
20
21 276 James Gilmartin Estoril Vaillant Tull en 't Waal
22 468 Gerd Jan Horsmans Ciana Z Cade Z Tull en 't Waal
23 399 Jack Ansems Remmits Eastborn Cavalier Poppel
24 598 leon kuijpers chrystal clear nn Breda
25 117 Gabryella Dufour Elton John Zento Heeze
26 106 Monique Jespers Dixi Blue Zirocco Blue Vdl Oosteind
27
28 442 William Grollé Fausto BB Indorado Brielle
29
30 18 Melanie van de Graaf Windsor Lupicor Etten-Leur
31 171 Marwin van den Nieuwenhuijzen Empire Calvaro Z Sint-Oedenrode
32 194 Martine van den Eynden Elegante Mr. Blue Lepelstraat
33 504 Mark van den Top E-amorine Diarado Nijkerkerveen
34 327 Mark Jespers Dorado Indorado prinsenbeek
35 486 Olivier van der Vaart Espere Lexicon terheijden
36
37
38 342 Rob de Bruyn Eristov Cicero Z van Paemel Hooge Mierde
39 143 Rob Heyligers Extra Canturano Asten
40 109 Koen Leemans Dopharma's Eloy Arezzo VDL Nvt
41 344 Dries van der Linden Erabel Vaillant roosendaal
42
43 118 Casper Timmermans Cote D'or Odermus R Waspik
44 548 Geert Jan Boer Fabiano Waddinxveen
45
46 474 Jorn van Kuyk Blom's Equador Zirocco Blue Oud Gastel
47 818 Leon Hegge Erosa HDH Arezzo VDL Heeze
48 616 Gerd Jan Horsmans Electric Elvis Corlensky Tull
49 374 James Gilmartin Don Juan Ukato Tull en 't Waal
50 292 Jack Ansems Dosco v/d Postbaan nn Poppel
51
52 280 Gabryella Dufour El-Rapide HDH Douglas Heeze
53 178 Danny Willems Quasy Adelheid Z Quality Touch Z Oosteind
54 480 Sarah Duggan earl v/d elsakker Namelus R prinsenbeek