Klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht .
Selectiewedstrijd kring Eindhoven-De Kempen
De klasse B wordt aansluitend aan de klasse BB Impuls verreden
Wijzigingen/afmeldingen per mail naar rvsintclemens@hotmail.com
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 9.00
Datum: 20 juni 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 45.-
2e prijs: € 35.-
3e prijs: € 25.-
4e prijs: € 20.-
5e prijs: € 15.-
Regl. Volgprijzen: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 85 Lenneke Rothengatter VDL Groep Farah Numero Uno Hoogeloon
3 82 Kim Rothengatter VDL Groep Frederique Indoctro Hoogeloon HC
4 207 Ellen Hansen nn nn Asten
5 387 Lisanne van de Pasch Cicarla Vingino Helmond HC
6 471 Marten Gunnarsson NN NN Maasbree HC
7 490 Bianca Schoenmakers Chocolat Dream HDH Geldrop HC
8 139 Noortje Gevers Gigi du Rouet Balou du Rouet Nijnsel
9 51 Senna van Eerd Knegt's Perfect Fitz Ol Metta Veldhoven
10 305 Guido van de Weijer Eppo Casini boy jr Helmond HC
11 579 Johan Klein Zieverink Airco NN Elsendorp HC
12 359 Fabienne van der Zanden Carrado Caridor Z Eindhoven
13 376 Martijn van Stiphout Gold Alve Canturano Sint-oedenrode
14 26 Romy Hertogs Zaragoza Flemmingh Son En Breugel
15 195 Yentl Tops Eltjade S Nabab de Reve Veldhoven
16
17
18 369 Iris Looymans Carrera Z Calvino Z Vught
19 268 Julie van Janssen MR,grey candillo z Eindhoven
20
21 370 Peggy Looymans Panamera Z Pilgrim Z Vught
22 352 Henk Smolders eclips phin phin Westerhoven
23 351 Merel van Hulsel Joeblesse Zilverstar t Westerhoven
24 291 Jens van Giersbergen Levisto Spartacus Best
25 341 Judith Schippers Arbour Van De Kapel Quasimodo Z Best HC
26 327 Anne Jansen Emigrant van het Broeckshof Vaillant Eindhoven
27 590 Marwin van den Nieuwenhuijzen Golinda FH Toulon Sint-oedenrode HC
28 300 Marloes Merks Dora Bella Daredevil Sint Oedenrode
29 90 Joep van der Kampen VDL Groep Fire Numero Uno Hoogeloon HC
30 86 Lenneke Rothengatter VDL Groep Flower Z Nabab De Reve Hoogeloon
31 83 Kim Rothengatter VDL Groep Felix Contendro I Hoogeloon HC
32
33 180 Thijs Steenbakkers Cento Z Calvino Z Best
34 388 Lisanne van de Pasch Carrera S Corrado 1 Helmond HC
35 473 Marten Gunnarsson NN NN Maasbree HC
36 270 Isabel Geers Alexander Indoctro Breugel
37 266 Hanne Keeman Juwel Ohio Van De Padenborre Lommel
38 587 Stijn van der Velden Lecal Eindhoven HC
39 263 Danny Braat Fuij Ustinov Son
40 226 Peter van Gaal Finito Warrant Gemonde
41 208 Ellen Hansen Kamillo vd Broekkant nn Asten
42 154 Robin Scheepers Utan Manhattan Eindhoven
43 143 Monique Hendriks Jackpot Deauville de La Vie Casteren HC
44 138 Noortje Gevers Fleur Namelus R Nijnsel
45 56 Sharon van Dommelen Balouco's Bon Vivant Balouco Heeze
46 49 Bram van Heijst Dingly Celano Nuenen
47 333 Jos van Heijst Faldez Dubai Nuenen
48 491 Bianca Schoenmakers Gerlinus HDH Geldrop HC
49 17 Samantha Swinkels Kalusha Verona Geldrop
50 111 Michelle Das Ziagiotti S Concorde Eindhoven
51 18 Chanique van der Bel Pontiack Boreas Eindhoven
52 15 Bart van de Kerkhof Eberlina Lexicon Aarle-rixtel
53 470 Puck Zweegers Chez-nous Cassini II Leende HC
54 374 Jill Klein Lynn v/d sonniuswijck Cicero van Paemel Z Eindhoven
55 389 Lisanne van de Pasch Faya Arezzo Helmond HC
56 474 Marten Gunnarsson NN NN Maasbree HC
57 393 Guido Smies allure a solitair Soerendonk
58 354 yanko yankov Farino Vaillant HC
59 399 Belle van Breugel Capistrano Sint Oedenrode
60 400 Monique Verhoeven Florian Arthos R Sint Oedenrode HC
61 171 Annette van Engeland Lacoste Z Lucky Boy Deurne HC
62 492 Bianca Schoenmakers F-Ninjo HDH Geldrop HC