Young Riders Team Test


<< Back to competition

Superhorse Prix

CDI-Y
FEI Team Test Young Riders, edition 2009, update 2015
Friday April 10th 2015            Arena: 2            Class: 6
Discipline: Dressuur
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 10 april 2015
Tijd: 08:00
Jury‘s
E Ms. U. Nivelle (GER)
C Ms. S. Baarup (DEN)
M Mr. M. Ringmark (SWE)
Prijzengeld
1e prijs: € 130.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 85.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming
08:00 1 214 Leonie RICHTER SALVATOR 31 SIR DONNERHALL I GER
08:08 2 236 Kristina RASMUSSEN DUPRAN BLUE HORS SOPRANO DEN
08:16 3 232 Soraya BRISON GIORGIO ARMANI GOETHE BEL
08:24 4 203 Jorinde VERWIMP ARIE SOLLENBURG OLIVI BEL
08:32 5 204 Bianca NOWAG Fair Play Rb Fidermark GER
08:40 6 202 Denise NEKEMAN BOSTON STH JOHNSON NED
08:48 7 212 Franka Loos G G Flow Cadanza Florencio NED
08:56 8 215 Ellen RICHTER FONTANE 24 Florestan I GER
Break (20 minuten)
09:24 9 235 Mathilde Nilseng Mellerud River Dance Ii Rhodes Scholar NOR
09:32 10 226 Emma Van Der Kaaij Liebling Lortino NED
09:40 11 211 Claire GALLIMORE ANNETTE BALLERINA SCANDIC GBR
09:48 12 201 Antoinette Te Riele Pimpernel Weyden NED
09:56 13 223 Anna Zibrandtsen Holsteins Floridor Florencio I DEN
10:04 14 208 Lotte MEULENDIJKS MDH OHIO INDOCTRO NED
10:12 15 240 Jenny Holthe ROGNES OESTERGAARDS EROS Zardin Firfod NOR
10:20 16 228 Anna Katrine LAURING STALL K S ROOSENSTEIN Roosevelt NOR
10:28 17 209 Marjan HOOGE JIVE JAZZ NED
10:36 18 220 Maja Andreasen Skjoldsgaard Monte Vo Mnchhausen DEN
Break (25 minuten)
11:09 19 234 Daria SUCHSHINSKAYA U.JINOLA Lord Sinclair RUS
11:17 20 221 Jeanine NIEUWENHUIS Hexagon's Baldacci Havidoff NED
11:25 21 233 Victoria Appleyard Sir Willy Sir Oldenburg SWE
11:33 22 224 Emma JONSSON SANTO DOMINGO Samba Hit SWE
11:41 23 239 Sanne KIELENSTYN AIR MILES PB Turbo Magic BEL
11:49 24 216 Anna-Lisa Theile Ducati K Damon Hill GER
11:57 25 229 Helena Liholt Gulli Aathens Amon Tobajo Picez NOR
12:05 26 218 Mathilde HANNELL WEBSTER Krack C SWE
12:13 27 227 Lea Mertens Satton Finch Louis Show Star LUX
12:21 28 217 Charlotte FRY Z FLEMMENCO Flemmingh GBR
12:29 29 219 Jasmien DE KOEYER TC TAKE IT EASY FLORESTAN NED
Break (15 minuten)
12:52 30 213 Leonie RICHTER BABYLON 26 BELISSIMO GER
13:00 31 222 Rosalie Bos Equestricons Bolita Uptown NED
13:08 32 205 Dana Van Lierop WALKUERE ROMANOV NED
13:16 33 206 Charlotte DEFALQUE BOTTICELLI Vivaldi BEL
13:24 34 210 Jeanine NEKEMAN VLINGH FLEMMINGH NED
13:32 35 207 Lotte MEULENDIJKS MDH PAROLE Pasolongo NED
13:40 36 238 Anais Tsakonis Aristoteles Negro NED
13:48 37 237 Sarah F. Christensen Fuerst A P Florestan I DEN
13:56 38 225 Jamina GYSELS ZICO SIR SINCLAIR BEL
14:04 39 230 Helena Liholt Gulli Tobajo Picez Cortez NOR
14:12 40 231 Claire-Louise Averkorn Condio B Contendro I GER