Prix St. Georges


<< Back to competition

Compleet Schilderwerken Prix

CDI3* Small Tour
FEI Prix St-Georges edition 2009 update 2015
Thursday April 9th 2015            Arena: 2            Class: 1
Discipline: Dressuur
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 9 april 2015
Tijd: 10:00
Jury‘s
E Ms. H. Trulsen (NOR)
H Ms. E. Koffmahn (AUT)
C Ms. U Nivelle (GER)
M Ms. M. Stukelj (SLO)
B Mr. P. Storr (GBR)
Prijzengeld
1e prijs: € 230.-
2e prijs: € 175.-
3e prijs: € 135.-
4e prijs: € 85.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming
10:00 1 46 Jeroen DEVROE AARON FLORENCIO 2 BEL
10:09 2 45 Stephanie DE FREL WINSTON Jazz NED
10:18 3 56 Jennie LARSSON Caramelle Silvano SWE
10:27 4 48 Leslie Goethals Aduschinski Epona Tuschinski BEL
10:36 5 52 Emma JONSSON Dark Diamond 22 Diamond Hit SWE
10:45 6 63 Fie Christine SKARSOE Bueno Hit Sandreo LUX
10:54 7 41 Ellen Breugelmans Uniek Nourejev BEL
11:03 8 51 Alexandra HIDIEN ASTERIX THURINGIA ASTERIX BAVARIA LUX
11:12 9 44 Stephanie DE FREL Carstenwaard Don Schufro NED
Break (20 minuten)
11:41 10 69 Lena Waldmann Dos Primus Don Larino GER
11:50 11 42 Saidja BRISON MOLIERE De Niro BEL
11:59 12 67 Hans VAN BEDAF BOND'S PAINTING OO-SEVEN NED
12:08 13 59 Carina NEVERMANN TORUP SIRIKIT BLUE HORS HOTLINE DEN
12:17 14 60 Jeroen OKKEMA ROLLING STONE RAVEL NED
12:26 15 49 Kebie Van Der HEIJDEN WITSCHGE FERRO NED
12:35 16 65 Margo TIMMERMANS CATCH ME DREAMCATCHER NED
12:44 17 47 Matt FROST Amd Don Rosso Ii GBR
12:53 18 54 Jiochanna-Androniki KORDATZAKI ROOSENS WESTPOINT LANCET 2 GRE
13:02 19 58 Patrick VAN DER MEER PRESIDENTS CHAGALL DR JAZZ NED
Break (30 minuten)
13:41 20 64 Julia Tallberg Schoene Aussicht Sandro Hit FIN
13:50 21 70 Madeleine WITTE-VREES CENNIN Vivaldi NED
13:59 22 53 Kathleen Keller Desperados 29 Danone GER
14:08 23 66 Andrea TIMPE FIRST CLASS 78 FIDERTANZ 2 GER
14:17 24 43 Natalie Ciappara Waika 76 Wolkentanz I AUS
14:26 25 38 Marlies VAN BAALEN BLUF UPTOWN NED
14:35 26 57 Patrick VAN DER MEER Coco Chanel Sandreo NED
14:44 27 55 Jennie LARSSON Miro De La Gardie SWE
14:53 28 61 Nina RADEMAEKERS Bizet Gersdorf Come Back II SWE
15:02 29 50 Alexandra HIDIEN Highlight Hofrat LUX
Break (20 minuten)
15:31 30 68 Diederik VAN SILFHOUT Bon Jovi UB40 NED
15:40 31 40 Seth BOSCHMAN CUPIDO RHODIUM NED
15:49 32 62 Britta RASCHE-MERKT Sweet Kiss Sandro Hit GER