Klasse B selectie


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 6 april 2015
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 525 Stijn Theeuwes Gerdieneke Bacardi Boxtel
3 220 Jan Liebregts Douglas Sunrise Van Gogh Vessem
4
5
6 43 Anne Jansen Emigrant van het Broeckshof Vaillant Eindhoven
7
8 360 Marwin van den Nieuwenhuijzen nn nn Heeze HC
9
10 528 William Schreuder Stafke STAKKATOL Eersel HC
11 285 Ashley Peters Balvea Berlin Nijnsel
12 242 Yentl Tops Feline s Andiamo Veldhoven
13 173 Bram van Heijst Dingly Celano Nuenen
14 420 Peter van Gaal Finito Warrant Gemonde
15
16 516 Rob Heyligers nn Nn HC
17 527 cindy van de werf flying sam Baltic VDL
18 235 Marloes Merks Dora Bella Daredevil Sint Oedenrode
19 224 Tess Rabou Amone Salypso Boxtel
20 359 Marwin van den Nieuwenhuijzen nn nn Heeze HC
21 221 Jan Liebregts Flugel Arezzo VDL Vessem
22 218 Sharon Gevers Exact Dubai Lage Mierde
23 433 Jonna Martinson Fiji Lexicon Heeze
24 196 Danny Braat Fuij Ustinov Son
25 194 Ester Beumker Cascade Oklund Eindhoven
26 172 Jos van Heijst Faldez Dubai Nuenen
27 166 Laura Haans Guernsy's Geronimo Cicero Esbeek
28 18 Kim Rothengatter VDL Groep Frederique Indoctro Hoogeloon HC
29 118 Isabel Geers Alexander Indoctro Breugel
30
31
32 214 Stijn Theeuwes Dopharma's Fendy P Diorado Boxtel
33 82 Laura van Hoof Kortex van het Distelhof Arko III Dommelen
34 423 Thom van Dijck Excalibur Indoctro Sint Oedenrode HC
35
36 94 Kim Pruim Ufo Guidam Eindhoven
37 28 Sharon van Dommelen Balouco's Bon Vivant Balouco Heeze
38
39 515 Rob Heyligers nn Nn HC
40 21 Lenneke Rothengatter VDL Groep Farah Numero Uno Hoogeloon
41
42 40 Senna van Eerd Knegt's Perfect Fitz Ol Metta Veldhoven
43 26 Yordi Lamers First Lady Tangelo v/d Zuuthoeve Hamont
44 445 Jonna Martinson Fairy Tale Landoni Heeze HC
45 290 Thijs Steenbakkers Cento Z Calvino Z Heeze
46 323 Guido Smies Allure A Solitair Heeze
47 330 Jente Tops Dalve Canturano Heeze
48 334 Sita Van Kastel Dudinia Verdi Heeze
49 178 Petroesjka Burgers-Bruning Edinia Vincenzo Best
50 526 cindy van de werf finale
51 361 Marwin van den Nieuwenhuijzen nn nn Heeze HC
52 523 Yentl Tops eltjade s nn staat. Wordt eltjade s (v. Veldhoven
53 479 Leon Hegge fido dido nn Heeze HC
54 249 Robin Scheepers Utan Manhattan Eindhoven
55 38 Samantha Swinkels Kalusha Verona Geldrop
56 387 Jill Klein Lynn v/d sonniuswijck Cicero van Paemel Z Heeze
57 388 Judith Gilsing Loesje van de Sonniuswijck Quickfeuer Van Koekshof Heeze
58 141 Annette van Engeland Lacoste Z Lucky Boy Deurne HC
59 389 Stefanie Derksen Smaragd -- Heeze
60 446 Jonna Martinson Fritske Chacco Blue Heeze HC