Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 8 maart 2015
Tijd: 14:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
M Dusomos
H Korsten
I Korsten-Peters
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 25.-
6e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 533 Kessy van Berlo Wennemars vb Karandasj Veghel
2 580 Nick van der Graaf Easy Cardento
3 815 Miamaja Lundblad Azzaro Andiamo HC
4 829 Iris Pemen Weering's Junior Wellborn
5 100 leon kuijpers Tinarana Lord Pezi Breda
6 134 Bart Lips Chouff Z Chuck Z Biest-houtakker
7 316 Casper Timmermans Cote D'or Odermus R Waspik
8 250 Pascal Uytendaal Cognac Du Vlist Z Calvino Z Breda
9 420 Niclas Parmler VDL Groep Vessica Cavalier Hoogeloon
10 591 Thijs Meulemeesters Dosja Nintender Boekel
11 560 Bas Theeuwes Browny Chicago Z Oost West Middelbeers
12 68 Danny Willems Quasy Adelheid Z Quality Touch Z Oosteind
13 701 Nicole Caris tam tam de bacon Mr Blue Maria Hoop
14 74 Emilie Sars Contendra Contendro I Waalwijk
15 77 Bas Moerings Vesther Guidam Roosendaal
16 126 Brian Hellemons Cupfighter Z Casino Oudenbosch
17 234 Olivier van der Vaart Dacota-b Wittinger VDL Terheijden
18 321 Michael Grijmans Brasil Ustinov Erp
19 330 Kelly Jochems Zelena Baloubet Du Rouet Achtmaal
20 819 Sarah Duggan Elsakkers Connah Laytender
21 534 Kessy van Berlo Z Queen Apple Quasimodo Z Veghel
22 581 Nick van der Graaf Dienko Indoctro
23 465 Esther Timmermans Ebony Sierappel Ravels
24 827 Rob de Bruyn Ubama Mr Blue
25 415 Jorn Emschove VDL Groep Allstar Z Air Jordan Z Hoogeloon
26 684 Danny Willems Vonalie Kroongraaf
27 495 Patricia Greeve Cappuccino B B Salamon Rucphen
28 759 Constanca de Almeida Fernandes Bilbao Balou Du Rouet
29 504 Sailuby Lertratanaicha Dakota Darco Rucphen
30 187 Wim Broers Tiore Numero Uno Oud-alblas
31 609 Charlotte Broeders Chili Pepper Andiamo Sint Willebrord
32 641 Quasila Fleur Z Quasimodo Z Nn
33 666 leon kuijpers Cashmaker vd Laarse Heide NN Breda
34 152 Reggy Hoffmann Flair Z Feliciano Helmond
35 251 Pascal Uytendaal Double Blue Zirocco Blue Vdl Breda
36 421 Niclas Parmler VDL Groep Ernest Diamant De Semilly Hoogeloon
37 592 Thijs Meulemeesters Dawn Verdi Boekel
38 78 Bas Moerings Destha Andiamo Roosendaal
39 647 Bas Theeuwes Dopharma's Carly Harley VDL Oost West Middelbeers
40 702 Nicole Caris Broadway Z Balougran Z Maria Hoop
41 570 Kessy van Berlo Etrusk Singapore Veghel
42 582 Nick van der Graaf Calippo Cartoon
43 831 Danny Willems Dorette