Klasse B Klassiek zonder barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 7 maart 2015
Tijd: 11:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
W Veeke-Aarts
H Korsten
I Korsten-Peters
Prijzengeld
1e prijs: € 50.-
2e prijs: € 40.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 20.-
5e prijs: € 15.-
6e prijs: € 12.50
Regl. Volgprijzen: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 662 leon kuijpers Filandria NN Breda HC
2 509 Bo van Aart Windigo Mistral Bavel
3 311 Lucas Timmermans Timm's Charoon Waspik
4 173 Marissa Breedijk Zam Zam Radisson Oosterhout
5 293 Gaby van der Bruggen Foglie D Tangelo Van De Zuuthoeve Vught
6 346 Nikki van Zon Jazz Just Royal Dancer Den Hout
7
8 538 Els van Drunen Ende Veron Waalwijk
9
10 64 Danny Willems Fortuna Baltic VDL Oosteind HC
11 401 Britt de Groen Ascaro Z Rucphen
12 123 Jeroen Snijders exclusive carthino Kaatsheuvel HC
13 599 Githa van Beurden Erocco B Zirocco Blue Hilvarenbeek HC
14
15 565 Anja Adriaansen-DeLeeuw Wink R.A Sheraton Made
16 772 Siebe Kramer Fumonia Arthos Z Oud HC
17
18
19
20 611 Anouk van der Velde famous Ovidius
21 775 Valesca van Toren Da Vinci Dynamite V'T Oudenbosch
22 157 Renee de Weert Fauve Acantus Ossendrecht HC
23 237 Judith Schippers Olily Boreas Best
24 243 Nathalie Morin Vancouver Mill Reef vdl Halsteren
25 539 Ingrid Broers Acara Van Weltevreden Concorde Oud-alblas
26
27 247 Miranda Wagemakers Ed's Choice Sw Quintender Riel
28 255 Monique Jansen Vive La Vie's Teraldine Triomphe De Muze Rijsbergen
29
30
31 720 Zhao Tai Teng For Eventing For Play
32 721 Hu Ri Cha Infinity Iberio
33 722 Sun Hun Dong Bailey's HDH Unaniem
34 723 Ruan Ji Dianda M HDH Verdi
35 280 Emma Albaladejo Glybourg Obourg Breda
36 288 Raymond Koeken El Santo Vaillant Rijsbergen
37
38 298 Tom Fonken Baileys Balou Du Rouet Z Weelde HC
39 678 Danny Willems Falcon CARTANO HC
40 334 Rob Trommelen Eausara Cardento Oosteind
41 777 Dennis Wauben Forsite Ukato Molenschot HC
42 773 Siebe Kramer Ellemeta Indorado Oud HC
43
44 777 Dennis Wauben Forsite Ukato Molenschot HC
45 347 axelle grossin Qatar v/d Laarse Heide Quintessence Z Zundert HC
sleeppauze en parcours verkennen (10 minuten)
46
47 778 Jean Pierre Gulickx Jethro van de Dennehoeve Thunder Van De Zuuthoeve
48 728 Kevin Bezemer First Class marius claudius
49 212 Jaap Rentmeester Bohair Hamlet 's Gravenmoer
50 633 Loes van Gils Amourette -- Zundert HC
51
52 400 Mats Joris Fersinaa Tangelo v/d Zuuthoeve Moerstraten
53 426 Dian de Jong Crisp Corland Oudenbosch
54
55 788 Sammy-jo Smit Wizard Dream G Kojak Gilze
56
57
58 248 Miranda Wagemakers Feddebezi SW Contendro Riel
59 256 Monique Jansen Vive la Vie's Tirano Triomphe De Muze Rijsbergen
60
61 635 Annelore Willeboer Governor DK Z Glasgow-w Vh Merelsnest Rijsbergen HC
62 1 Laura van Broekhoven D Day Wittinger VDL Oosterhout
63 480 Charlotte Broeders nn nn Sint Willebrord
64 483 kristel van den broek chup a chup carosso Molenschot
65 299 Nikki van Tol Whisper Witch Wind Dancer Weelde
66 399 Mats Joris Blom's Fitwiggo El Dorado Moerstraten
67 530 Kimberly Verbraak Hero Wiensender Baarle-nassau
68 58 Marc Gremmen Strago's Dazzeling Warrant Raamsdonksveer
69
70 163 Monique Jespers Estafette Zirocco Blue Vdl Oosteind
71 63 Danny Willems Flinstone Arizona Oosteind HC
72 773 Siebe Kramer Ellemeta Indorado Oud HC
73 91 Merle Acda Felle Fien Quintus Nisse
74
75 348 axelle grossin voice v/d Laarse Heide Vleut Zundert HC
76
77 634 Loes van Gils Caran Vincenzo Zundert
78
79 573 Christy Dictus Karst Kanshebber Achtmaal
80 606 Judith Martens E-star Loma HM Douglas Best
81 497 Patricia Greeve Affaire K Tygo Rucphen HC
82 668 Marianne Eestermans Flying Blue Amadeus
83 737 Kyra Swelheim fireball Stairway HC
84 731 Thijs Steenbakkers Cento Z Calvino Z
85 737 Kyra Swelheim fireball Stairway HC
86 706 Juliette Kromeich Quimortelle Z Quidam De Revel
87
88 791 Emma Albaladejo Glybourg Obourg HC