Prix St. Georges


<< Back to competition

Dopharma Prix

CDI 3* Small Tour
FEI International Dressage Test Prix St-Georges, edition 2009
Thursday, 4th December 2014      Competition: 3      BVR Groep Arena
Discipline: Dressuur
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 4 december 2014
Tijd: 13:45
Jury‘s
E Ms. A. Swenden-Joly (BEL)
H Mr. M. vd Heijden (NED)
C Ms. M. Colliander (FIN)
M Mr. Y. Romanov (RUS)
B Ms. J. Graham (GBR)
Prijzengeld
1e prijs: € 260.-
2e prijs: € 210.-
3e prijs: € 160.-
4e prijs: € 130.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 80.-
7e prijs: € 60.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming
13:45 1 124 Margo TIMMERMANS CATCH ME DREAMCATCHER NED
13:53 2 135 Lina ANDERSSON DALHEMS DIOMEDES Belissimo M SWE
14:01 3 123 Matt FROST Amd Don Rosso Ii GBR
14:09 4 102 Dominique MOHIMONT ZEPHYR Jazz BEL
14:17 5 121 Carolien Reverdink Walk Of Fame CHWR Jazz NED
14:25 6 126 Jeroen OKKEMA ARMANY Z.I. Jazz NED
14:33 7 117 Stephanie DE FREL Carstenwaard Don Schufro NED
14:41 8 108 Kristine MOLLER Hamilton Distelzar LUX
14:49 9 105 Steffi Hesters Whitney Jazz BEL
14:57 10 111 Fie Christine SKARSOE For My Life Frst Heinrich LUX
Break and prize giving Juniors (15 minuten)
15:20 11 106 Erik GOEN Millenium Metternich BEL
15:28 12 114 Marlies VAN BAALEN Painted Brown Painted Black NED
15:36 13 110 Litta Soheila SOHI DAVINO 22 Davignon Ii IRI
15:44 14 104 Kara Bosman Fabelle Rubinstein BEL
15:52 15 129 Alisa Kovan ko Vian Cortes Carpaccio UKR
16:00 16 125 Yana Rydnik Alesi 28 Aquilino RUS
16:08 17 128 Kyra KLINKERS Whoopydoo Lord Sinclair NED
16:16 18 132 Paul Friday Winston Bond Oo Seven GBR
16:24 19 120 Yasemin Kap Brendola B Hemmingway TUR
Break (15 minuten)
16:47 20 134 Wijnanda van Brenk Vladimir Krack C NED
16:55 21 127 Inna LOGUTENKOVA Vian Diamond Hemmmingway UKR
17:03 22 115 Madeleine WITTE-VREES CENNIN Vivaldi NED
17:11 23 118 Anabel Balkenhol Rosalie B Rubin-royal GER
17:19 24 113 Mads HENDELIOWITZ Latinotanz Fidertanz SWE
17:27 25 130 Dinja Van Liere Duval's Capri Sonne Jr Rhodium NED
17:35 26 131 Ashley VAN MEGEN- BRONS SAN DIEGO SANDRO CLASSIC NED
17:43 27 137 Margreet Prosman Red Chilly Rosario NED
17:51 28 136 Koosje MULDERS WIM RUBELS NED
Break (15 minuten)
18:14 29 116 Kebie Van Der HEIJDEN WITSCHGE FERRO NED
18:22 30 119 Morgan Barbancon Mestre Sir Donnerhall II Old Sandro Hit ESP
18:30 31 101 Jeroen DEVROE AARON FLORENCIO 2 BEL
18:38 32 103 Saidja BRISON MOLIERE De Niro BEL
18:46 33 133 Manuel Springhetti Louis Vuitton 3 Londonderry AUT
18:54 34 109 Dana Van Lierop Wachtelkonig Wolkenstein Ii NED
19:02 35 112 Philippa JOHNSON-DWYER VERDI OSMIUM RSA
19:10 36 122 Polina AFANASIEVA Wilkinson Wolkentanz Ii RUS
19:18 37 107 Kris SCHEPKENS VLADIMIR Flemmingh BEL