klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Afmeldingen/wijzigingen   l.v.dooren123@gmail,com

 
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 4 januari 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 108 Malin de Vries Dollar Girl Startrek Leende
2
3 218 Monique Gevers Edimero Fl Warrant Heeze
4 216 Noortje Gevers rona nn Heeze
5
6 177 Michelle Dings Eluana Cantos Heeze
7 195 Lisanne van de Pasch Eutaro Calvaro Helmond
8 270 Leon Hegge Eppo HDH Cador Hc
9 280 Desiree Rietveld Ango De Lui Oklund Deurne
10 100 Maikel van Mierlo Dutch Miss Blue Mr. Blue Koningslust
11
12 122 Salvador Ferreira Escada Chacco Blue Hoogeloon
13
14
15 245 Patrick Verbakel forever Chacco Blue Aarle-rixtel
16 235 Jolein Roestenburg Tidjet Coktail Jet Breugel
17 6 Myrna de Ridder Djerba S nn Nuenen
18 250 John Josephs Elsjes Lady HDH Douglas Helmond
19 87 Roald van Lankveld Eduard Eldorado vd Zeshoek Ysselsteyn (lb)
20 158 Martien Adelaars My English Lady Friend Vermont Nn
21
22 198 Yvonne van de Pasch Winston Riverman Helmond
23 17 Wim van Hoof Evert-tettie Odermus R Netersel
24 261 Chris Bol cisca z clintisimo Gilze
25 64 Jan van Hoof Unicum van de Distelhoeve El Charro de Loupe Netersel
26 42 Mandy Jansen Fade S Andiamo Nuenen
27
28 133 Ruud Vos Cassanova T Lupicor Boxtel
29 77 Jose de Vries Cooper Casantos Helvoirt
30 241 Yasmin Demper Thatcher Guidam Eindhoven
31 254 Tom Martens Juventus de goedereede Darco Meijel
32 283 Juliet Bosshardt Enrique Whitesnake X
33 269 Patrik Lutz Bijoux Z Baloubet du Rouet Heeze
34 73 Dianne Merks Eva Numero Uno Sint Oedenrode
35 81 Christel Nooijen Cyano Z Caritano Z Milheeze
36 118 Arni Smits van de Weideven Cinderella Bella Larino St.oedenrode
37 99 Maikel van Mierlo Fearless Tangelo v/d Zuuthoeve Koningslust
38 145 Desiree Rietveld Dim Sum Zurich Deurne
39 196 Lisanne van de Pasch Depp Vaillant Helmond
40 292 Myrna de Ridder Barbos S nn Nuenen
41
42 92 Jolein Roestenburg Karthoum du Keske Keops De La Lande Breugel
43 59 Moniek Wouters Korana's Erino Larino Hulsel
44 28 Rianne Smolders Equador Namelus R Oostelbeers
45
46 200 Maikel Coolen Caddington Vz Chippendale Z Geldrop
47 86 Roald van Lankveld Don Juan Quasimodo Ysselsteyn (lb)
48 290 Wim van Hoof Divalta Vdl Wittinger Netersel
49
50 210 Lennart Linders Denzel Wizzerd Wv Sevenum
51 46 Mandy Jansen Escudo-s Cicero Z van Paemel Nuenen
52
53 246 Patrick Verbakel Elodie Vigaro Aarle-rixtel
54 272 Leon Hegge Elsje HDH Larino Heeze
55 95 Jalissa Steevens Silas Stalypso Geldrop
56 9 Joyce Habraken Common Sense Canturo Heeze
57
58
59
60 76 Jose de Vries Winsome Indoctro Helvoirt
61 26 Samantha Rorive Urbana Orame Luyksgestel
62 222 Sanne van Gendt Lincom's Alieandro Ami Z Heeze
63 65 Bram van Heijst Dingly Celano Nuenen
64 72 Marion Merks Dolf Nagano St Oedenrode
65 98 Maikel van Mierlo First Lady Up To Date Koningslust
66 287 John Josephs Chokotof HDH Rascin Helmond
67 232 Stijn Theeuwes Dopharma's Forious Viceroy T. Veldhoven
68 58 Moniek Wouters Sorana's Erana Warrant Hulsel
69 27 Rianne Smolders Dollar Girl Calvaro Oostelbeers
70 85 Roald van Lankveld Dylano Tangelo vd Zuuthoeve Ysselsteyn (lb)
71 255 Tom Martens Hitchcock de goedereede Catwalk van de helle Meijel
72 237 Kimberly Peter Ducati Carolus II Eindhoven
73 146 Desiree Rietveld Dakota Cassini II Deurne
74 242 Dante Kuipers Barilla Colonado Boxtel
75 15 Wim van Hoof Diableur Berlin Netersel
76
77 45 Mandy Jansen Firoza S Hickstead Nuenen
78 262 Chris Bol caramel cashman Gilze
79 266 aurelien viquier e darco udarco Gilze
80 247 Patrick Verbakel follow me Van Gogh Aarle-rixtel