Klasse DE-B Klassiek


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 7.00
Datum: 31 oktober 2014
Tijd: 18:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
J Daniels
H Lier van
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 343 Jasper Bulthuis Maghera Joy D-B Susteren
2 339 Ilse bakker Mickey Worldchamp D-B
3 342 Sil van de Pasch Okidoki Onbekend D-B
4 234 Coen Philipsen Jozefien-h Vader Onbekend D-B Meerlo
5 29 Myrthe Sonnemans Royal James onbekend D-B Panningen
6 25 Philippe Houtackers Dolf -- D-B Weert
7 48 Marieke Vervoort Tongerveld's Chiko Leuns Veld's Elegant D-B Kessel
8 54 Max Toebosch Cap Nord d' Hyrencourt Machno Carwyn D-B Dilsen (b)
9 70 Chayen Ramakers Brownie Spayk D-B Sint Odilienberg
10 86 Indy Kleuskens Orchard D-B America
11 92 Finn Boerekamp Britta Kantjes Ronaldo D-B Someren Heide
12 102 Inge Wulms Bolero Bokkesprong Casjmier D-B Kessel
13 107 Serena Van Werkhoven Silver -- D-B Neerglabbeek
14 129 Tessa Duijf Don Chivago Cesar Valentino D-B Helden
15 156 Jada Golsteijn Sky CORRIB PRINCE D-B Roosteren
16 159 bo van wijlick hoppenhof's Iris kantje`s armando D-B Reuver
17 160 Vera van der Aa Kairo Kenaf Boy D-B Bakel
18 168 Tobias Luikens Napoleon Newton Van De Beekerheide D-B Ittervoort
19 174 Jessica Maassen Bockmann's Mon Tiamo Mikel D-B Helden
20 1 Meike van der Heijden Orchid's Pip Kantjes Carlando D-B Wanssum
21 192 Mans Thijssen White Diamond Vader Onbekend D-B Baarlo
22 222 Britt Snoeks Chapeau Orlando D-B Valkenswaard
23
24 230 Anouk Verstappen Laico Sandokan's Leonardo D-B Nederweert
25 261 Indy Rutten Prodise's Mika Mikel D-B Echt
26 264 Loes Opbroek Dream- Boy FS Don't Worry D-B Lottum
27 304 Sannah Kreuzer Amalia H Orlando D-B Wanssum
28 332 Romy van Helmond Vancouver Kielshoop Honeyhill D-B Asten
29 145 Gise van Vlerken Zeb Justice H.r. D-B Ell
30 307 Rosalie Scheutjens Steegh's Eagle Ald Feart's Leo D-B Someren
31 235 Coen Philipsen Orchids Latte Macchiato Orchids Cestanii D-B Meerlo
32 215 Myrthe Sonnemans Brinkhoff's Sunflower Goldwin empire design D-B Panningen
33 146 Niels van Vlerken oraja'D'Prinsenhofs Prinsenhof's Dreamcather c D-B Ell
34 351 Sterre Van Houte Crossing Quinto Justice H.r. D-B
35 88 Femke Coenen Electric Dream Applaus E-B Baarlo
36 151 Feike Linders Lucky Meriano E-B Nieuw-bergen
37 128 Esmee Kremers Bris Easten Joy Seven Mornings Brenin E-B Well (lb)
38 248 Mariska Berntsen Evita Verdi E-B Weert
39 170 Teddy Sanders Donna -- E-B Baarlo
40 269 Janita Peeters Special Feature Dominard E-B America
41 296 Nadine Peters Tornado Animo E-B Sint Joost
42 322 Simone Smedts Vomium Osmium E-B Sevenum