Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 2 november 2014
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 75.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 38 Jack Ansems Dosco v/d Postbaan nn Poppel
2 351 Pieter van Kemenade Cassady Casmir Z Asten
3 111 Bart Lips Chouff Z Chuck Z Biest-houtakker
4 852 Gerd Jan Horsmans Dinadja nn Tull
5 959 Anne - Marie Poels Sensation Stenograph Swolgen HC
6 24 Githa van Beurden Dento B Zento Hilvarenbeek
7 180 Jeroen Snijders Brancowee Franco Kaatsheuvel
8 47 Kessy van Berlo Celleminka H Vb Oklund Veghel
9 694 Ingrid Broers Waradox Oklund Oud-alblas
10 87 Paul Donkers Constance Oklund Moergestel
11 584 Barbara Wolf Aphrodite van de Wolfsakker Querlybet Hero Poppel
12 131 Yindee van Wanrooij Exclusive S Marlon Son
13 283 Kelly Jochems Quibelle v/d Laarse Heide Z Quintessence Z Achtmaal
14 147 Yorick van Hees Dyanne Concorde Veghel HC
15 124 Aafke Timmermans Evita Kashmir Van Schuttershof Middelbeers HC
16 591 Bobby Klootwijk Pialottino -- Brecht
17 560 Dries van der Linden D&m's Jam J Contact van de heffinck Roosendaal
18 48 Jens van der Meer Cassanova Lucky Boy Tilburg
19 522 Casper Timmermans Cote D'or Odermus R Waspik
20 152 Josephine Huijbregts Vandiama Andiamo Prinsenbeek
21 827 Sjoerd Kommers Joly Coeur Converter Gilze
22 878 Esther Manders Hautesse van 't zorgvliet Non Stop Haaren
23 688 Yanick Beirens Charming Force B Vleut Schilde Belgie
24
25 219 Dennis Wauben Denzel Wittinger VDL Molenschot
26 279 Julie Boonen Quirra's Twinkling Z Quadrillo Weelde
27 587 Aniek Jansen Hiphop Tangelo Van De Zuuthoeve Altforst
28 226 Lisa Aarts Zipper Haarlem Helvoirt
29 854 James Gilmartin Ciana Z Cade Z Tull
30 292 Frank van der Sloot Wildrick's Etareusa Ustinov Tilburg
31 746 Jan Maly Calimero Vader Onbekend Maasbree
32 298 Lieke Vogels Abercrombie Ovidius Oirschot
33 377 Christy Dictus Coterma Landlord Achtmaal
34 286 Githa van Beurden Bodilia Tenerife Vdl Hilvarenbeek
35 46 Kessy van Berlo Etrusk Singapore Veghel
36 548 Franka van der Louw Denver Cantos Tull En 't Waal
37 957 David Speijer Variety's Bad Boy Carolus Il Nn HC
38 88 Paul Donkers Dylano M Verdi Moergestel
39 132 Yindee van Wanrooij Dream De Reve S Nabab De Reve Son
40 564 Monique Hendriks Radetzki Dutchboy Casteren
41 624 Myrna de Ridder Douglas S Farmer Nuenen
42 284 Kelly Jochems Quilina v/d Laarse Heide Z Quintessence V/d Laars Heide Z Achtmaal
43 148 Yorick van Hees NN NN Veghel HC
44 352 Pieter van Kemenade Camilla Van Gogh Asten
45 775 Barbara Wolf Evoila de muze Querlybet Hero Poppel HC
46 39 Jack Ansems Covetex -- Poppel
47 586 Imke Jansen Super Mario Ukato Altforst
48 695 Ingrid Broers Cupido L'Esprit Oud-alblas
49 693 Frank de Loos Zabrosso Grosso Z Roosendaal
50 853 Gerd Jan Horsmans Dega de Lis nn Tull
51 887 Ruud Vermeulen Quasinaa Quantum Swolgen
52 828 Sjoerd Kommers Je Reve Nabab de reve Gilze
53 635 Thijs Elesen Sandokan Catano Esbeek
54 588 Aniek Jansen Davos Tangelo Van De Zuuthoeve Altforst
55 885 Anne - Marie Poels Ediamo Andiamo Swolgen
56 877 Esther Manders Jazzi van 't heike Epleaser Van 't Heike Haaren
57 886 Ingrid Jacobsen Fighting nn Swolgen
58 958 Bas Knijff Brule Unistar Nispen