Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 2 november 2014
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 67 Femke Timmermans Ebootje Ustinov Oostelbeers
2
3 82 Sjors van Oorschot Dide Z.i.d.w.j. Viceroy T. Berghem
4 321 Michelle Vrijhof Vonalie Kroongraaf Oosterhout
5 89 Paul Donkers Encore Nabab de reve Moergestel HC
6 90 Rianne Smolders Dollar Girl Calvaro Oostelbeers
7 130 Yindee van Wanrooij Enya S Corland Son
8 743 Jan Maly Diamond Quick Heto Quick Lauro Z Maasbree
9 240 Ruud Vermeulen Augustino Arko Swolgen
10 645 Yentl Tops Zamara Pacific Veldhoven HC
11 241 Anne - Marie Poels Jirco Kashmir Van Schuttershof Swolgen
12 658 Amanda Landeblad Qui-Vive Z Quidam De Revel Dinteloord
13 271 Femke Hoekstra Caspar Tygo Oosterhout
14 833 Itay Bliss Quintin Poppel
15 144 Kees Lips casanova canturo Hoogstraten
16 379 Edith Tuytelaars Hanna Apple Juice Poppel
17 216 Bas Coppelmans Hypericum C. Darco Vlijmen
18 844 Gerd Jan Horsmans Eagle nn Tull
19 258 Laurens Jansen Double U Numero Uno De Moer
20 847 James Gilmartin Enita Diarado Tull
21 465 Eline Vreijsen Evening Surprise Canturano Dongen
22 6 Han Verstraten Dali Chacco Blue Zeeland
23 246 Manon Lazeroms Orient D'orange Orient De L'espace Sprundel
24 526 Moniek Wouters Sorana's Erana Warrant Hulsel
25 261 Michelle de Leeuw Dimaggio ZAPATERO Rijsbergen
26 121 Aafke Timmermans Evert Zirocco Blue Vdl Middelbeers
27 266 Remie Jansens Cindy Parco Rikevorsel
28 865 Mark Jespers Dorado Indorado Prinsenbeek
29 866 Maria Vozone E Cardento Cardento Prinsenbeek
30 287 Monique van Es Zidane Amsterdam Bavel
31 784 Lisa de Graaf Equepia M Berlin Oudenbosch
32 874 Esther Manders Espresso Canturano Haaren
33 299 Tom Fonken Baileys Balou Du Rouet Z Weelde
34 350 Pieter van Kemenade Baloucento Baloubet Du Rouet Asten
35 663 Diederick Geijtenbeek Quote v/d Laarse Heide Z Quintessence Z Zundert
36 218 Dominique de l'Or caldo 5 cassini I Tilburg
37 646 Yentl Tops Cleopra Sandro Boy Veldhoven
38 91 Rianne Smolders Equador Namelus R Oostelbeers
39 398 Lynn de Bie Anyway Emilion Dongen
40 145 Yorick van Hees elegant verdi Veghel HC
41 879 Anne - Marie Poels Valmin Alba Swolgen
42 949 Barbara Wolf Homer nn Poppel
43 223 Dennis Wauben Eclips Zento Molenschot
44 832 Itay Bliss Chianti vh Paradijs Poppel
45 943 Jaap Rentmeester Arlando Hamlet S Gravenmoer
46 553 Iris Pemen Carpe Diem Ciacomo Rijsbergen
47 956 Tim Franssen Je Reve Van 't Merelsnest Nabab De Reve Gilze
48 380 Edith Tuytelaars Wasaki Farmer Poppel
49 848 Gerd Jan Horsmans Elanda nn Tull
50 850 James Gilmartin Evian Unaniem Tull
51 248 Manon Lazeroms Equi Valent Quasimodo Z Sprundel
52 283 Kelly Jochems Quibelle v/d Laarse Heide Z Quintessence Z Achtmaal
53 506 Juul Prinssen Craft Z Calvin Z Uden
54 622 Myrna de Ridder Checkmate V.d.t. L'esprit Nuenen
55 524 Casper Timmermans Dorette Wittinger VDL Waspik
56 744 Jan Maly Darek Quick Lauro Z Maasbree
57 546 Franka van der Louw Freek Unaniem Tull
58 644 Yentl Tops Dame blanche Quasimodo van de molendreef Veldhoven
59
60 554 Loes van Gils Amarrillo Viostaverte Zundert
61 462 Eline Vreijsen Nico vd Bernsehoeve Z Numero Uno Dongen HC
62 559 Dries van der Linden Erabel Vaillant Roosendaal
63 591 Bobby Klootwijk Pialottino -- Brecht
64 146 Yorick van Hees nn verdi Veghel HC
65 955 Dennis Wauben Cappuccino De Romme Z Candillo Z Molenschot
66 951 Sammy-jo Smit Lambourgini van de Laarseheide Luciano van de Laarseheide Z Nn
67 463 Eline Vreijsen Felipe Pontecini Dongen HC
68 585 Barbara Wolf Illinois van de Buxtaele nn Poppel HC
69 45 Kessy van Berlo Celleminka H Vb Oklund Veghel
70 882 Ingrid Jacobsen Berlino Berlin Swolgen
71 151 Marc Gremmen Strago's Dazzeling Warrant Schelluinen
72 689 Yanick Beirens Edison S Andiamo Schilde Belgie
73 572 Marieke Bogaers Cumlaude Indoctro Boxtel
74 243 Anne - Marie Poels Sensation Stenograph Swolgen
75 621 Anne Britt Jorissen Sensation White Vader Onbekend Hoogstraten
76 143 elle lips van rijkevorsel santana II acrobat Hoogstraten
77 851 James Gilmartin Cascade Z Calvino Z Tull
78 623 Myrna de Ridder Djerba S Mefiszto Nuenen
79 52 Sindy Kruisselbergen Dieni Blue Zirocco Blue Vdl Weelde
80 523 Casper Timmermans Timm's Carthago Montreal Waspik
81 946 Lucille Billet Ciolga Bs Indoctro Nn
82 297 Lieke Vogels Tjonge Jonge Guidam Oirschot
83 691 Frank de Loos Cassina Z Grosso Z Roosendaal
84 179 Jeroen Snijders Brancowee Franco Kaatsheuvel
85 633 Thijs Elesen Bonita E Apple Juice Esbeek
86 676 Kevin Buizer Zomerfee Van De Wolfsakker Powerfee Rotterdam
87 123 Aafke Timmermans Enzo Ustinov Middelbeers
88 692 Ingrid Broers Endy Diarado Oud-alblas
89 831 Itay Bliss Carmina de Lepinet Poppel
90 109 Bart Lips Chouff Z Chuck Z Biest-houtakker
91 551 Britt van der Linden Dupardie Wittinger VDL Haaren
92 745 Jan Maly Ozzy -- Maasbree
93 760 Loewie Joppen Dante -- Maasbree
94 953 Sammy-jo Smit Wizard Dream G Koyak Nn
95 381 Jan-Willem van Gils Golden Eye Apple Juice Poppel
96 875 Esther Manders Bevon nn Haaren HC
97 825 Sjoerd Kommers ZZ Top Gilze
98 785 Lisa de Graaf Batalien Landlord Oudenbosch
99 290 Frank van der Sloot Wildrick's Fereusa Vincenzo Tilburg
100 945 Billy Billet Fire Fly Bs Venitano Bs Nn
101 954 Ingrid Jacobsen Dakar nn Swolgen
102 944 Jaap Rentmeester Bohair Hamlet S
103 947 Lucille Billet Ever'lasting Bs Cipriano Nn
104 774 Barbara Wolf Aphrodite van de Wolfsakker Querlybet Hero Poppel
105 852 Gerd Jan Horsmans Dinadja nn Tull
106 34 Jack Ansems Dosco v/d Postbaan nn Poppel
107 559 Dries van der Linden Erabel Vaillant Roosendaal
108 219 Dennis Wauben Denzel Wittinger VDL Molenschot
109 590 Bobby Klootwijk dancing queen Salamon Brecht