Klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 2 november 2014
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 75.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 2 Maaike Frijters Heros van de paarde hoeven Cicero Gilze
2 529 Loes van Gils Caran Vincenzo Zundert
3 4 Hilde Simon Dice Cicero Z van Paemel Zeeland
4 64 Michelle Bouman Bon Bon A La Creme Z Balougran Z Dongen
5 84 Paul Donkers Dilia Oklund Moergestel HC
6 562 Monique Hendriks Jackpot Deauville de La Vie Casteren
7 772 Barbara Wolf Big Boy vd Wolfsakker Bamako de Muze Poppel HC
8 263 Anne Wijngaard Emillio Zidane Rijen
9 167 Nadine Koks Fox Blue Zirocco Blue Vdl Poppel
10 149 Kimberley Paymans Dutch Valley Upgrade Hilvarenbeek
11 378 Joost Versteijnen Toscane Z Treasure Z Poppel HC
12 129 Yindee van Wanrooij Flyer S Cicero Son HC
13 269 Ewald Cratsborn Fergie Pablo Hit Biest-houtakker
14 215 Thieu Timmermans Antrax Tenerif Vlijmen
15 698 Dennis van Mensvoort Ceylon 3 Z Coriano Z Oisterwijk HC
16 656 Amanda Landeblad Fidelio Baloubet Du Rouet Dinteloord
17 830 Franco Garavaglia Freeswing Zirocco blue Poppel HC
18 208 Ann van Heyst Camilla Z Poppel
19 354 Francesco Pinxteren Fidorijke Spartacus Achtmaal
20 264 Diantha Wijngaard Luuk Vader Onbekend Rijen
21 552 Miranda Wagemakers Ed's Choice Sw Quintender Riel
22 716 Lisa de Graaf Easy Lover Baloubet du rouet Oudenbsch HC
23 288 Frank van der Sloot Wildricks Frans Ustinov Tilburg HC
24 643 Yentl Tops Fatouch S Erco van het Roosakker Veldhoven
25 300 Nikki van Tol Cybelle Du Gue Almhugel Bavel
26 375 Christy Dictus flagstaff casiro II Achtmaal
27 316 Caroline Smolders Duzanussa Jumpy Des Fontaines Lage Mierde
28 318 Antoon Smolders Cello-Capitol Zodiak Lage Mierde
29 339 Rene Dirkx Faboulous Balou Balou du Rouet Moergestel
30 845 James Gilmartin Favoriet nn Tull HC
31 558 Maxime van der Linden D&M's Firenze Baltic VDL Roosendaal HC
32 843 Gerd Jan Horsmans Dayenne nn Tull HC
33 293 Yindee van Wanrooij Frodo Echo vh Spieveld Moergestel HC
34 356 christjan pinxteren egorijke valliant Achtmaal
35 123 Aafke Timmermans Enzo Ustinov Middelbeers HC
36 85 Paul Donkers Flippant Baloney du rouet Moergestel HC
37 443 Harry van Dooren Ufo Lafelder Z Ulrich Z Geldrop HC
38 267 Remie Jansens isolde parco Rikevorsel HC
39 662 Diederick Geijtenbeek Countes v/d Laarse Heide Z Crown Z Zundert
40
41 260 Michelle de Leeuw evita Canturano Rijsbergen
42 471 Tim Koch Riviera Ahorn Bergen
43 289 Frank van der Sloot Wildricks Bloody Mary Kashmir vh Schuttershof Tilburg
44 473 Amber Aarts Victory Concorde Gilze
45 642 Yentl Tops Feline s Andiamo Veldhoven
46 319 Antoon Smolders NN NN Lage Mierde HC
47 864 Mark Jespers Dolores Cardento Prinsenbeek HC
48 555 Stijn Theeuwes Dopharma's furious Vicory Oerle
49 317 Caroline Smolders NN NN Lage Mierde HC
50 340 Rene Dirkx Diamond Sasja Berlin Moergestel
51 844 Gerd Jan Horsmans Eagle nn Tull
52 571 Dominique de l'Or Cantaratas Cancara Tilburg
53 376 Christy Dictus Fupord van Beek nn Achtmaal
54 86 Paul Donkers Esmee Oklund Moergestel HC
55 846 James Gilmartin Fiesta nn Tull HC
56 320 Michelle Vrijhof Vonalie Kroongraaf Oosterhout HC
57 150 Wim Paymans Chinook Z Chin Chin Hilvarenbeek
58 590 Bobby Klootwijk dancing queen Salamon Brecht HC
59 530 Diederick Geijtenbeek Bellisimo v/d Laarse Heide Z -- Zundert
60 546 Franka van der Louw Freek Unaniem Tull En 't Waal
61 550 Sjef Bruurs Amadeus Guidam Hilvarenbeek
62 557 Dries van der Linden Easy Off Lord Z Roosendaal HC
63 270 Femke Hoekstra Caspar Tygo Oosterhout
64 290 Frank van der Sloot Wildrick's Fereusa Vincenzo Tilburg HC
65 5 Han Verstraten Delauney Lupicor II Zeeland
66 176 Anne Grefkens DUPP Quickiedeedoo Z Quality Touch Z Helvoirt
67 641 Yentl Tops Fabora S Nabab de Reve Veldhoven
68 525 Moniek Wouters Korana's Erino Larino Hulsel
69 209 Annemiek Bakkers Windsor Sheraton Rijen
70 589 Jente Tops Dalve Canturano Knegsel
71 625 Myrna de Ridder Eureka S Vigo d'Arsouilles Nuenen HC
72 563 Monique Hendriks Pardon Diablo Profit X Casteren
73 121 Aafke Timmermans Evert Zirocco Blue Vdl Middelbeers HC
74 130 Yindee van Wanrooij Enya S Corland Nn HC
75 689 Yanick Beirens Edison S Andiamo Schilde Belgie
76 556 Stijn Theeuwes Nacor d'alm? C Z Napels Oerle
77 715 Diederick Geijtenbeek Ivoir NN Zundert
78 847 James Gilmartin Enita Diarado Tull HC
79 773 Barbara Wolf Jericho van de Wolfsakker Bamako de Muze Poppel HC
80 225 Dennis Wauben Evita Corland Molenschot HC
81 690 Henk van Esch Q-Evannah Z Quick Lauro Z Netersel HC
82 697 Ingrid Broers Acara Van Weltevreden Concorde Oud-alblas
83
84 699 Dennis van Mensvoort Emmerton Silvio Oisterwijk HC
85 783 Lisa de Graaf Bilja M CHIN CHIN Oudenbosch HC
86 51 Sindy Kruisselbergen Erenzo Al Pacino W Weelde
87 863 Eva Schoonderwoerd Formidable Baltic Prinsenbeek
88 873 Esther Manders NN NN Haaren HC
89 283 Kelly Jochems Quibelle v/d Laarse Heide Z Quintessence Z Achtmaal HC
90 780 Jack Ansems Desperado Go Poppel HC
91 240 Ruud Vermeulen Augustino Arko Swolgen HC
92 950 Sammy-jo Smit Clintons Boy Nn