5-Jarigen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Startijd plm 14.30 uur

Hoogte: 1.15m
Kopie stamboekpapier mailen naar:
miriam.van.der.kloet@pandora.be
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 31 oktober 2014
Tijd: 14:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 387 Gabryella Dufour E-vincent Hdh Numero Uno Heeze
2 747 Loewie Joppen Elud Clinton Maasbree
3 475 Pieter Keunen Entertainer Warrant Kessel
4 924 Miamaja Lundblad Bangle Chin Chin Oud Gastel
5 68 Franklin Posmus Easy H Numero Uno Midden Beemster
6 421 Gerd Jan Horsmans Egbert Warrant Tull En 't Waal
7 418 James Gilmartin Excelsior Diamant De Semilly Tull En 't Waal
8 336 John Steeghs Vegas de Gravelotte nn Meterik
9 519 Jordy Duijndam Efzestien Zirocco Blue Vdl Delft
10 512 Anoek van der Pluijm Enrique Baloubet Du Rouet Made
11 762 pablo dominguez Electra Hapert
12 382 Maikel van Mierlo Earley Harley Vdl Koningslust
13 445 Bart van Ooyen Eaton Ustinov Houten
14 829 Danny Willems Eclips Cardento Oosteind
15 871 Nicole Caris ENDOLA Numero Uno Mariahoop
16 184 Kristian Houwen Edinburgh Vleut Wanssum
17 706 Leon Kuijpers Crystal Clear Canturo Breda
18 577 Maaike Schoormans Lady Z Landor S Nn
19 660 Philippe Meier Mai Tai Ustinov Dinteloord
20 668 Sabrina van Rijswijk Jackson Vd Bisschop Flipper D'Elle Pijnacker
21 613 Mischa Everse Babe W Z Big Star Waddinxveen
22 868 Amber Struyk Eager Douglas Aalsmeerderbrug
23 307 Siebe Kramer Edelmeta Tangelo Van De Zuuthoeve Oud Beijerland
24 49 Sindy Kruisselbergen Dopharma''s Enanda Nabab De Reve Weelde
25 156 Rob Heyligers Extra Canturano Asten
26 53 Tim Jellema Easter Suprise Vleut Rotterdam
27 464 Eline Vreijsen Evening Surprise Canturano Dongen
28 638 Zoï Snels Ezinca Tn Canturano Geesteren
29 488 Tim van den Oetelaar Ecco HX Vittorio Kessel
30 19 Joep van der Kampen VDL Groep Eldorado Mr. Blue Hoogeloon
31 388 Gabryella Dufour Elton John Zento Heeze
32 748 Loewie Joppen Entano Namelus R Maasbree
33 611 David Corcoran Ewellie Waddinxveen
34 69 Franklin Posmus Elan Namelus R Midden Beemster
35 420 Gerd Jan Horsmans Estate MJ Scaldia Warrant Tull En 't Waal
36 416 James Gilmartin Caruso d'eres Calvaro 6 Tull En 't Waal
37 337 John Steeghs Ermindo W nn Meterik
38 520 Jordy Duijndam Esmee Sinaa-a Vermont Delft
39 198 Koen Leemans Dopharma's Jennie Van 't Laarh Toulon X6772 Middelbeers
40 763 pablo dominguez nn nn Hapert
41 383 Maikel van Mierlo Europe Cantos Koningslust
42 394 Esther Manders Jazzi van 't heike Epleaser Van 't Heike Haaren
43 21 Kim Rothengatter VDL Groep Etoille Clarimo Hoogeloon
44 913 Niclas Parmler VDL Groep Charisma Z nn Hoogeloon
45 925 Miamaja Lundblad Evergo Oud Gastel
46 452 Renee de Weert Horsemanship's Equality Cardento Ossendrecht
47 446 Bart van Ooyen Egwel Singapore Houten
48 498 Kim Huige Esperance Ustinov Kessel
49 165 Danny Willems Cadans Carosso Vdl Oosteind
50 917 Kristian Houwen Eletta Molino Van Gogh Wanssum
51 788 Anne van Vulpen Equidame Quidam De Revel Sf Vleuten
52 295 Frans Burgers Efkus Wizzerd Moergestel
53 516 Anoek van der Pluijm Elpee NN Made
54 707 Leon Kuijpers Cravitz W Cassini Breda
55 578 Maaike Schoormans My little one Cicero Z van Paemel Nn
56
57 869 Amber Struyk Ebonitoo Numero Uno Aalsmeerderbrug
58 667 Philippe Meier cargot z carthago z Dinteloord
59 727 Rob Heyligers Exodus Corland Asten
60 669 Sabrina van Rijswijk Joris Vd Bisschop Erco van het Roosakker Pijnacker
61 308 Siebe Kramer Eric jr Lord Z 21 00314 90 Oud Beijerland
62 50 Sindy Kruisselbergen Dopharma's Easy Douglas Weelde
63 54 Tim Jellema Elanore Burggraaf Rotterdam
64 639 Zoï Snels Excellentie Tn Berlin Geesteren
65 389 Gabryella Dufour Egg MCMuffin HDH Guidam Heeze
66 749 Loewie Joppen Evening Breeze Namelus R Maasbree
67 477 Pieter Keunen Ellkenney Canturano Kessel
68 200 Koen Leemans Dopharma's Eloy Arezzo VDL Middelbeers
69
70 177 Emily Sanders Molenkoning's Maximus Contendro I Sint Agatha
71 134 Boy- Adrian van Gelderen APG-Elmira Numero Uno Kapellen
72
73 469 Tim Koch Ekarlus Bh Namelus R Bergen Op Zoom
74 606 Brian Hellemons Cupfighter Z Casino Oudenbosch
75 535 Joost Post Ennebel van het Posthuijs Numero Uno Bleiswijk
76 517 Anoek van der Pluijm Excuse Me Mr. Blue Made
77 900 Doron Kuipers Elcapone M Baloubet Du Rouet N
78 918 David Corcoran Santiago Stakkato Waddinxveen
79 103 Bart Lips Evènzo Diarado Biest-houtakker
80 789 Anne van Vulpen E-Vivamunde Vleut Vleuten
81 70 Franklin Posmus Elkograaf Wietvot Midden Beemster
82 419 Gerd Jan Horsmans Jadalco Nabab de Reve Tull En 't Waal
83 212 Marloes de Jong Elsanto Vaillant Dongen
84 837 James Gilmartin Elion V Applaus Tull
85 857 John Steeghs Extender San Remo Meterik
86 533 lucas van der linden Quality Sportcentre's E.T. Arezzo Poppel
87 521 Jordy Duijndam Evita Bella Cicero Z van Paemel Delft
88 327 Olivier van der Vaart Eternal Flame Zelote Vdl Terheijden
89 384 Maikel van Mierlo Enterprise Lw Chocoprince Koningslust
90 733 Jan Maly Jikkefik Nabab de Reve Maasbree
91 490 Tim van den Oetelaar Elvis Vegas VDL Kessel
92 166 Danny Willems Eastwood Indoctro Oosteind
93 811 Eric Jr. van der Vleuten Elegance SB Singapore Someren
94 390 Gabryella Dufour Jericho HDH Echo Van Het Neerenbosch Heeze
95 750 Loewie Joppen Champion Of Picobello Z Contact v.d Heffink Maasbree
96 478 Pieter Keunen Edonja Zirocco Blue VDL Kessel
97 796 Michel Hendrix El Basta Mr. Blue Baarlo
98 870 Amber Struyk Early too Carthino Z Aalsmeerderbrug