4-Jarigen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Hoogte: 1.05m

Kopie stamboekpapier mailen naar:
miriam.van.der.kloet@pandora.be
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 31 oktober 2014
Tijd: 11:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 153 Rob Heyligers Forlan Concorde Asten
2 647 cindy van de werf ebab nabab Eersel
3 325 Olivier van der Vaart Nintender Numero uno Terheijden
4 511 Anoek van der Pluijm Foldine Quatro Z Made
5 412 James Gilmartin Apollo Z Air Jordan Tull En 't Waal
6 220 Stijn van der Velden Florence Cambel vdl Eindhoven
7 414 Gerd Jan Horsmans Fernando Quaprice Tull En 't Waal
8 651 Amanda Landeblad Audi's faboulus baloubet du rouet Dinteloord
9 665 Philippe Meier fernando j nabab de reve Dinteloord
10 462 Eline Vreijsen Nico vd Bernsehoeve Z Numero Uno Dongen
11 704 Leon Kuijpers F-one usa Toulon Breda
12 568 Geert Moerings Felix Quatro Z Roosendaal
13 636 Zoï Snels Funiki Tn Eldorado van de zeshoek Geesteren
14 608 David Corcoran Floyd Waddinxveen
15 393 Andor Leeuw Fortino TH Padinus Roosendaal
16 386 Gabryella Dufour Friemeltje HDH Canturano Heeze
17 395 Esther Manders Emary-AS Nabab De Reve Haaren
18 474 Pieter Keunen Fenomena Numero Uno Kessel
19 213 Thieu Timmermans Fix-Blue Zirroco Blue Vlijmen
20 154 Rob Heyligers Litithia nn Asten
21 451 Renee de Weert Flower Cardento Ossendrecht
22 648 cindy van de werf faboulous Numero uno Eersel
23 324 Olivier van der Vaart Felix Carthino Terheijden
24 334 John Steeghs Favoriet Cantos Meterik
25 810 Sherin Hogenkamp Fascinating Fortuna Zapatero Vdl Someren
26 514 Anoek van der Pluijm Faust van Weltevreden Zidane Made
27 652 Amanda Landeblad Fiolita Diamant De Semilly Dinteloord
28 836 James Gilmartin Ferran V Indorado Tull
29 666 Philippe Meier fellini berlin Dinteloord
30 183 Kristian Houwen Fernet VM Kannan X-6261 Sbs Wanssum
31 468 Tim Koch Forecast Warrant Bergen Op Zoom
32 463 Eline Vreijsen Felipe Pontecini Dongen
33 18 Joep van der Kampen VDL Groep Fleurie Clearway Hoogeloon
34 761 pablo dominguez Funny White Hapert
35 732 Jan Maly Faberg Corneille Maasbree
36 872 Nicole Caris Fadelheid Namelus R Mariahoop
37 415 Gerd Jan Horsmans Foran Vaillant Tull En 't Waal
38 164 Monique Jespers Focruisde marius claudius Oosteind
39 221 Stijn van der Velden Condor Z Contact vd Heffinck Eindhoven HC
40 304 Siebe Kramer Balisto zoetendaele Z Eurocommerce Berlin Oud Beijerland
41 659 Sjoerd Vrijhoeven First one Baltic VDL Oosteind
42 609 David Corcoran Kerswin Waddinxveen
43 440 Maxi de Weert Fabulous Kannan Ossendrecht
44 569 Geert Moerings Fosther Vigo d'Arsouilles Roosendaal
45 705 Leon Kuijpers First boy b.b. Hamlet Breda
46 637 Zoï Snels Finalist Fortuna Tn Quality time Tn Geesteren
47 534 Francis van Vuuren Florence Verdi Bergschenhoek
48 615 Mischa Everse Fabries O brien Waddinxveen
49 923 Miamaja Lundblad Farah Cantos x Heartbreaker Oud Gastel
50 809 Eric Jr. van der Vleuten Farmgraaf Verdi Someren
51 155 Rob Heyligers Flow-Versent s.a. Nabab de Reve Asten
52 649 cindy van de werf famke Marius Claudius Eersel
53 927 Olivier van der Vaart Facato nn Terheijden
54 411 James Gilmartin Fernando Calvino Z Tull
55 653 Amanda Landeblad Flock Spartacus Dinteloord
56 515 Anoek van der Pluijm Kastello Echo van't Spieveld Made
57 922 Philippe Meier Fiorenza nn Dinteloord