Klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Voor vragen of wijzigingen: springenindoorbreugel@gmail.com
Let op: om de bodem zo optimaal mogelijk te houden hebben wij besloten om met enige regelmaat de bak te slepen. Na combinatie 50 wordt de bak gesleept en is er de mogelijkheid om parcours te lopen.

Beste deelnemers, in verband met het tweede geval van vogelgriep dienen paardenhouders tijdens het vervoer een zogenaamde 'eigenverklaring' mee te nemen. Klik op deze link: Sectorpaardenraad. Uitprinten en invullen dus! Voor de rest verandert er niets, succes met de wedstrijd!

Blijf op de hoogte via onze facebookpagina Indoor Breugel.
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 29 november 2014
Tijd: 10:15
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 239 Merel van Hulsel Joeblesse nn Westerhoven
2 117 Suzan van Gastel Faya Blue Zirocco Blue Nijnsel HC
3 405 Mandy Jansen Elmior-s Namelus R Breugel
4 335 Carina Verleun Chicitita Z Calvino Z Montfoort
5 394 Patrick Boeren Flearway Warrant Schijndel HC
6 365 Kyra Swelheim cassalita cassal Heeswijk HC
7 356 Martien Adelaars Flitser nn Heeze HC
8 429 John Josephs Florijn HDH Diarado Helmond
9 294 Chloe Verheij Evelien Nassau Wintelre
10 242 Lisanne van de Pasch Casandra Caritano Z Helmond HC
11 265 Gerd Jan Horsmans Farno d'or NN Tull En 't Waal HC
12 271 Kim Roefs Fellow Cantos Son
13 226 Rene Dirkx Diamond Sasja Berlin Moergestel
14 255 James Gilmartin Floor Tull En 't Waal HC
15 238 Daphne van den Putte Victorie Orame Valkenswaard
16 403 Belle van Breugel Capistrano Sint Oedenrode HC
17 228 Suzanne Berlinski Zylkevera French Buffet Son
18 224 Arjan Heijmans Escador Tangelo van de zuuthoeve Haaren
19 214 Richelle Coppelmans Dord C Lord Z Deurne
20 212 Fleur de Groot Washita Radisson Gemert
21 200 Ewald Cratsborn Fergie Pablo Hit Biest-houtakker
22 178 Sanne van Gendt Lincom's Freedom Indoctro Nuenen HC
23 38 Moniek van Gastel Eve Tangelo v/d Zuuthoeve 1
24 20 Mandy Jansen Firoza S Hickstead Nuenen HC
25 37 Linda van Gastel Extra Large Warrant 1
26 201 Marloes van Stiphout Figaro Pierrot Sint-oedenrode
27 203 Marlin Meurs Daimond SAMORANO Eindhoven
28 41 Robin Scheepers Utan Manhattan Eindhoven
29 14 Stijn Theeuwes Dopharma's furious Vicory Veldhoven
30 99 Stefanie Minkels Erana S Lovefever II Hapert
31 395 Patrick Boeren Floridatimes Londontimes Schijndel HC
32 143 Jan Sleegers Antivo Mistral Nuenen
33 145 Monique Hendriks Jackpot Deauville de La Vie Casteren
34 175 Mike Kouwenberg Nouba Houba Hop Royal Z Veldhoven
35 196 Sharon Gevers Exact Dubai Lage Mierde
36
37 229 Samantha Swinkels Kalusha Verona Geldrop
38 227 Rene Dirkx Faboulous Balou Balou du Rouet Moergestel
39 430 John Josephs Elisabeth HDH Zirocco Blue Helmond
40 357 Martien Adelaars FFW88 Azteca Heeze HC
41 366 Kyra Swelheim fireball stairway Heeswijk HC
42 68 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eton Clinton Sint-oedenrode HC
43 447 pablo dominguez Electra St. Oedenrode HC
44 5 Jolein Roestenburg Canberra du keske Z Centino du Ry Breugel HC
45 256 James Gilmartin Estoril Vaillant Tull En 't Waal HC
46 51 Juliet Bosshardt Enrique Whitesnake Veghel
47 21 Mandy Jansen Fade S Andiamo Nuenen HC
48 17 Mirjam Thijs Edro Ustinov Eindhoven
49 264 Gerd Jan Horsmans Fernando Quaprice Tull En 't Waal HC
50 336 Carina Verleun Fos Ukato Montfoort
51 126 Ben Gevers Diara du Rona Z Diarado Nijnsel
52 179 Sanne van Gendt Lincom's Alieandro Ami Z Nuenen HC
53 169 Marion Merks Jumping star startreck Sint Oedenrode
54 192 Dominique de l'Or Cantaratas Cancara Tilburg
55 166 Yasmin Demper Thatcher Guidam Eindhoven
56 380 Myrle Schoones Harmony's Ravallo Quicksilver Neerpelt
57 152 Laura Haans Guernsy's Geronimo Cicero Esbeek
58 186 Eline Peters Forever Alve Numero Uno Nijnsel
59 96 Bart Kluijtmans Florett D Querly Elvis St. Oedenrode
60 295 Chloe Verheij Fanny Nassau Wintelre
61 187 Ashley Peters Balvea Berlin Nijnsel
62 163 Dianne Merks Eva Numero Uno Sint Oedenrode
63 371 Amber Hek Dinette M Zurich Tilburg
64 137 Jente Tops Dalve Canturano Knegsel
65 35 Isabel Geers Alexander Indoctro Breugel
66 15 Stijn Theeuwes Dopharma's Nacor d'Almelo C Z nn Veldhoven
67 144 Jan Sleegers Dare Angel Z Daredevil Nuenen
68 22 Mandy Jansen Elvira S Lupicor Nuenen HC
69 383 Marwin van den Nieuwenhuijzen Reiha nn Sint-oedenrode HC
70 149 Guido Smies Allure A Solitair Soerendonk
71 146 Monique Hendriks Pardon Diablo Profit X Casteren
72 124 Johan van de Sande Darola Zuskarlos Boxtel
73 101 Bo van Gorkum Jolga van www.olland.biz Eldorado Van De Zeshoek Sint-oedenrode
74 75 Anne Grefkens DUPP Quickiedeedoo Z Quality Touch Z Helvoirt
75 57 Rachelle Verhoeven Gasolina van de Helle Castelino Vd Helle Best
76 353 Quinty van den Broek Amazing Lupicor Eindhoven
77 257 James Gilmartin Fiesta nn Tull En 't Waal HC
78 4 Jolein Roestenburg Karthoum du Keske Keops De La Lande Breugel HC
79 431 John Josephs Eranta HDH Arezzo Helmond
80 312 Franka Grosse Celecta Vleut Waalre
81 375 Ester Beumker Cascade Oklund Eindhoven
82 263 Gerd Jan Horsmans Foran Vaillant Tull
83 442 Monique Gevers Edimero Fl Warrant Nijnsel
84 309 Vincent Dings Agawa Elvis SF Heeze
85 397 Sigrid Stienstra Ectasy Bunnik
86 337 Carina Verleun Ficanka Koppany Montfoort
87 372 Myrle Schoones Harmony's Clark Kent Prestige Vdl Neerpelt
88 341 Vronie van de Rijt Freiminka's Blue Diamond Mr. Blue Nuenen
89 354 Anne Olfers Frescobaldi Verdi Veldhoven
90 69 Marwin van den Nieuwenhuijzen Figo Chacco Blue Sint-oedenrode HC
91 351 Moniek Wouters Korana's Carino Larino Hulsel
92 348 Sylvia van Zon Fiarado Diarado Gemonde
93 396 Eline van der Burg Topper Indoctro Schijndel
94 59 Melissa Verhoeven Janczar nn Best
95 452 Ruud Vos Cassanova T Lupicor Breugel
96 406 Mandy Jansen Elios-s Andiamo Z Breugel
97 387 Michal Wawrzkiewicz Doutzen FvES Verdi Nn HC
98 367 Kyra Swelheim doutzen stakkato Heeswijk HC
99 459 Pim Dullemond Electric Arezzo vdl