03- Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubrieksponsor: Stal de Wiel

Waardebon: Duval Horseproducts

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 6 augustus 2021
Tijd: 10:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
j Hoondert
B Tonis
Y Schouten
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 65 Kim Huige Lisa Ledarco de Septon P-L Kessel
2
3 Sacha de Wit Kaida CM Kannan ossendrecht
4 Martine van den Eynden Honey Pearl Emerald vh Ruitershof Lepelstraat
5 Kristy Snepvangers La MaCoemba Grandorado Bergen op Zoom
6 Annelore Willeboer Vagrande Vagrant Z Nisse
7 Yvonne Jakobsen Lowy Freeman Meliskerke
8 Iris De Rechter Origi van 't Winnenhof Elvis ter Putte Clinge
9 Annelin Schrauwen Santos Goodtimes P-L Schijf
10
11 160 Kelly Steijn Wild Rose Z Wilson P-L 's-gravenpolder
12
13 Britt van Oudenaren Bevelander's Queen's Girl Gavi Ouddorp
14 9 Miguel Broodman rabby -- P-L Sluis
15
16 25 Annabel Adriaanssen Ponyhof's On the Rocks Joop 111 P-L Aagtekerke
17 15 Daphne Van Splunter Google Querly Elvis P-L Heinkenszand
18 34 anne kok Indian Rose Zirocco blue P-L Rockanje
19 17 Wilma Stouten Stoutens Jacrimoso Sandro Boy P-L Serooskerke
20 29 Eline Moerings Levesther Elvis ter Putte P-L Roosendaal
21 37 Margreet Walraven Bjendo Phin Phin P-L Middelburg
22 Kirsten Steijn Cidorina E Indoctro 's-Heerenhoek
23 Marieke de Bart Chapeau Z Cavalo Z 'S-HEER ABTSKERKE
24 Jil Buijze Voila Z Vagrant Z Oudelande
25
26 Kristy Snepvangers Millstream's Korenbloem NN Bergen op Zoom
27 66 Kim Huige Luoma II Cohinoor VDL P-L Kessel
28 Geert Moerings Lavesther Elvis ter putte Roosendaal
29 Marit Huige Kyloma Cornet obelensky Nisse
30 Sacha de Wit Linia Arezzo ossendrecht
31 Bodil Van Toor Detroit Wallenberg Sint Annaland
32 naomi vd Broeke Jinola M cardento Middelburg
33 Anouk van Gerven Carea Fortuna Colandro Chaam
34 Iris De Rechter Otis van 't Buxushof Toulon Clinge
35 Rowen Jansen Iliarose hv Nummero uno ‘S- heerenhoek
36 47 Bastiaan Broeksema Florus Gaillard De La Pomme P-L Ritthem
37
38 Christine Breunesse Kenny C vd Zwinkhoeve Gentleman Koudekerke
39 Annelore Willeboer Vitalo Z Vagrant Z Nisse
40
41 Bas Knijff Jetiloma C Quasimodo VD Molendreef Oude Tonge
42 119 Dominique Greeve Celise Adelheid Z Crown z P-L Rucphen
43 Mirte Meessens Double Trouble Diamant De Semillie Koewacht
44 Joyce van de Panne Captain Clever Con air Scharendijke
45 Brian Hellemons Mallory RZ Magnum van 't Heike Oudenbosch
46 28 Thor Kastrop Jerom S I’m special de muze P-L Heemstede
47 Yvonne Jakobsen Lywyan toltien Grand slam Meliskerke
48 171 Martine van den Eynden Ciel Bleu DG Z Clinton P-L Lepelstraat
49
50 Marieke de Bart Cheers Z Cohinoor 'S-HEER ABTSKERKE
51 Britt de Groen Millstream Lucifer Cohinoor Rucphen
52
53
54 149 Carlijn Roepel Enzo DH Indoctro P-L Rotterdam
55 21 Kristy Snepvangers Millstream's Legina Arezzo VDL P-L Bergen Op Zoom
56 Cedric Vanleerberghe Ivillette El salvador Philippine
57 67 Kim Huige Lady Blue Especial Cardento P-L Kessel