4-jarige (1.00m/1.05m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

2 manches

25% uit de eerste manche gaan door naar de 2e manche


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 30 juli 2021
Tijd: 15:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 175.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 75.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Claudia Verburgt dutch abbervail dominator HOOGELOON
2 87 Leon Kuijpers Grand Promesse Grandorado P-4-jr Breda
3 269 Renske Kroeze Magic Coconut Carrera VDL P-4-jr Prinsenbeek
4 Joshua Hutchins Cero Blue TN Chacoon Blue Geesteren
5 331 Jarne Francken Murosa Zambesi TN P-4-jr Gilze
6 Willem Verdonk Maserati Gold Haynes GH Oudenbosch
7 Maxime van Andel Aro Aganix du signeur Vragender
8 Sjoerd Kommers Mandy Homerun Vragender
9 373 Nick van der Graaf macallan Glenfiddich VDL P-4-jr Rucphen
10 164 Thalessa de Jong moncler Carrera VDL P-4-jr Bavel
11 97 Siebe Kramer Max D quickly de kreisker P-4-jr Oud
12 Marit Huige Tellamon Taran de la Pomme Nisse
13 Linn Kvernes His Pleasure Duborget For Pleasure Schijndel
14 31 Kim Jacobs Horizontal Cassal Klein
15 385 Senna Everse Dion Diamant de semilly P-4-jr Waddinxveen
16 Yvonne Jakobsen Mahomy Cardento Meliskerke
17 223 Brian Hellemons Mallory RZ Magnum van 't Heike P-4-jr
18 Alexandra Gluzek Miratina TH Grandorado Beek
19 Bart Lips Melbourne Hermitage HOOGELOON
20 345 Tani Joosten Zlatan Z nn P-4-jr
21 384 Bart van der Maat Ansingh de lis nn P-4-jr Houten
22 Bas Knijff Caire vdv Z Ustinov Oude Tonge
23 374 Liv Huijbregts Mojito-Versent SA Tangelo van de Zuuthoeve P-4-jr Rijsbergen
24 197 Boy Peels More special VP Grandorado TN P-4-jr Eersel
25 376 Bram van der Pluijm comme il faut z nnn P-4-jr Breda
26 263 Mark Jespers Manella Zirocco Blue P-4-jr Pinsenbeek
27 Caitlyn Krijger Medea Bella vd Prinsenstad GRANDORADO TN Den Haag
28
29 Christy Dictus Makana tandof Up To Date Achtmaal
30 88 Leon Kuijpers Atlantis Aganix du seigneur Z P-4-jr Breda
31 Joshua Hutchins Midas R Grandorado Geesteren
32 Emma Haak Indy SvO Iglesias D.V. Groessen
33 Evi de Bruijn Maylinde Heart Touch Rijsbergen
34 404 Jan van Hove rashford vannan P-4-jr Rijsbergen
35 Iris van de Graaf Miracle Arezzo etten-leur
36 Johan Klein Zieverink Madora Scotch on ice De Mortel
37 Laurens Graper Merlot Untouchable Prinsenbeek
38 Laurie Peeters Miss Ginny Heathrow Breda
39 333 Jarne Francken Gabber fs Z nn P-4-jr Gilze
40 Danny Willems Mint Grandorado TN P-4-jr Sleeuwijk
41 165 Thalessa de Jong Royal Majestic D`or emerald van `t ruytershof P-4-jr Bavel
42 270 Renske Kroeze Darline Dallas VDL P-4-jr Prinsenbeek
43 375 Lieke Wildhagen Moscato-Versent SA Harley VDL P-4-jr Rijsbergen
44 359 Jordy Duijndam Lennox vd Prinsenstad Lector vd bisschop P-4-jr Delft
45 Willem Verdonk Mic Mac Tyson Oudenbosch
46
47 Maxime van Andel Manchester Harley Vragender
48 Sjoerd Kommers Comme si comme sa Comme il faut Vragender
49 Stephanie Gog My Special Lux I’m special de Muze Vlaardingen
50 Senna Everse monamour Heart touch Waddïnxveen
51 57 Sacha de Wit Malibu O Glasgow vh Merelsnest P-4-jr Ossendrecht
52 Rozemarijn Bergstra Merrie Me Eldorado van de Zeshoek Lopik
53 265 Mark Jespers Charlie Cornet Obolensky P-4-jr Pinsenbeek
54
55 89 Leon Kuijpers Maradonna Heart touch P-4-jr Breda
56 Joshua Hutchins Ramos JW van het Meulenhof Malito de Reve Geesteren
57 51 Patricia Nouws Di caprio Z Di cantero van ter Hulst Z P-4-jr Etten-leur
58 Nick van den Broek Maserati Cornet obolensky Sevenum
59 Renee de Weert miss monica Carrera VDL Sevenum
60 45 Michelle Dijkerman Blom’s Madonna Verdi P-4-jr Bavel
61 Mandy Deurloo Megasthar Thunder van de zuuthoeve Poortvliet
62 Jarno van Erp Mindset ES Aganix Du Seigneur Oss.
63 Jordi van Oosterhout Make my day Emerald van t Ruytershof Rotterdam
64 Manon Lazeroms Magonda Apardi Sprundel
65 372 Nick van der Graaf tizzum z thunder vd zuuthoeve P-4-jr Rucphen
66 332 Thalessa de Jong Domingo nn P-4-jr Bavel
67 Linn Kvernes High Five Casall Schijndel
68
69 Janneke Dekkers Hokey pokey Diamant de semilly Schijndel
70 405 Jan van Hove rananka cohinoor vdl P-4-jr Rijsbergen
71 Femke Braat Malibu Toulon Etten-Leur
72 Erica Dijkshoorn Mipica Maistro vd bisschop Bleiswijk
73 Danny Willems Amy van Klein Statum Z Golden Boy Hero Z P-4-jr Sleeuwijk
74 Bart van Ooyen Idefix SvO Iglesias D.V. Groessen
75 335 Jarne Francken Topaz ice Z Toulon P-4-jr Gilze
76 Bas Moerings Manochmore Insider Roosendaal
77 271 Renske Kroeze Clandestine Canterburry P-4-jr Prinsenbeek
78 Maxime van Andel Royal van ‘t katteneheye Z Kannan Vragender
79 Sjoerd Kommers Rivano Cornet obolensky Vragender
80 260 Tamara Klop Miliana Grandorado TN P-4-jr Oudenbosch
81 267 Mark Jespers Alix Aganix du seigneur P-4-jr Pinsenbeek
82 Willem Verdonk Milky Way harley vdl Oudenbosch
83 355 Joshua Hutchins Magnifique Grandorado TN P-4-jr Geesteren