Klasse B don


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

LET OP: Er kan niet HC worden ingeschreven en er kan niet 2x worden gestart!

Direct op stijl

 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 29 juli 2021
Tijd: 17:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 80.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 40.-
6e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Joshua Hutchins Lenk W For pleasure Geesteren
2
3 Kim Jongenelen Lucifer dhh Glenfiddich vdl Oud Gastel
4
5 19 Megan Smit Gambler nn Etten-leur
6 Quinora Klop Kingston G Hamlet Halsteren
7 362 Lucinda Okkerman Eskona nn P-B Bleiswijk
8 Louise Keukens Charlie Brown CONTHARGOS Rotterdam
9
10 143 Thomas Vlaminckx Progress van Godselbos Marius Claudius P-B
11 Anne Dircken Antrax Tenerife VDL Hoeven
12 Ary Drooger Kadorette w Etoulon Middelharnis
13 Merel Bastiaansen In Time Vigaro Ulvenhout
14 Nicky Franken Cupido Numero Uno Rucphen
15 Bibelot Blaak Ganache Farthago de Trebox Etten Leur
16 Christel de Roover La Larda Gullit hbc Strijbeek
17
18 Christel Schalk Jabella Wi Ro Z Jaguar Mail Rijsbergen
19 Xavier Bogman Golden Boy Goldstar Essen
20 126 Mitchel Machielsen Isarina nn P-B
21 Eefje Heeren Bonbons Dutch Capitol 2101324 Teteringen
22 Evelien Van Osta Co-Pilot Wizzerd wv Sprundel
23 Evi de Bruijn Maylinde Heart Touch Rijsbergen
24 Evi Peemen Jarrant V Warrant Etten-leur
25 Frences Hoefnagels Jo-Jo Tangelo van de Zuuthoeve Hoeven
26 55 Henny Voorde van de Voorde Kissinger Arezzo VDL P-B Den
27 Ilse Roks Golden Flow Maydean Almost Blue Halsteren
28 Iris van de Graaf kyrusa extase etten-leur
29 Jens Van Sprundel Cantaloup Z Crown Z Sint willebrord
30 Joyce Franken Hallah Inshallah de Muze Rucphen
31 Karlijn van Roy Lavira Hop Hermantico Oirschot
32 355 Joshua Hutchins Magnifique Grandorado TN Geesteren
33 248 Veronique van Beek la-luna nn P-B
34 43 Julot Verstraeten Qiwi van de Vinusakker Z Quartz Rouge P-B Rijsbergen
35 279 Kees Verheijen Lambiek Kannan P-B Malle
36 Laurie Peeters Ghost Flower Gullit HBC Breda
37 Lincey van Tillo Jurango Durango vdl Halsteren
38 Linda Van Dijk Fenna Pierrot St Willebrord
39 Liv Haanskorf Indy Numero Uno Made
40 Mandy Schalk Bob K Graf noir Prinsenbeek
41 Mare Vrolijk Voshoeve’s Daro Carolus II Fijnaart
42 Marijn van den Broek Zion Jokinal de Bornival Breda
43 Marino Stuut Lugano Vagrant Etten-Leur
44 Meike Boone Clarentino van de Mispelaere Clarimo Serooskerke
45 Meke Braspenning Ici Dakar Dakar Prinsenbeek
46 Milou Testers Hippolyta Crespo VDL Steenbergen
47 Nikky Kuipers Elita Indorado Roosendaal
48
49 olivia v Katwijk Olympic vd Breemeersen Breemeersen Crescendo Rotterdam
50 Rosalie Zanen Driesprong's impressive Catwalk van de helle Alblasserdam
51 Sammie Aanraad Impact bodinus Etten-Leur
52 Sanne Van Loon Jackson Hole Cardento Sprundel
53 Sanne Van Rooten Be My Guest Zambesi Bavel
54 Sylvie de Jongh Vienna DK Z Vagrant Z Breda
55 Tessa Battajon Kathinka J Firestone Breda
56 Margo van Nijnatten Mr. Grey Highlander c Castelre
57 Christel Roks Lavita Global Express Sprundel
58 78 Kim Jongenelen Mystery O Carrera VDL P-B Oud
59
60 Lucinda Okkerman Lexus Power blue Bleiswijk
61 Britt van den Eijnden Just for you Numero Uno Bergen op Zoom
62 Anouk Westerman Lorenzo Arezzo Heerle
63 Megan Smit Jane Z Johny Boy II Etten-Leur
64 Quinora Klop Million Lady Q Electric beat Halsteren
65 Womé Schoonbroodt Kalan Kannan Breda