Klasse L don


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

2-fase special

LET OP: Er kan niet HC worden ingeschreven en er kan niet 2x worden gestart!


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 29 juli 2021
Tijd: 13:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 125.-
3e prijs: € 100.-
4e prijs: € 80.-
5e prijs: € 60.-
6e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Pieter Rutten Captain Coradin Rucphen
2 Maxime van Andel Aro Aganix du signeur P-L Vragender
3 357 Dominique Greeve Celise Adelheid Z Crown z P-L Rucphen
4 Tereza Vesela Luc HDH Cream on Top P-L Heeze
5 Sacha de Wit Locomotion Ustinov ossendrecht
6 125 Thijs Machielsen Velvet sky Voltaire P-L Weelde
7 Nina Tuytelaers - Kooremans Cyrano Z Coriano Z P-L Turnhout
8 Anoek van der Pluijm Lannabel van 't Posthuys Comme il faut Made
9
10 Renske Kroeze Caretina Humberto Prinsenbeek
11 80 Larissa Bijl Kariva Caramba verte P-L Deurne
12 Maxi de Weert La-Luna HJ etoulon P-L Ossendrecht
13 203 Renee de Weert La Luna B Eldorado vd Zeshoek P-L Sevenum
14 Marieke de Bart Chapeau Z Cavalo Z sHeer Abtskerke
15 36 Julia Titulaer Katophonie Gullit HBC P-L Venlo
16 Patrick Lemmen Lord Toulon Etoulon Grashoek
17 Jeanine Schep Luna ES Stakkato Gold Tull en ‘t waal
18 24 Kristy Snepvangers Millstream's Legina Arezzo Bergen
19 228 Mischa Everse Kantorado Cantos P-L Waddinxveen
20 Roosje Brouwer lacoste caviar v overis z Waddinxveen
21 Doron Kuipers Future Five RL Captain Cooper Mijnsherenlan
22 Nina van Enckevort Lamborghini mg Cohinoor VDL sint -Oedenrode
23 Annelore Willeboer Vagrande Vagrant Z Nisse
24 Jelske Dekkers Sentinels pepper Nn Sprang-Capelle
25 312 Kim Vos Horse victory Cristel vd Maria Joh trucks Commanchi P-L Eethen
26 Joshua Hutchins Liverpool Tn Grandorado P-L Geesteren
27 Britt de Groen Little Gentleman Douglas Rucphen
28 Iris De Rechter Origi van 't Winnenhof Elvis ter Putte Clinge
29 Marit Huige Kyloma Cornet obelensky P-L Nisse
30
31 Esther Manders Parenthes J&F Champblanc Baloubet Du Rouet P-L Helvoirt
32 Laura Hilhorst Tangendra Tangelo van de Zuuthoeve Hoevelaken
33 Sam Versteijnen Karacona Cidane Middelbeers
34 Lieke Wildhagen Jamalia Z Jos van d'Abijhoeve Rijsbergen
35 61 Sacha de Wit Linia Arezzo P-L Ossendrecht
36 181 Anoek van der Pluijm Limited Edition Gullit HBC P-L Made
37 Sophie Steenbakkers Kees van d’n ouwe Grint Z Kannan Best
38 Suzanne Raming Kir Royal Global Express Schijf
39 Tereza Vesela Laurenzo HDh Cream on Top P-L Heeze
40 360 Luca van 't Hoff No Nonsense Numero Uno P-L
41 352 Eva Stad Hotmail Mylord Cartago Geertruidenberg
42 Yvonne Jakobsen Lywyan toltien Grand slam Meliskerke
43 Maxi de Weert Chic d’or van de walseduinen Z Come il Faut P-L Ossendrecht
44 Boy Peels Javiënna V Comfortuna Eersel
45 204 Renee de Weert Liaraldra Diamant de Semilly P-L Sevenum
46 Marieke de Bart Cheers Z Cohinoor sHeer Abtskerke
47 Maxime van Andel Catina K van ‘t katteneheye Z Cicero z van de paemel Vragender
48 Mischa Everse lotus Georg z Waddinxveen
49 Willem Verdonk Kabiloma Arezzo VDL Oudenbosch
50 Senna Everse let's go kannan Waddinxveen
51 84 Leon Kuijpers Zilver blue Zirocco Blue P-L Breda
52 93 Siebe Kramer Karaat nn P-L Oud Beijerland
53 Jill Agterberg Kenji Vigo D'arsouilles Rotterdam
54 Jil Buijze Voila Z Vagrant Z Oudelande
55 Iris van de Graaf johnny gold caretino gold etten-leur
56 Eline Moerings Levesther Elvis ter Putte Roosendaal
57
58
59 124 Thijs Machielsen Gerard Z Gambler z Weelde
60 79 Kristy Snepvangers Millstream's Kaletto Cornet Obolensky P-L Bergen
61 62 Sacha de Wit Kaida CM Kannan P-L Ossendrecht
62
63 221 Anoek van der Pluijm Quando v/d Bisschop Harley P-L Made
64 238 Yasmine Vinck D'artagnan TS Z NN P-L
65 Patrick Lemmen Lorenzo Eldorado Grashoek
66 Tereza Vesela Karamba Balpar Heeze
67 313 Sarah van Leeuwen It Takes Two Calvados P-L Zundert
68 Esther Manders Hannibal van de Berghoeve Z Harley VDL P-L Helvoirt
69
70 Yvonne Jakobsen Lowy Freeman Meliskerke
71 177 Rik van de Pas Action Hero nn kaatsheuvel
72 179 Nol van de Pas Nagri Nevada nn kaatsheuvel
73 Mischa Everse lily kannan Waddinxveen
74 205 Renee de Weert Labantrix Eldorado vd zeshoek P-L Sevenum
75 Iris De Rechter Otis van 't Buxushof Toulon Clinge
76 262 Maxime van Andel Liberator El salvador Vragender
77 135 Geert Moerings Lavesther Elvis ter putte P-L Roosendaal
78 Han Verstraten Dali Chacco Blue Zeeland
79 Larissa Bijl I'm gonna be gentle Donder Deurne
80 94 Siebe Kramer Lynnemeta Canabis Z P-L Oud Beijerland
81 400 Sabrina van Rijswijk quincy vd bisschop nn P-L Pijnacker
82 Lincey van Tillo Billy boy W Z Bentley van de heffinck Halsteren
83 Lisa Tak Latino Harley VDL Berkel-Enschot
84 Maaike Theunis Kalina DDL Grand Slam VDL Moerstraten
85 Marino Stuut Justis SVG Power Blue van 't Breezerhof Etten-Leur
86 Megan van Vugt Loverboy Z Le Diamant Horta Sint Willebrord
87 Daphne Mol Chardonnay Z Cornado II Vught
88 Melissa Masseurs Dynamite Z Vagrant Z Rucphen
89 Peter van der Waaij - - Eemnes
90 Annelore Willeboer Vitalo Z Vagrant Z Nisse
91 Britt de Groen Millstream Lucifer Cohinoor Rucphen
92
93 Laura Hilhorst Lara Cornet obolensky Hoevelaken
94 Kristy Snepvangers Millstream's Korenbloem Cornet's Diamond Bergen op Zoom
95
96 Sylvie de Jongh Conticia Z Contendro Breda
97 Sophie Steenbakkers Jack Canabis Z Best
98 Nicky Franken Cupido Numero Uno Rucphen
99 123 Thijs Machielsen I am Palve nn Weelde
100
101 Patrick Lemmen Londontime Hummertime Grashoek
102 Tanee Wijnings Frits - Etten-Leur
103 162 Lucinda Okkerman Jillz nn P-L Bleiswijk
104
105 95 Siebe Kramer Diacontina Diacontinus P-L Oud Beijerland
106
107 309 Sacha de Wit Jewel O Nabab de Reve P-L Ossendrecht
108 401 Sabrina van Rijswijk ende q d`or z nn P-L Pijnacker
109 Maxime van Andel Liberator El salvador P-L Vragender