Klasse M don


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

2-fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 29 juli 2021
Tijd: 10:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 175.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
6e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Anoek van der Pluijm Kazelli Arezzo vdl Made
2 351 Boy Peels Kamalah hero z nn P-M Eersel
3 Morten Djupvik Cavalini of Invictus Cavalo Z wagenberg
4 Thieu Huijbregts Pop Corn Presley Boy Rijsbergen
5 348 Tereza Vesela Kalwinti ryal k nn P-M Heeze
6 sophia schindlbeck Karan nn Dinteloord
7 Sjoerd Kommers L’arezza Arezzo Vragender
8 Journey van Eerd Knegt's Lieselot Tangelo van de Zuuthoeve Veldhoven
9 Kristy Snepvangers Millstream's Galante Zirocco Blue Bergen op Zoom
10 92 Siebe Kramer Ceres D’ouilly Kannan P-M Oud Beijerland
11 105 Raf Kooremans Pompidou du Marais DD L'Arc De Triomphe Turnhout
12 Patrick Lemmen Keswichtime Untouchable Grashoek
13 Esther Timmermans Harvey Clinton Ravels
14 Patricia Nouws Kamorka Freeman vdl Etten-Leur
15 65 Kelly Jochems Kylie Freeman VDL P-M Achtmaal
16 Nick van den Broek Kaspar R Eldorado vd zeshoek P-M Sevenum
17 Melvin Greveling Jerma Toulon Vragender
18 81 Leon Kuijpers caroezo p&s chellsini P-M Breda
19 Joshua Hutchins Graal du Talus Mr Blue Geesteren
20
21 Doron Kuipers Cayman S Cabachon Mijnsherenlan
22 Christy Dictus Kewanda van beek Cidane P-M Achtmaal
23 Mandy Deurloo Heureuse Dakar VDL Poortvliet
24 Manon de Jonge Hiawatha w Arezzo VDL Wemeldinge
25 Maxi de Weert Lolandria Z Lux Ossendrecht
26 Kaylee Heynen Kensington nn P-M Dinteloord
27 107 Danny Willems Isolde Baltic P-M Sleeuwijk
28 Marit Huige Incroyable vd Wiel Untouchable Nisse
29 60 Sacha de Wit Preach vd Wezelse Heihoeve Nabab de reve P-M Ossendrecht
30 225 Roosje Brouwer Jacky Lanta Warrant Waddinxveen
31 Bas Moerings Ligosther Vigo d'arsouilles Roosendaal
32 Geert Moerings Lesther Glenfiddich Roosendaal
33
34 Brian Martens Invincible-Versent SA Flow-Versent SA Etten-Leur
35 Tereza Vesela Izi rider HDH Cream on Top P-M Heeze
36 Carolien Herbers Goodlord Gold Cardento Heesch
37 Casper Timmermans Ninjo's Juup NN P-M Waspik
38 sophia schindlbeck kaiser dmh cardento Dinteloord
39 Jelske Dekkers Sentinel's vince vragant Z Sprang-Capelle
40 Kim Vos Countach Z Castino Eethen
41 Jeanine Schep Kane NN Tull en ‘t waal
42 Ellen Hansen Coco van de Velddoornhoeve Cassius Clay Middelbeers
43 180 Anoek van der Pluijm Kiekum Quick star P-M Made
44 Boy Peels CancateD'Hyrencourt Z nn Eersel
45 308 Larissa Bijl Kadiva Marius Claudius P-M Deurne
46 Morten Djupvik Kharlina Harley VDL wagenberg
47 Pieter Rutten Catwalk BB Coridon van t&L Rucphen
48 444 Kelly Jochems Careful Habibty Careful P-M Achtmaal
49 161 Sophie Steenbakkers Wielbraek’s Perfect Color Le Diamant Horta P-M Best
50 113 Sammy-jo Smit Miss Marple nn P-M
51 Laura Hilhorst Urschula Coriana Coriano Carthago Hoevelaken
52 Lieke Wildhagen Kingston Extase Rijsbergen
53 Danny Willems Kissinger Etoulon Sleeuwijk
54 willemijn heemskerk Iris-o Dakar VDL Sleeuwijk
55 Maaike Theunis Java Guidam Sohn Moerstraten
56 Maxime van Andel El future van ‘t ameldonk z El torreo de muze Vragender
57 Mischa Everse Dudock Darco Waddinxveen
58 Mila Everse monarch van 't roosakker elvis ter putte P-M Waddinxveen
59 Nol van de Pas Easy Nevada Bernsehoeve Z Elvis ter Putte kaatsheuvel
60 Rik van de Pas NUMBER ONE Numero Uno kaatsheuvel
61 294 Koen Leemans Gem vd Riloo nn P-M
62 Sigrid van Wensen Dupp Deejay Z Dutch Capitol Bergen op Zoom
63 194 Kaylee Heynen emma nn P-M Dinteloord
64 292 Fleur Leemans Rocky De Morimenta Lincolm L P-M Middelbeers
65 342 Luca Ruxandariu Brilliant du Rouet balou du rouet P-M Kapellebrug
66 Maria Jorgensen Kicky Corland wagenberg
67 Sam van der Venne Klokkarstua Kashmir van het Schuttershof Ossendrecht
68 Sam Versteijnen Imi Starpower Middelbeers
69 202 Renee de Weert Kes TN Comme il Faut P-M Sevenum
70 Senna Everse kornetta cornet obolensky Waddinxveen
71 33 Nick van den Broek Cashmint nn P-M Sevenum
72 Stijn Testers Lamborghini Dallas VDL Kruisland
73
74 Thieu Huijbregts Airflight van de Laarse Heide Air Jordan Z Rijsbergen
75 323 Jarne Francken Texas Z nn P-M
76 295 Renee Meijer .Kobalt Harley VDL P-M Middelbeers
77 Renske Kroeze Nearly Perfect nnb Prinsenbeek
78 Tereza Vesela J.Huge Douglas Heeze
79 Sacha de Wit Ding Dong van Overis Diamant de Semilly ossendrecht
80 Roosje Brouwer klaverjasser dexter Waddinxveen
81 Kim Tomaszewski I FLY BIG STAR Raamsdonk
82 Patricia Greeve Chilli Pepper BB Comilfo plus Rucphen
83 356 Dominique Greeve Jarabel nn P-M Rucphen
84 346 Raf Kooremans Karmijn ES Vigo d'Arsouilles P-M Turnhout
85 347 Patrick Lemmen Kentucky Ukato P-M Grashoek
86 Patricia Nouws Jamorka Dakar VDL Etten-Leur
87 Melvin Greveling Amigo de septon z Aganix de seigneur z Vragender
88
89
90 Doron Kuipers Helvetia Moeders W Tangelo v/d Zuuthoeve Mijnsherenlan
91 Anoek van der Pluijm Lovely Harley VDL Made
92 Boy Peels Mickey nn Eersel
93 Larissa Bijl Kaziva Don 't touch it Deurne
94 Morten Djupvik Le Grand Cohinoor wagenberg
95 Sam Versteijnen Libero Dallas VDL Middelbeers
96 343 Luca Ruxandariu Winston Z Wilson P-M Kapellebrug
97 326 Jarne Francken Hagan nn P-M
98 341 Nikita Cheung Kwitoulon van de Laarse Heide - P-M Zundert