Klasse Z klassiek


<< Terug naar wedstrijdoverzicht In deze rubriek mag geen HC worden gestart. 

Deze rubriek wordt gesponsord door:
Sneltransport van de Boogaard B.V., Reef B.V. en President Dressafe Stables.

Er wordt uitsluitend gestart op volgorde van de startlijst.

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 5 oktober 2014
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A Heijligers
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 175.-
5e prijs: € 125.-
6e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2
3
4 108 Bas Theeuwes Browny Chicago Z Middelbeers
5
6
7 594 Kevin Jochems Daron Vleut Asten
8 1432 Albert Voorn Ramdam D'Ho Luccianno Evertsoord
9 1387 Frank van Helmond Doerak Zento Asten Heusden
10 1072 Malin Parmler Dow Jones HX Ustinov Mierlo
11 1588 Arnold Boerekamps SLI Balourado Baoubet du Rouet Asten
12 175 Aurora Hansen athena chartago Oslo
13 942 Lars Kersten Capone T Casado Egchel
14 176 Giovanni Torre Columbus Vleut Aarle/rixtel
15 186 Leonie Verberne Cillus Massimo Asten
16 345 Jaime Guerra zilona Knegsel
17 285 Miranda Harrington Driek Lord Z Ospel
18 1065 Rodrigo Morgado Diva HX Indoctro Swolgen
19
20 89 Kessy van Berlo Miss Diva Abke Veghel
21 1595 Miranda Esser Canelino nn
22
23 1597 Niels Tacken Uniek Upsilon Van De Heffinck ..
24 207 Chiara Palmi Zonneglans Ovidius Blitterswijck
25 474 Gondje Poell Boucheron Quasimodo Z Helmond
26 223 Lisanne van de Pasch Chanel Verdi Helmond
27 383 Julian Kraay Djin Djin Phin Phin Ederveen
28 515 Rob van Bussel Daydream Wittinger VDL Heusden
29 418 Gabryella Dufour Deftig Hdh Ustinov Heeze
30 241 Jorn Emschove VDL Groep Cool Blue Mr. Blue Hoogeloon
31 1585 Karin Schreurs Zoella Sydney
32 116 Bas Theeuwes Dopharma's Evert NN Middelbeers
33 1431 Anne - Marie Poels Candy Tjungske Swolgen
34 1465 Bianca Schoenmakers Dha Dha HDH Douglas Gelarop
35 1552 Geert van Asten Cor D'emillion II Numero Uno Valkenswaard
36 285 Jack Ansems Dior -- Poppel
37 1599 Robin van de Wetering Diana 59 nn De
38 74 Albert Voorn Grafitti van de Kruishoeve nn Evertsoord
39 171 Leonie Verberne Codette M Douglas Asten
40 356 Eyal Gat Casper Cartano Someren
41 130 Sanne van Gendt Lincom's Wamose Quidam De Revel Sf Nuenen
42 362 Maxime de Clercq Casablanca Corland Someren
43 371 Sherin Hogenkamp Bella Donna Caricello Someren
44 599 Arnold Boerekamps S.l.i. Cashmaker Cassini I Asten
45 446 Luc Martens Bijou Verte Kenwood Deurne
46 830 Andres Osborne Sanchez Jk Horsetrucks Carthalvin Z Carthago Z Helmond
47 937 Lars Kersten Zortago Mermus R Egchel
48 852 Roosje Brouwer Quasito Z Quinar Z Waalre
49 453 Pascal Knijnenburg Caramba Verte Ticallux Verte Deurne
50
51
52 1414 Kristine Seierstad Carsons Copy Carson Ask Meijel
53 18 Niels Tacken Denver S Zambesi ..
54 636 Kristian Houwen Questa Z Quintero Wanssum
55 466 Stephan Hut Dante Cantos Nieuwe Pekela
56 1036 Noortje Gevers Breaker Padinus Sint Oedenrode
57 429 Gabryella Dufour Daylight Hdh Ustinov Heeze
58 1601 Kevin Jochems van Schijndel's Hickstead Hamlet Asten
59 251 Jorn Emschove VDL Groep Allstar Z Air Jordan Z Hoogeloon
60 145 Pieter Bergmans Aloube Ludwig Von Bayern Meijel
61 1583 Patrick Lemmen Zimona van de Helle nn Maasbree
62 1392 Petra van Dijck Consido-al Heartbreaker Venray
63 1582 Monique van den Broek Hermes Quadrillo Sevenum
64 1378 Rob van Grunsven Winston Krunch De Breve Erp
65 274 Julian Kraay Bas-utopia Cartano Ederveen
66 478 Gondje Poell Cayman Corland Helmond
67 375 Reggy Hoffmann Zorinte Sam R Helmond
68 1453 Rob van Bussel Dubai Numero Uno Heusden
69 1553 Geert van Asten Coraggio Gln Cicero Z van Paemel Valkenswaard
70 982 Bianca Schoenmakers Doryane HDH Gelarop
71 46 Harry van Dooren Inowe P Bentley Heffinck ..
72 943 Lars Kersten Winnie Quite Easy 958 Egchel
73 945 Niels Kersten Carefull Numero Uno Egchel
74 368 Jaime Guerra Van De Sar Il Zento Knegsel
75 279 Anne - Marie Poels Corini Cassini Il Swolgen
76 1426 Jack Ansems Bon Giorno Go Tygo Poppel
77 311 Miranda Harrington Zambuca Z Z?rich Ospel
78 1405 Aniek Diks Bonitha Ustinov Vorstenbosch
79 568 Esther Reuvers Bonheur Riverman Lithoijen
80 1430 Ruud Vermeulen Centos nn Swolgen
81 131 Robin van de Wetering Axios S Quasimodo Z De Mortel
82 207 Leonie Verberne Dali T Phin Phin Asten
83 593 Arnold Boerekamps D'angelo Tangelo van de Zuuthoeve Asten
84 596 Kevin Jochems Van Schijndel's Daimond Rascin Asten
85 840 Roosje Brouwer Catapult Quasimodo Z Waalre
86 792 Stijn van der Velden Double Dees Quintender Eindhoven
87 1391 Petra van Dijck Cantaire-o Canturo Venray
88 1596 Miranda Esser Wisseno nn
89 921 Rob Heyligers Queen Lady Quadrillo Asten
90 1600 Kristian Houwen Charmeur Hs Heartbreaker Wanssum
91 505 Rob van Bussel Clinto Z Clinton Heusden
92 199 Gabryella Dufour Cupido HDH Carthino Z Heeze
93 1351 Sterre Vroomans Halifax Vader Onbekend Gemert
94 983 Bianca Schoenmakers Dirk Hdh Douglas Gelarop
95 1127 Loewie Joppen Hargentina Van De Broekkant Argentinus Maasbree
96 732 Jonna Martinson Domino Don Larino Heeze
97 1248 Glenn Knoester Taloudor Kz Taloubet K Assendelft
98 734 Monique van den Broek Davide HBC Colman Sevenum
99 784 Patrick Lemmen Bea van de Helle Castelino van de Helle Maasbree
100 815 Edwin Hendriks Rakker -- Roggel
101 1377 Jens van Grunsven Whisper Querelle Erp
102 1003 Bas Knijff Quandro Quasimodo Z Nispen
103 169 Robin van de Wetering Jk Horsetrucks Hooligan Heartbreaker De Mortel
104 950 Miranda van Geloof Vagida Cordobes I Made
105 1419 Claudia Verburgt Gorki De Kalech Action Breaker Maastricht