Klasse ZZ 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Maximaal 3 paarden per deelnemer.

Deze rubriek wordt gesponsord door:
M. Heezen B.V. en Plosplan Houtvezel B.V.

Er wordt uitsluitend gestart op volgorde van de startlijst.

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 4 oktober 2014
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A Heijligers
W Knops
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 150.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
6e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 585 Kevin Jochems Van Schijndel's Charisma Rascin Asten
2 1121 Loewie Joppen Diva Duc Of The Lowlands Duc Du Rabutin Maasbree
3 1007 Jelmer Hoekstra bienvenue Middelharnis
4 72 Albert Voorn Cantinero Canturo Evertsoord
5 115 Lauren van Berkel Prele Du Chanois Fango in Blue Waalre
6 1245 Glenn Knoester Wonder Of Society Lord Z Assendelft
7 245 Jack Ansems Crescendo Go Tangelo Van De Zuuthoeve Poppel
8 1468 Bianca Schoenmakers Nespresso What Else HDH Nintender Gelarop
9 290 Reggy Hoffmann Flair Z Feliciano Helmond
10 133 Kessy van Berlo Ricardo VB Lancelot Veghel
11 120 Aurora Hansen storm grandeur Oslo
12 182 Wil Schellekens Atlantic Nonstop 1590 Bwp Esbeek
13
14
15 343 Eric Jr. van der Vleuten VDL Groep Wallenberg Stakkato Someren
16 216 Freek Vestjens Zapata No Limit Sevenum
17 428 Teun Vestjens Wayne Karandasj Sevenum
18 15 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z ..
19 886 Johan Klein Zieverink Casa Nova Chamberlain Z Nederweert-eind
20 221 Anne - Marie Poels Cronique Carthino Z Swolgen
21 233 Jorn Emschove VDL Groep Cavaro Ol Metta Hoogeloon
22 27 Bert-jan van de Pol No Time To Lose Contact Van De Heffinck ..
23 295 Franklin Posmus Zuidhoeve Tangelo Van De Zuuthoeve Midden
24 197 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen
25 606 Kevin Jochems Gilmore Girl Griseldi Asten
26 329 Eyal Gat Vive La Pomme Hors La Loi Ii Someren
27 849 Roosje Brouwer bettertimes londontimes Waalre
28 1051 John Steeghs Topper Z Triple-x Meterik
29 1515 Loewie Joppen Cicer Onbekend Maasbree
30 389 Stephan Hut Atoloma Tygo Nieuwe Pekela
31 871 Esther Manders Twinkling Star A.S. Kashmir Van Schuttershof Haaren
32 562 Erwin Bos Zonnegoeie Indorado Eersel
33 583 Sophie Schoonwater Carizzo Z Cassinii II Neeritter
34 602 Arnold Boerekamps Grupo Prom Chacco Boy Chacco Blue Asten
35 131 Pieter Bergmans Be Impressed Vancouver Meijel
36 465 Gondje Poell Zoe Indoctro Helmond
37 320 Reggy Hoffmann Chinzana Van De Helle Candillo Helmond
38 253 Jack Ansems Remmits Copacabana Carrado I Poppel
39 803 Patrick Lemmen Hamlet Vd Donkhoeve Lord Z Maasbree
40 822 Andres Osborne Sanchez Bolanda Berlin Helmond
41 916 Rob Heyligers Zeline Hemmingway Asten
42 189 Wil Schellekens Bellarosa Orlando Esbeek
43 649 Bart Lips Uneill Andiamo Biest-houtakker
44 101 Sanne van Gendt Lincom's Cassanova Carolus II Nuenen
45 507 Rob van Bussel Cor De La Crown Z Crown Z Heusden
46 680 Kevin Olsmeyer Corlantos Corland Doorwerth
47
48 1123 Loewie Joppen Haribo Colman Maasbree
49 1420 Claudia Verburgt Abbervail Amber Ard Vdl Douglas Maastricht
50 420 Teun Vestjens Babblou Cartano Sevenum
51 208 Freek Vestjens Blackburn Rover Casco Sevenum
52 1483 Kevin Jochems Anytime Picobello Art Breaker Asten
53 408 Martien Amendt Aktiedou Karandasj Broekhuizenvorst
54 1246 Glenn Knoester Alpicor Lupicor Assendelft