Klasse Z 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Maximaal 3 paarden per deelnemer.

Deze rubriek wordt gesponsord door:
Emmers Ruitersport, Hostellerie Vangaelen, ASP Schoonmaakdiensten Pietersen, De Burgh Eindhoven B.V. en vn Nunen Transport & Logistiek.

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 4 oktober 2014
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A Heijligers
A. van Enckevoort
B. van Enckevoort
W Knops
Prijzengeld
1e prijs: € 225.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 75.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 35.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 1341 Frans Wijlaars Charlton Quasimodo Waalre
2 190 Lisanne van de Pasch Chanel Verdi Helmond
3 609 Kevin Jochems Dadorijke Calvaro Asten
4 418 Gabryella Dufour Deftig Hdh Ustinov Heeze
5 234 Anne - Marie Poels Chersi Van Gogh Swolgen
6 627 Fleur Winkelmolen Roxan Celano Grashoek
7 1392 Petra van Dijck Consido-al Heartbreaker Venray
8 623 Yves Winkelmolen Boogie Woogie Nintender Grashoek
9 935 Lars Kersten Capone T Casado Egchel
10 133 Leonie Verberne Cillus Massimo Asten
11 1500 Joris van Helmond Sputnik Manhattan Ommel
12 634 Kristian Houwen Dutch-beauleo Z Dutch Capitol Wanssum
13 1276 Manon Hees Duduza Dulf van den Bisschop Echt
14 1006 Jelmer Hoekstra Hilary Middelharnis
15 92 Bas Theeuwes Dopharma's Evert NN Middelbeers
16 1583 Patrick Lemmen Zimona van de Helle nn Maasbree
17 1531 Martien Adelaars Ardette S Lancester --
18
19 1000 Bas Knijff Bella's Heartbreaker Heartbreaker Nispen
20 239 Jolein Roestenburg Gille du keske Z Gwalarn ar park Breugel
21 586 Arnold Boerekamps D'angelo Tangelo van de Zuuthoeve Asten
22 735 Monique van den Broek Diable De Tamerville Andiamo Sevenum
23 1432 Albert Voorn Ramdam D'Ho Luccianno Evertsoord
24 105 Lauren van Berkel Wiepke Indoctro Waalre
25 202 Lisanne van de Pasch Dilona Cicero Z van Paemel Helmond
26 169 Robin van de Wetering Jk Horsetrucks Hooligan Heartbreaker De
27 162 Giovanni Torre Columbus Vleut Aarle/rixtel
28
29 939 Niels Kersten Carefull Numero Uno Egchel
30 1552 Geert van Asten Cor D'emillion II Numero Uno Valkenswaard
31 166 Niclas Parmler Royal Roy Z Chellano Z Hoogeloon
32 1391 Petra van Dijck Cantaire-o Canturo Venray
33 299 Eyal Gat Casper Cartano Someren
34 937 Lars Kersten Zortago Mermus R Egchel
35 172 Lonneke Mulder Papermoon F Pascavello Sittard
36 629 Kristian Houwen Questa Z Quintero Wanssum
37 1597 Niels Tacken Uniek Upsilon Van De Heffinck ..
38 457 Gondje Poell Boucheron Quasimodo Z Helmond
39 307 Reggy Hoffmann Zorinte Sam R Helmond
40 159 Wil Schellekens Foltaire G. Franco Esbeek
41 1271 Manon Hees Don Cello Douglas Echt
42 100 Bas Theeuwes Browny Chicago Z Middelbeers
43 1465 Bianca Schoenmakers Dha Dha HDH Douglas Gelarop
44 190 Anne - Marie Poels Chelsea Chacco Blue Swolgen
45 216 Jorn Emschove VDL Groep Cool Blue Mr. Blue Hoogeloon
46 124 Jack Ansems Darona Zirocco Blue Vdl Poppel
47 230 Stephan Hut Dante Cantos Nieuwe Pekela
48 1002 Bas Knijff Nemo Nabab De Reve Nispen
49 521 Paul Janssen Di Natale L'esprit Well
50 611 Kevin Jochems Daron Vleut Asten
51 1514 Teddy van de Rijt Duvessa nn Nuenen
52
53 694 Joris van Helmond Cartouch Amorose Van De Helle Ommel
54 589 Arnold Boerekamps S.l.i. Cashmaker Cassini I Asten
55 171 Leonie Verberne Codette M Douglas Asten
56 784 Patrick Lemmen Bea van de Helle Castelino van de Helle Maasbree
57 1582 Monique van den Broek Hermes Quadrillo Sevenum
58 429 Gabryella Dufour Daylight Hdh Ustinov Heeze
59 258 Jolein Roestenburg Gooya du Keske Z Gwalarn ar park Breugel
60 289 Jaime Guerra zilona Knegsel
61 1387 Frank van Helmond Doerak Zento Asten Heusden
62 289 Sherin Hogenkamp Bella Donna Caricello Someren
63 175 Aurora Hansen athena chartago Oslo
64 442 Mandy Jansen Cyrinda S Cartano Breugel
65 123 Pieter Bergmans Aloube Ludwig Von Bayern Meijel
66 1120 Loewie Joppen Hargentina Van De Broekkant Argentinus Maasbree
67 153 Robin van de Wetering Donna-donna Indoctro De
68
69 1004 Jelmer Hoekstra bomea sydney Middelharnis
70 44 Harry van Dooren Inowe P Bentley Heffinck ..
71 982 Bianca Schoenmakers Doryane HDH Gelarop
72 852 Roosje Brouwer Quasito Z Quinar Z Waalre
73 1274 Manon Hees Daimond Douglas Echt
74 187 Lonneke Mulder Con Calato Claudio's Son Sittard
75 68 Albert Voorn Grafitti van de Kruishoeve nn Evertsoord
76 171 Wil Schellekens Cherania Rascin Esbeek
77 304 Eyal Gat A Ruberth Indoctro Someren
78 310 Maxime de Clercq Casablanca Corland Someren
79 1430 Ruud Vermeulen Centos nn Swolgen
80 321 Eric Jr. van der Vleuten Canavaro De Muze Vader Onbekend Someren
81 632 Kristian Houwen Caribian Blue Chacco-Blue Wanssum
82 94 Lauren van Berkel Cream On Top Concorde Waalre
83 407 Santa Steinberga Beau Indorado Breda
84 819 Andres Osborne Sanchez Jk Horsetrucks Carthalvin Z Carthago Z Helmond
85 1553 Geert van Asten Coraggio Gln Cicero Z van Paemel Valkenswaard
86 421 Kim Rothengatter VDL Groep Sophie Z Chellano Z Hoogeloon
87 13 Niels Tacken Dutch Indorado ..
88 424 Luc Martens Bijou Verte Kenwood Asten
89 936 Lars Kersten Winnie Quite Easy 958 Egchel
90 1529 John Steeghs Ceserina nn Meterik
91 85 Sanne van Gendt Lincom's Wamose Quidam De Revel Sf Nuenen
92 1063 Rodrigo Morgado Diva HX Indoctro Swolgen
93 437 Pascal Knijnenburg Caramba Verte Ticallux Verte Deurne
94 451 Mandy Jansen Cicarlos Tangelo van de Zuuthoeve Breugel
95 147 Kessy van Berlo Miss Diva Abke Veghel
96 218 Jack Ansems Covetex -- Poppel
97 1431 Anne - Marie Poels Candy Tjungske Swolgen
98 320 Martien Amendt Tachido Takashi Broekhuizenvorst
99 199 Gabryella Dufour Cupido HDH Carthino Z Heeze
100 1128 Loewie Joppen Capua Wittinger VDL Maasbree
101 496 Rob van Bussel Daydream Wittinger VDL Heusden
102 461 Gondje Poell Cayman Corland Helmond
103 222 Jorn Emschove VDL Groep Allstar Z Air Jordan Z Hoogeloon
104
105 156 Leonie Verberne Dali T Phin Phin Asten
106 2 Jessica Nijssen Baileys Indoctro ..
107 131 Robin van de Wetering Axios S Quasimodo Z De
108 983 Bianca Schoenmakers Dirk Hdh Douglas Gelarop
109
110 493 Paul Janssen A-part Numero Uno Well
111 915 Rob Heyligers Cattepult Sa Vermont Asten
112 590 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel Asten
113 614 Kevin Jochems Van Schijndel's Daimond Rascin Asten
114 388 Jaime Guerra Angelottie Padinus Knegsel
115 1001 Bas Knijff Criminal Caretino Nispen
116 731 Jonna Martinson Domino Don Larino Heeze
117 737 Monique van den Broek Eos Calvaro Sevenum
118 783 Caroline Manders Culita H Cartano Valkenswaard
119 1592 Wil Schellekens Casander Lord Z Esbeek
120 814 Edwin Hendriks Rakker -- Roggel
121
122 659 Bart Lips Bent Vancouver Biest-houtakker
123 14 Niels Tacken Denver S Zambesi ..
124 846 Roosje Brouwer Catapult Quasimodo Z Waalre
125
126
127 885 Johan Klein Zieverink Diva No Limit Nederweert-eind
128 949 Miranda van Geloof Vagida Cordobes I Made
129 1054 John Steeghs Machu Picchu D'amour Balou Du Rouet Meterik
130 1453 Rob van Bussel Dubai Numero Uno Heusden
131 309 Martien Amendt Bornels Lord Z Broekhuizenvorst
132 336 Eric Jr. van der Vleuten Zucarlos Cavalier Someren
133 1393 Petra van Dijck Bon A'parte Canezaro Venray