Klasse L 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Maximaal 2 paarden per deelnemer.

Deze rubriek wordt gesponsord door:
van Santvoort Makelaardij en Helmondse Banden Centrale.

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 3 oktober 2014
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 125.-
3e prijs: € 100.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 1114 Loewie Joppen Elud Clinton Maasbree
2 445 Gondje Poell Evolution Larino Helmond
3 1273 Manon Hees Candetto Z Canturo Echt
4 1062 Rodrigo Morgado Echo Blue Swolgen
5 1280 Jeroen Scheepers King Kong Douglas Echt
6 55 Stefanie Derksen Smaragd -- ..
7 1218 Freek Vestjens Everlina Lexicon Sevenum
8 165 Rosanne Janssen Clivia Vader Onbekend Lierop
9 32 Maikel Coolen Caddington Vz Chippendale Z ..
10 657 Bart Lips Chouff Z Chuck Z Biest-houtakker
11 730 Jonna Martinson Eros Indorado Heeze
12 476 Rob van Bussel Emilia Cantos Heusden
13 628 Kristian Houwen Drop Shot VM Kannan Wanssum
14 1591 Wil Schellekens Quinn Quantum Esbeek
15 132 Miranda Harrington Estate Cardento Ospel
16 125 Ralph Slaats Quinten Quicksilber Waalre
17 1598 Bert-jan van de Pol Dolcie Tangelo Van De Zuuthoeve ..
18 469 Anne - Marie Poels Valmin Alba Swolgen
19 129 Lisanne van de Pasch Depp Vaillant Helmond
20 1481 Maxime de Clercq Farthago de Trebox nn Someren
21 1466 Bianca Schoenmakers Elsje HDH Larino Gelarop
22 134 Niclas Parmler VDL Groep Elysee Clarimo Hoogeloon
23 1494 Marcel Groen Diarado bruin Mierlo
24 129 Kim Sturme Econtador Contador Bakel
25 1501 Joris van Helmond Dolce nn Ommel
26 524 Erwin Bos dorania p van achternes Vaillant Eersel
27 9 Niels Tacken Jack Daniels Fidji Du Fleury ..
28 141 Aafke Timmermans Extreme-S Numero Uno Middelbeers
29 116 Teun Vestjens Electra Vleut Sevenum
30 374 Paul Janssen E Rubertha Mr. Blue Well
31 39 Leon Hegge Electra Douglas ..
32
33 1013 Koen Leemans Dopharma's Espri Vd Werf Diarado Middelbeers
34 1526 John Steeghs Extender San Remo Meterik
35 151 Eric Jr. van der Vleuten Elegance SB Singapore Someren
36 1577 Dennis Evertse Eldorade nn Kessel
37 1184 Simone Pellegrom Sp. Eldorado Diarado Son
38 156 Yentl Tops Cleopra Sandro Boy -
39 247 Aurora Hansen beaulana Oslo
40 546 Christina Kallmert Erka Calvaro 6 Oirlo
41 1540 Myrna de Ridder Douglas S Farmer -
42 1454 Rob van Bussel Cassiopea Cassini I Heusden
43 881 Pieter van Kemenade Baloucento Baloubet Du Rouet Asten
44 434 Mandy Jansen Eltoya S VDL Campbell Breugel
45 33 Maikel Coolen Valencia Amarillo ..
46 175 Kim Muijsers Cavalia Indorado Oirlo
47 912 Rob Heyligers Extra Canturano Asten
48 605 Ricardo Reinert jk horsetrucks diamond blue mr.blue Helmond
49 188 Jack Ansems Bukarla D. Padinus Poppel
50 1499 Juliana Cortes Murra Dirana 5 Dirano Xxx
51 139 Anne - Marie Poels Jirco Kashmir Van Schuttershof Swolgen
52 1589 Arnold Boerekamps Cassandra Casall Asten
53 130 Wil Schellekens Kalune van de Fruitkorf Kannan X-6261 Sbs Esbeek
54 575 Kevin Jochems Dalaya Rascin Asten
55 1217 Freek Vestjens Elvis Ustinov Sevenum
56 1116 Loewie Joppen Dante Springtime Maasbree
57 183 Miranda Harrington Cuando Z Lexicon Ospel
58 1586 Maxime de Clercq Cardouch Z Calvaro Someren
59 813 Andres Osborne Sanchez jk horstrucks cincinetti jk horsetrucks commanchi Helmond
60 138 Kim Sturme Erina GLN Singapore Bakel
61 184 Rami Aama Why Not? Quinar Geldrop
62 1518 Kristian Houwen Elwica DN Cardento Wanssum
63 697 Joris van Helmond Comino Cassini Il Ommel
64 769 John Josephs Chokotof HDH Rascin Helmond
65 503 Paul Janssen Condor Vader Onbekend Well
66 189 Kessy van Berlo Celleminka H Vb Oklund Veghel
67 842 Roosje Brouwer easy mr blue Waalre
68 875 Esther Manders Jazzi van 't heike Epleaser Van 't Heike Haaren
69 126 Giovanni Torre Iron Man van Berkenbroeck Blue Boy Aarle/rixtel
70 1535 Jelmer Hoekstra David Guetta Zento Middelharnis
71 265 Gabryella Dufour Egg MCMuffin HDH Guidam Heeze
72 137 Lisanne van de Pasch J'oublie S Winningmood van der Aerenberg Helmond
73 1011 Koen Leemans Dopharma's Eloy Arezzo VDL Middelbeers
74 51 Jolanda Visser merrie me action breaker --
75 426 Mandy Jansen Dabrina S Major De La Cour Breugel
76 911 Rob Heyligers Exodus Corland Asten
77 331 Joep van der Kampen VDL Groep Eternal Flame Mr. Blue Hoogeloon
78 392 Kim Rothengatter VDL Groep Emily Cristo Hoogeloon
79 1495 Marcel Groen Erdoush nn Mierlo
80 951 Miranda van Geloof Dardente Cardento Made
81 20 Bert-jan van de Pol Dermie Tolan R ..
82 154 Aafke Timmermans Evert Zirocco Blue Vdl Middelbeers
83 749 Erwin Bos Dulana Vingino Eersel
84 449 Maikel van Mierlo Empire Vigaro Koningslust
85 464 Sherin Hogenkamp Fascinating Fortuna Zapatero Vdl Someren
86 1578 Dennis Evertse Evita Canturano Kessel
87 1528 John Steeghs Donnalaris nn Meterik
88 40 Leon Hegge Balou's Girl Balou de Rouet ..
89 552 Christina Kallmert Eermette E Ustinov Oirlo
90 1425 Jack Ansems Dosco v/d Postbaan nn Poppel
91 173 Myrna de Ridder Checkmate V.d.t. L'esprit -
92 608 Ricardo Reinert jk horsetrucks cliffhanger jk horsetrucks commanchi Helmond
93 947 Puck Zweegers Calando Indorado Leende
94 622 Arnold Boerekamps Equinox Numero Uno Asten
95 997 Mikki Manche Zenzie Kennedy Valkenswaard
96 1477 Rodrigo Morgado Dalidia HX Carthino Z Swolgen
97 157 Teun Vestjens Extream Lexicon Sevenum
98 671 Melissa Verhoeven Janczar nn Grashoek
99 674 Rachelle Verhoeven Winrose Oklund Grashoek
100 52 Jolanda Visser Verdientje Verdi --
101 1056 Kevin Jochems Ecica Cicero Asten
102 348 Gabryella Dufour Jericho HDH Echo Van Het Neerenbosch Heeze
103 1463 John Josephs Dublin HDH Cardento Helmond
104 304 Joep van der Kampen VDL Groep Elexia Calvaro Z Hoogeloon
105 816 Andres Osborne Sanchez jk horsetrucks clodia cassal Helmond
106 845 Roosje Brouwer Justice-d'Exaerde Deauville de La Vie Waalre
107 876 Esther Manders Hautesse vh heike non stop Haaren
108 1412 Jalissa Steevens Silas Stalypso Xxx
109
110 1168 Michelle Dings Eluana Cantos Heeze