6 jarige


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze rubriek komt voor puntenregistratie in aanmerking.

Deze rubriek wordt gesponsord door:
Electro de Groof en Tenback Projecten.

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.00
Datum: 2 oktober 2014
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A Heijligers
H van Rooij
J Thissen
Prijzengeld
1e prijs: € 200.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 80.-
6e prijs: € 60.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 1465 Bianca Schoenmakers Dha Dha HDH Douglas Gelarop
2 1546 Pascal Uytendaal Deauville nn Breda
3 111 Niclas Parmler Royal Roy Z Chellano Z Hoogeloon
4 115 Jack Ansems Dior -- Poppel
5 1270 Manon Hees Daimond Douglas Echt
6 418 Gabryella Dufour Deftig Hdh Ustinov Heeze
7 271 Gijs van de Mortel Quovetta Du Buisson Z Quartz Il Adelheid Z Egchel
8 116 Mitchel Sonneveld Derbyland Corland Sprundel
9 210 Miranda Harrington Driek Lord Z Ospel
10 1109 Loewie Joppen Dolinn Cardento Maasbree
11 205 Maikel van Mierlo Di Carcento Cardento Koningslust
12 1090 Malin Parmler Chic Cheraa Chacco Blue Mierlo
13 1514 Teddy van de Rijt Duvessa nn Nuenen
14 631 Kristian Houwen Dortmund Hs Vigaro Wanssum
15 228 Jaime Guerra Van De Sar Il Zento Knegsel
16 1330 Koen Leemans Dubai Heartbreaker Middelbeers
17 259 Aurora Hansen gregors Oslo
18 742 Monique van den Broek Diable De Tamerville Andiamo Sevenum
19 537 Erwin Bos Duvessa Ve Toulon X6772 Eersel
20 261 Martien Amendt Da Silva Tolan R Broekhuizenvorst
21 519 Paul Janssen Do Alba Sam R Well
22 268 Eric Jr. van der Vleuten Canavaro De Muze Vader Onbekend Someren
23 279 Maxime de Clercq Dutch Design Dollar De La Pierre Someren
24 1571 Maikel van der Vleuten Dana Blue Mr. Blue
25 1572 Eric van der Vleuten Delina Verdi
26 43 Harry van Dooren Inowe P Bentley Heffinck ..
27 476 Pascal Uytendaal Double Blue Zirocco Blue Vdl Breda
28 1550 Geert van Asten Deau Van Gogh Valkenswaard
29 153 Robin van de Wetering Donna-donna Indoctro De
30 982 Bianca Schoenmakers Doryane HDH Gelarop
31 124 Jack Ansems Darona Zirocco Blue Vdl Poppel
32 1442 Leon Hegge Catoja Hdh Caretello
33 952 Marielle Manders Daros Larino Valkenswaard
34 376 Kim Rothengatter VDL Groep Sophie Z Chellano Z Hoogeloon
35 126 Mitchel Sonneveld Deukje Sam R Sprundel
36 1111 Loewie Joppen Ilatina Nabab De Reve Maasbree
37 282 Gijs van de Mortel Maggy Du Buisson Z Mr. Blue Egchel
38 382 Anne - Marie Poels Claire Clearway Swolgen
39 429 Gabryella Dufour Daylight Hdh Ustinov Heeze
40 1271 Manon Hees Don Cello Douglas Echt
41 598 Ricardo Reinert Diamantair Warrant Helmond
42 621 Kristian Houwen Daddy Cool Jth Wizzerd Wv Wanssum
43 796 Stijn van der Velden Double Dees Quintender Eindhoven
44 805 Patrick Lemmen Dacantos Up to Date Maasbree
45 812 Andres Osborne Sanchez Jk Horsetrucks Izzy Echo Van Het Neerenbosch Helmond
46 118 Teddy van de Rijt Itcho Van 't Ruytershof Lord Z Nuenen
47 743 Monique van den Broek Davide HBC Colman Sevenum
48 889 Tom Martens Donatella Rascin Meijel
49 541 Erwin Bos Don't Ask Quasimodo Z Eersel
50 521 Paul Janssen Di Natale L'esprit Well
51 1069 Malin Parmler Dow Jones HX Ustinov Mierlo
52 983 Bianca Schoenmakers Dirk Hdh Douglas Gelarop
53 130 Jack Ansems Remmits Delphi Zurich Poppel
54 243 Miranda Harrington Zambuca Z Z?rich Ospel
55 479 Pascal Uytendaal Davignon Linton Breda
56 1434 Mitchel Sonneveld Blom`s Doraine Carolus II Oud Gastel
57
58 292 Gijs van de Mortel Quovario du buisson Z Quartz 2 Adelheid Z Egchel
59 1276 Manon Hees Duduza Dulf van den Bisschop Echt
60 1573 Eric van der Vleuten VDL Groep Ilze Indoctro