5 jarige


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze rubriek komt voor puntenregistratie in aanmerking.

Deze rubriek wordt gesponsord door:
van de Vin Ramen en Kozijnen B.V., Lincom Stables Nuenen en Hans Dings Sporthorses.

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.00
Datum: 2 oktober 2014
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
J Thissen
A van Heeswijk
Prijzengeld
1e prijs: € 175.-
2e prijs: € 125.-
3e prijs: € 100.-
4e prijs: € 80.-
5e prijs: € 60.-
6e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 1395 Stephanie Jennen Eleonore Blue Mister Blue Balen
2 1537 Rens Spreuwenberg El Vita Zirocco Blue Vdl Kessel
3 1404 Aniek Diks Emir R Colman Vorstenbosch
4 179 Gabryella Dufour E-vincent Hdh Numero Uno Heeze
5 1555 Ellen Hansen Jovera van de Broekkant nn X
6 1461 John Josephs Eranta HDH Arezzo Helmond
7 1385 Jan Jansen Europe Crusador Merselo
8 110 Marten Gunnarsson Carlos JDZ Canturo Venlo
9 165 Maikel van Mierlo Earley Harley Vdl Koningslust
10 729 Jonna Martinson Eros Indorado Heeze
11 1107 Loewie Joppen Entano Namelus R Maasbree
12 1042 John Steeghs Energy Douglas Meterik
13 226 Martien Amendt Evita Tangelo Van De Zuuthoeve Broekhuizenvorst
14 1013 Koen Leemans Dopharma's Espri Vd Werf Diarado Middelbeers
15 339 Anne - Marie Poels Ediamo Andiamo Swolgen
16 37 Leon Hegge Electra Douglas ..
17 102 Jack Ansems Eminent B Phin Phin Poppel
18 907 Rob Heyligers Extra Canturano Asten
19 1192 Siebe Kramer Edelmeta Tangelo Van De Zuuthoeve Oub Beijerland
20 50 Jolanda Visser merrie me action breaker --
21 79 Teddy van de Rijt Choco White Chocoprince Nuenen
22 204 Kim Bressers Escalade Numero Uno Helmond
23 118 nicole mestrom Erasmus vittorio Swalmen
24 1517 Kristian Houwen Eletta Molino Van Gogh Wanssum
25 207 Kim Sturme Eyecatcher Carthino Z Bakel
26 1304 Paul Janssen Eveline Corland Well
27 231 Eyal Gat Edarado Diarado Someren
28 752 Rens Spreuwenberg Walter Welthit Van De Hermitage Kessel
29 126 Robin van de Wetering Eldorado nn De Mortel
30 323 Joep van der Kampen VDL Groep Eldorado Mr. Blue Hoogeloon
31 104 Mitchel Sonneveld Exclusive Citty Corland Sprundel
32 1396 Stephanie Jennen Ever so Clever Blue Mister Blue Balen
33 177 Maikel van Mierlo Europe Cantos Koningslust
34 1548 Geert van Asten Jim van de Broekkant Lord Z 21 00314 90 Valkenswaard
35 119 Marten Gunnarsson Quajongen Z Quasimodo Z Venlo
36 984 Bianca Schoenmakers Elsje HDH nn Gelarop
37 238 Martien Amendt Evita T Numero Uno Broekhuizenvorst
38
39 1088 Malin Parmler Stakkord Stakkato Mierlo
40 367 Kim Rothengatter VDL Groep Etoille Clarimo Hoogeloon
41 1106 Loewie Joppen Champion Of Picobello Z Contact v.d Heffink Maasbree
42 1521 John Steeghs Vegas de Gravelotte nn Meterik
43 1332 Koen Leemans Dopharma's Jennie Van 't Laarh Toulon X6772 Middelbeers
44 353 Anne - Marie Poels Berlino Berlin Swolgen
45 906 Rob Heyligers Ermette Indorado Asten
46 399 Gabryella Dufour Elton John Zento Heeze
47 36 Leon Hegge Eagle Eye Zelote Vdl ..
48 1191 Siebe Kramer Eric jr Lord Z 21 00314 90 Oub Beijerland
49 132 nicole mestrom elina carambole Swalmen
50 595 Ricardo Reinert Celeste Singapore Helmond
51 1533 Teddy van de Rijt San Diego Z nn Nuenen
52 215 Kim Sturme Erano Carthino Z Bakel
53 633 Bart Lips Evènzo Diarado Biest-houtakker
54 353 Robin van de Wetering Horse Victory Cristel JKH Trucks Commanchi De Mortel
55 702 Joyce Habraken Common Sense Canturo Heeze
56 1226 Mindi Korvenoja Eros B Quintender Kessel
57 1538 Paul Janssen Ealba V. Alba 69 Well
58 255 Gijs van de Mortel Quinca du buisson z Quartz 2 adelheid Z Egchel
59 618 Kristian Houwen Edinburgh Vleut Wanssum
60 804 Patrick Lemmen Edufus Up To Date Maasbree
61 753 Rens Spreuwenberg Ehranko Kessel
62 1403 Aniek Diks Euphorio Diarado Vorstenbosch
63 888 Tom Martens Guilder's Empire Of The Sun Carembar De Muze Meijel
64 187 Maikel van Mierlo Empire Vigaro Koningslust
65 1397 Stephanie Jennen Qbee van het Dielshof Z Quidam De Revel Balen
66 249 Martien Amendt Eastwood Vingino Broekhuizenvorst
67 1549 Geert van Asten Juno van de Broekkant Numero Uno Valkenswaard
68 1523 John Steeghs Ermindo W nn Meterik
69 372 Anne - Marie Poels Sensation Stenograph Swolgen
70
71 1011 Koen Leemans Dopharma's Eloy Arezzo VDL Middelbeers
72 348 Gabryella Dufour Jericho HDH Echo Van Het Neerenbosch Heeze
73 170 Miranda Harrington Edita Ukato Ospel
74 1417 Mirjan Horyon Eddy Escobar Cardento Meijel
75 128 Marten Gunnarsson Eline Numero Uno Venlo
76 1539 Siebe Kramer Ehrwald Kannan X-6261 Sbs Oub
77 1308 Julie van Janssen Diamant De Kalvarie (e.t.) Vader Onbekend Leende
78 116 Chiara Palmi Enjoy Eurocommerce Berlin Blitterswijck
79 192 Eric Jr. van der Vleuten Elegance SB Singapore Someren
80 1354 Cynthia den Bak Erita Namelus R Panningen
81 1574 Martien Adelaars Joeblesse Zilverstar T