4 jarige


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze rubriek komt voor puntenregistratie in aanmerking.

Deze rubriek wordt gesponsord door:
Haumont BVBA en Vandervelden Algemene Bosbouw.

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.00
Datum: 2 oktober 2014
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A. Heijligers
H. van Rooij
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 80.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 1040 John Steeghs Favoriet Cantos Meterik
3 1570 Martien Amendt Falsterbo Vleut Broekhuizenvorst
4 1193 Siebe Kramer Fire Bleu BH Mr Bleu Oub Beijerland
5 1338 cindy van de werf ebab nabab Eersel
6 135 Marieke Verdaasdonk Flowerfee Namelus R Meerle
7 194 Carlijn Sturme Fadina GLN Padinus Bakel
8 195 Lonneke Mulder Fabulous Blue Mr Blue Sittard
9 1506 Rob Heyligers Litithia nn Asten
10 214 Jaime Guerra Fifty Fifty Ukato Knegsel
11 248 Sherin Hogenkamp Fascinating Fortuna Zapatero Vdl Someren
12 1185 Thom van Dijck Cinderella Z Chacco Blue Sint Oedenrode
13 174 nicole mestrom zilla z zidane Swalmen
14 265 Vronie van de Rijt Freiminka's Blue Diamond Mr. Blue Nuenen
15 1428 Anne - Marie Poels Comme Laude Comme il faut Swolgen
16 1568 Rob Heyligers Farezzo nn Asten
17 1105 Loewie Joppen Faberg Corneille Maasbree
18 198 Martien Amendt Fire Bird Arizona Broekhuizenvorst
19 1339 cindy van de werf faboulous Numero uno Eersel
20 1194 Siebe Kramer Evermeta Mr. Blue Oub Beijerland
21 1401 Aniek Diks Fiarabo Diarado Vorstenbosch
22 615 Kristian Houwen Fernet VM Kannan X-6261 Sbs Wanssum
23 728 Jonna Martinson Fritske Chacco Blue Heeze
24 779 Karlijn Scheepens Fellow Emilion Best
25 798 Stijn van der Velden Florence Cambel vdl Eindhoven
26 903 Rob Heyligers Flow-Versent s.a. Nabab de Reve Asten
27 162 Marieke Verdaasdonk Fediella Baltic Meerle
28 1041 Annemiek Verlijsdonk Fantastic Cantos Meterik
29 953 Marielle Manders Flamingo's Fleur Zürich Valkenswaard
30 1227 Mindi Korvenoja F.Innamorato Ublesco Kessel
31 1344 Eric Jr. van der Vleuten Farmgraaf Verdi Someren
32 1450 Kim Couwenberg nn nn Knegsel
33 759 John Josephs Florijn HDH Diarado Helmond
34
35 1433 Mitchel Sonneveld Blom's Kasper vd Bisschop Nabab de Reve Oud Gastel
36 212 Martien Amendt Focus Ustinov Broekhuizenvorst
37 1186 Thom van Dijck Fanny Verdi Sint Oedenrode
38 49 Jolanda Visser Verdientje Verdi --
39 1195 Siebe Kramer Balisto zoetendaele Z Eurocommerce Berlin Oub Beijerland
40 1340 cindy van de werf famke Marius Claudius Eersel
41 1400 Aniek Diks Falvaro Calvaro Z Vorstenbosch
42 155 nicole mestrom nawanka z eurocomerce napels Swalmen
43 1569 Rob Heyligers Forlan Concorde Asten