Pony's Individuele Proef


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze rubriek wordt aangeboden door:

van de Gevel Mechanisatie / Wellink Caesar



 
Discipline: Dressuur
Categorie: D-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 27 september 2014
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
H Mw. J. Wolfs
C Dhr. J. van Baal
M Mw. P. van Nispen
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
08:30 1 114 Kim Noordijk Brasil Sandokan's Leonardo Werkendam
08:38 2 97 Demi Dunne Onyx Van De Kleine Vlier Leuns Veld's Lord Nieuwegein
08:46 3 172 Nicole Verschoor Watermill Falcon Orchard Boginov Benschop
08:54 4 107 Daphne van Peperstraten Wonderful Girl Wimbledon Xx
09:02 5 89 Annelotte Felix De Goede Ree Now Or Never Highmead Duty Free Ijsselmuiden
09:10 6 69 Sam Oudhof Bodethal's Kosima Speyksbosch Nelson Nijeberkoop
09:18 7 56 Rianne Kooistra Diamond's Are Forever Diamond Jonkerslan
09:26 8 49 Ilona van Veldhuizen Nauty Boy Neptune van de Beekerheide Zwolle
09:34 9 36 Guusje van Heeswijk Klavertje Character Condor Spoordonk
09:42 10 9 Milou Dees Mystery Dancer Veenstra's Promis Berkenwoude
Pauze (10 minuten)
10:00 11 136 Amber Gulcher Splash Carl Lottum
10:08 12 144 Jasmijn Hulswit Dollar Girl Donnerwetter Velserbroek
10:16 13 153 Lisa van den Heuvel Jurjen Leuns Veld's Elegant Nuenen
10:24 14 134 Noa Prijs Chardonnay Bodo Castricum
10:32 15 110 Esmee Donkers Don Diego Morgenland's Fabian Venhorst
10:40 16 127 Meike Kroot Beukenoord's Bonbon DH Bodo Diessen
10:48 17 26 Ilse Vergouwen Denver De Vito Ii Oud-gastel
10:56 18 80 Lieke van de Ven Caine Composer Van De Beekerheide Valkenswaard
11:04 19 61 Esther Lust Stukhuster Orlando Oosteind's Rocco Oostzaan
11:12 20 41 Zoe Kuintjes Elin's Nonsisdador Nostradamus Aalsmeer
Pauze (10 minuten)
11:30 21 44 Kim van Hekken David Van Den Hout Fs Champion De Luxe Steenbergen
11:38 22 2 Suzanne Kleijwegt Dano's Miracle Ks Bodo Heinkenszand
11:46 23 5 Romy - Anisa Rozestraten Mistery Make My Day Huizen
11:54 24 8 Lisanne Zoutendijk Kostendrukkers Oosteind's Rocc Anjershof Rocky St. Willebrord
12:02 25 27 Eveline Bos Equestricon's Valentino Dornik-Double Weert
12:10 26 119 Anouk Gerrits Den ?strik Anjo Leuns Veld's Lord (rheinl.0200 St Michielsgestel
12:18 27 87 kimberley mank Molenwiel's Staysie Leuns Veld's Lord Hellevoetsluis
12:26 28 106 Daphne van Peperstraten Don Camillo Du Bois Dornick B Xx
12:34 29 58 Nicole Verschoor Rhyfedd Miss Yhelly Veentra's promise Benschop
12:42 30 112 Kim Noordijk Viva la Bam Vitano Werkendam
Pauze (30 minuten)
13:20 31 90 Annelotte Felix Mister Danny De Vito De Vito Ii Ijsselmuiden
13:28 32 48 Ilona van Veldhuizen I Am The King Idzard Zwolle
13:36 33 45 Anouk Remmits Nikita Van Den Hout Aester El Nino Horssen
13:44 34 37 Guusje van Heeswijk Majos Cannon Marchi Spoordonk
13:52 35 99 Maaike ten Hoor Lemniscaat Rapsodie Anjershof Rocky Ruinen
14:00 36
14:08 37 173 Paulette Kral Morning Sky Kielshoop Honeyhill Zoetermeer
14:16 38
14:24 39
14:32 40