Pony's Landenproef


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Deze rubriek wordt aangeboden door:
 

Plospan Houtkrullen


Discipline: Dressuur
Categorie: D-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 26 september 2014
Tijd: 14:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
H Mw. E. vd Berg
C Dhr. H. van Esch
M Mw. J. van Twist
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
14:00 1 171 Nicole Verschoor Watermill Falcon Orchard Boginov Benschop
14:08 2 23 Ilse Vergouwen Sandokan's Pardo Orchard Boginov Oud-gastel
14:16 3 49 Ilona van Veldhuizen Nauty Boy Neptune van de Beekerheide Zwolle
14:24 4 152 Lisa van den Heuvel Jurjen Leuns Veld's Elegant Nuenen
14:32 5 82 Annelotte Felix Mister Danny De Vito De Vito Ii Ijsselmuiden
14:40 6 35 Guusje van Heeswijk Majos Cannon Marchi Spoordonk
14:48 7 119 Anouk Gerrits Den ?strik Anjo Leuns Veld's Lord (rheinl.0200 St Michielsgestel
14:56 8 117 Megan Burhenne Zoe Le Matsjo Venlo
15:04 9 42 Kim van Hekken David Van Den Hout Fs Champion De Luxe Steenbergen
15:12 10 109 Esmee Donkers Don Diego Morgenland's Fabian Venhorst
pauze (10 minuten)
15:30 11 96 Demi Dunne Onyx Van De Kleine Vlier Leuns Veld's Lord Nieuwegein
15:38 12 125 Meike Kroot Beukenoord's Bonbon DH Bodo Diessen
15:46 13 133 Noa Prijs Chardonnay Bodo Castricum
15:54 14 68 Sam Oudhof Bodethal's Kosima Speyksbosch Nelson Nijeberkoop
16:02 15 60 Esther Lust Stukhuster Orlando Oosteind's Rocco Oostzaan
16:10 16 58 Nicole Verschoor Rhyfedd Miss Yhelly Veentra's promise Benschop
16:18 17 104 Daphne van Peperstraten Don Camillo Du Bois Dornick B Xx
16:26 18 55 Rianne Kooistra Diamond's Are Forever Diamond Jonkerslan
16:34 19 65 Romee van Paassen Zico Rietheims Hilbert Rotterdam
16:42 20 43 Anouk Remmits Nikita Van Den Hout Aester El Nino Horssen
pauze (15 minuten)
17:05 21 112 Kim Noordijk Viva la Bam Vitano Werkendam
17:13 22 27 Eveline Bos Equestricon's Valentino Dornik-Double Weert
17:21 23 21 Francis Jansen Hoppenhof's James Woodrow Carisbrooke Wijchen
17:29 24 41 Zoe Kuintjes Elin's Nonsisdador Nostradamus Aalsmeer
17:37 25 12 Jitske Prosman Charina Du Bois Danny Gold Stolwijk
17:45 26 6 Milou Dees Mystery Dancer Veenstra's Promis Berkenwoude
17:53 27 4 Romy - Anisa Rozestraten Mistery Make My Day Huizen
18:01 28 1 Suzanne Kleijwegt Dano's Miracle Ks Bodo Heinkenszand
18:09 29 22 Ilse Vergouwen Denver De Vito Ii Oud-gastel
18:17 30 34 Guusje van Heeswijk Klavertje Character Condor Spoordonk
pauze (35 minuten)
19:00 31 48 Ilona van Veldhuizen I Am The King Idzard Zwolle
19:08 32 81 Annelotte Felix De Goede Ree Now Or Never Highmead Duty Free Ijsselmuiden
19:16 33 105 Daphne van Peperstraten Wonderful Girl Wimbledon Xx
19:24 34 98 Maaike ten Hoor Lemniscaat Rapsodie Anjershof Rocky Ruinen
19:32 35 111 Kim Noordijk Brasil Sandokan's Leonardo Werkendam
19:40 36 79 Lieke van de Ven Caine Composer Van De Beekerheide Valkenswaard
19:48 37 7 Lisanne Zoutendijk Kostendrukkers Oosteind's Rocc Anjershof Rocky St. Willebrord
19:56 38 150 Laura Kompier Schermeer?s Hof King Lowie Heitrak's Marvin Zwaagdijk
20:04 39
20:12 40