9 - Finale Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Hunland Prijs

Finale Klasse Z

Aangeboden door: Hunland

Klasse Z - Twee Fasen Tabel A/A

Zaterdag 26 juli 2014     *Aanvang: 09.00 uur*       Rubriek: 9


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 26 juli 2014
Tijd: 09:00
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 125.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 60.-
Regl. Volgprijzen: € 35.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 714537 Monique van den Broek Darantos Berlin Sevenum
2 714532 Anne - Marie Poels Centos Chippendale Z Swolgen
3 226 Viktor Daem Hamdaam Querlybet Hero Meeuwen
4 220 Rob van Bussel Daydream Wittinger VDL Heusden
5 67 Paul van Montfort Collin Z Clinton
6 Anouk de Ruijter Diva Odeth Kessel
7
8 44 Hendrik-jan Schuttert Celottie HS Numero Uno Ommen
9 Jan Berben Chilli B Berlin Beringe
10 212 Kristian Houwen Questa Z Quintero Wanssum
11 Henry de Wulf Zypria Adelheid Z Zandor Z Doenrade
12 714534 Edina Rado Hunland's Bailey´s Viento Uno
13 Emile Tacken D'Almgravin Quasimodo Meterik
14 714484 Avni Atabek Sisko du Chai Dollar de la Pierre Baarlo
15 Leonie Verberne Dali T Phin Phin asten
16 Tim van den Oetelaar Dustin Ustinov kessel
17 James Paterson Catch me Upgrade Swolgen
18 Rens Spreuwenberg Hedgewig O'brien Kessel
19 Loewie Joppen Donna Speciale Cavalier Maasbree
20 Pieter Keunen Don Diablo HX Vittorio kessel
21 245 Aniek Poels Chica Oklund Swolgen
22 Miranda Esser Candy Tjungske Swolgen
23 235 Carlos Ribas Ivanhoe Flipper d'Elle
24 714382 Jan Maly Boogy Woogy Lord Z Maasbree
25 Paul Janssen Do Alba Sam R Well
26 John Steeghs Machu Picchu D'amour Balou Du Rouet Meterik
27 Edwin Hendriks Rakker -- Roggel
28 100 Maikel van Mierlo Di Carcento Cardento Koningslust
29 208 Niels Tacken Dutch Indorado Meterik
30 161 Patrick Lemmen Dacantos Up to Date Maasbree
31 Frank Schuttert Capriati Glock's London N.O.P. Meeuwen
32 Fleuranse Verhoek Capitol Tenerife Vdl Genemuiden
33 Kristin Nyberg Tittut Tornesch Ysselsteyn
34 714536 Marie Longem Benito Valentino DDH
35 714499 Therese Henriksen Casanova Casall Meeuwen
36 Frank Wackers Clarico Clarimo Echt
37 Anouk de Ruijter Dide Calvaro Z Kessel
38 714467 Lauren Hester Daister Vittorio Baarlo
39 0 Petronella Andersson Hilgarie Calvaro
40 62 Ralph Slaats Liberty Antara Arpeggio Waalre
41 225 Viktor Daem Lexus Levisto Z Meeuwen
42 214 Malin Parmler Dow Jones HX Ustinov Mierlo
43 714386 Tom Martens Zz Top Celano Meijel
44 Niclas Parmler VDL Groep Cinderella Indorado Hoogeloon
45 714510 Niels Knape Wyrike B Indoctro Baarlo
46 210 Kristian Houwen Charmeur Hs Heartbreaker Wanssum
47 Mathijs van Asten Zafira Cassini I Ysselsteyn
48 Emile Tacken Daddy Cool Douglas Meterik
49 Liza Tiebot C'est La Vie Namelus R olst
50 714531 Anne - Marie Poels Chelsea Chacco Blue Swolgen
51 714452 Henry de Wulf Wiolette Numero Uno Doenrade
52 64 Claudia Verburgt Gorki De Kalech Action Breaker Koningsbosch
53 Wiel Heber Charlie Clearway Roermond
54 Sem Smolenaers Adette M Vancouver Panningen
55 Sanne Thijssen White Socks Cantos Baarlo
56 Rob Heyligers Dalmerette Vittorio Asten
57 714483 Michel Hendrix Bill Clinton Clinton Kessel
58 172 Aimee van Gerwen Bleu Star Mr. Blue
59 Pieter Keunen Ducati Vdp Ukato kessel
60 13 Imke Kort Cappuccino Indoctro
61 Maxime de Clercq Casablanca Corland Someren
62 599732 Manon Hees Daimond Douglas Echt
63 Erwin Bos Caro Eersel
64 Teun Vestjens Wayne Karandasj Sevenum
65 714505 Tim van den Oetelaar Barco Darco Kessel
66 714479 Timothy Hendrix Dagma Tangelo vd Zuuthoeve Baarlo
67 23 Andres Osborne Sanchez Jk Horsetrucks Aristo Caretano Z 21 0237092
68 Maikel van Mierlo Cerano Harley Vdl koningslust
69 Marc Beckers Emilia For Pleasure Roggel
70 Jaime Guerra Van der Sar Zento Niederkruchten
71 John Steeghs Topper Z Triple-x Meterik
72 207 Dominique Greeve C'est la Vie Douglas
73 Mark Martens Bomea B Sydney Meijel
74 Mans Buurman Gerona Pp Argentinus Roggel
75 Freek Vestjens Zapata No Limit Sevenum
76 Niclas Parmler VDL Groep Spiritivo Indoctro Hoogeloon
77
78 213 Malin Parmler Chic Cheraa Chacco Blue Mierlo
79 149 Sanne Thijssen Bernadette Undercover Baarlo
80 Fleur Winkelmolen Roxan Celano Grashoek
81 Micky v.d. Oetelaar Amber Rash R Veghel