6 - Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Stoeterij Sterrehof & Carpe Diem Prijs

Aangeboden door: Stoeterij Sterrehof & Carpe Diem

Klasse Z - Tabel A direct op tijd

Vrijdag 25 juli 2014     *Aanvang: 11.30 uur*       Rubriek: 6


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 25 juli 2014
Tijd: 11:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 135.-
3e prijs: € 115.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 80.-
6e prijs: € 70.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 35.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Emile Tacken Daddy Cool Douglas Meterik
2 129 Paul Janssen Di Natale L'esprit Well
3 Frank Schuttert Capriati Glock's London N.O.P. Meeuwen
4 27 Sacha Dito Doctor Dolittle Lord Z
5 25 Andres Osborne Sanchez Bolanda Berlin
6 128 Thijs Meulemeesters Codermus Odermus R Boekel
7 599732 Manon Hees Daimond Douglas Echt
8 714508 Rene van Zuilen Dixie Canturano Helden
9 Miranda Harrington Driek Lord Z Ospel
10 Jorn Emschove VDL Groep Cool Blue Mr. Blue Hoogeloon
11 173 Robbert Ehrens HRM Force Bellamy Indorado Sevenum
12 Leonie Verberne Dali T Phin Phin asten
13 67 Paul van Montfort Collin Z Clinton
14 Rob Heyligers Dalmerette Vittorio Asten
15 62 Ralph Slaats Liberty Antara Arpeggio Waalre
16 88 Marijn van Dommelen Dumarty Numero Uno
17 167 Marc Beckers Baigneur Tolan R Roggel
18 Monique van den Broek Darantos Berlin Sevenum
19 138 Jack Ansems Remmits Delphi Zurich Poppel
20 714386 Tom Martens Zz Top Celano Meijel
21 Jan Maly Cardozo Blue Mr. Blue Maasbree
22 171 Florent Negrel Sir Sandro Sir Donnerhall Someren
23 Maxime de Clercq Casablanca Corland Someren
24 Eric Jr. van der Vleuten Zucarlos Cavalier Someren
25 126 Liza Tiebot Duvessa Memphis Olst
26 Mathijs van Asten Zafira Cassini I Ysselsteyn
27 Loewie Joppen Donna Speciale Cavalier Maasbree
28 714491 Micky v.d. Oetelaar Dalero Nb Carolus Il Veghel
29 714467 Lauren Hester Daister Vittorio Baarlo
30 Gondje Poell Flair Z Feliciano Helmond
31 245 Aniek Poels Chica Oklund Swolgen
32 James Paterson Catch me Upgrade Swolgen
33 714452 Henry de Wulf Wiolette Numero Uno Doenrade
34 714473 Jody van Gerwen Corleone Untouchable Limbricht
35 714480 John Steeghs Machu Picchu D'amour Balou Du Rouet Meterik
36 714505 Tim van den Oetelaar Barco Darco Kessel
37 714483 Michel Hendrix Bill Clinton Clinton Kessel
38 Rob Heyligers Cream On Top Concorde Asten
39 Pieter Keunen Don Diablo HX Vittorio kessel
40 Paul Janssen Do Alba Sam R Well
41 Jaime Guerra Van der Sar Zento Niederkruchten
42 599738 Rens Spreuwenberg Avanti Oklund Kessel
43 Joey Alberti Dwight Chin Chin einighausen
44 44 Hendrik-jan Schuttert Celottie HS Numero Uno Ommen
45 714451 Sacha Dito Hopeful Mr. Blue
46 23 Andres Osborne Sanchez Jk Horsetrucks Aristo Caretano Z 21 0237092
47 13 Imke Kort Cappuccino Indoctro
48 207 Dominique Greeve C'est la Vie Douglas
49 Niclas Parmler VDL Groep Cinderella Indorado Hoogeloon
50 714484 Avni Atabek Sisko du Chai Dollar de la Pierre Baarlo
51 217 Leonie Verberne Cillus Massimo Asten
52 197 Rodrigo Morgado Viralda Contendro Swolgen
53 66 Jil Buijze Venus Marome NW
54 714479 Timothy Hendrix Dagma Tangelo vd Zuuthoeve Baarlo
55 0 Petronella Andersson Hilgarie Calvaro
56 Manon Hees Duduza Dulf van den Bisschop Echt
57 Mans Buurman Gerona Pp Argentinus Roggel
58 Edina Rado Hunland's Bailey´s Viento Uno kessel
59 186 Marie Longem Benito Valentino DDH Kessel
60 116 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Chopard Rascin Asten
61 Ruud Vermeulen Cheeta Larino Swolgen
62 Tom Martens Biep Van 't Free Tangelo van de Zuuthoeve Meijel
63 152 Monique van den Broek Diable De Tamerville Andiamo Sevenum
64 714499 Therese Henriksen Casanova Casall Meeuwen
65 212 Kristian Houwen Questa Z Quintero Wanssum
66 135 Jack Ansems Darona Zirocco Blue Vdl Poppel
67 Micky v.d. Oetelaar Amber Rash R Veghel
68 64 Claudia Verburgt Gorki De Kalech Action Breaker Koningsbosch
69 714389 Niels Tacken Diranca S Zambesi Meterik
70 599740 Mark Martens Deejin Phin Phin Meijel
71 Anne - Marie Poels Chelsea Chacco Blue Swolgen
72 214 Malin Parmler Dow Jones HX Ustinov Mierlo
73 Fleuranse Verhoek Capitol Tenerife Vdl Genemuiden
74 Edwin Hendriks Rakker -- Roggel
75 Sem Smolenaers Adette M Vancouver Panningen
76 100 Maikel van Mierlo Di Carcento Cardento Koningslust
77 206 Martien Amendt Da Silva Tolan R Broekhuizenvorst
78 Niclas Parmler VDL Groep Spiritivo Indoctro Hoogeloon
79 Ellis Pex Cartier Indoctro St-Joost
80 Jan Jansen Capriool Massimo Merselo
81 149 Sanne Thijssen Bernadette Undercover Baarlo
82 Anouk de Ruijter Diva Odeth Kessel
83 Peter Peeters Beau Corland Maasbree
84 Kristin Nyberg Tittut Tornesch Ysselsteyn
85 235 Carlos Ribas Ivanhoe Flipper d'Elle
86 117 Piet Raijmakers Jr. Happy Feet Con Air Asten
87 Frans Wijlaars Charlton Quasimodo Waalre