5 - Klasse ZZ


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Stal Mulkhoeve & van den Boogaard Sneltransport Prijs

Aangeboden door: Stal Mulkhoeve & van den Boogaard Sneltransport

Klasse ZZ - Twee Fasen Tabel A/A

Vrijdag 25 juli 2014     *Aanvang: 08.00 uur*       Rubriek: 5


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 25 juli 2014
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 175.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 135.-
4e prijs: € 120.-
5e prijs: € 105.-
6e prijs: € 90.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 60.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 24 Andres Osborne Sanchez Jk Horsetrucks Mr. Harrison Darco
2 Robbert Ehrens Barnaby Van Oterhof Vermont Sevenum
3 Jan Maly Haribo Colman Maasbree
4 Manon Hees Caballo Verdi Echt
5 222 Rob van Bussel Clinto Z Clinton Heusden
6 90 Mark Martens Captain Cooper Namelus Meijel
7 145 Sanne Thijssen Binoche Ukato Baarlo
8 Joy Lammers Hitchcock Vd Broekkant Canturo hamont
9 179 Dennis Caubergs Zorro nn Echt
10 Fleuranse Verhoek Zepp Numero Uno Genemuiden
11 98 Rene van Zuilen Veronique Dillenburg Helden
12 Gondje Poell Zoe Indoctro Helmond
13 165 Patrick Lemmen Charming Lady Heartbreaker Maasbree
14 Jack Ansems Remmits Copacabana Carrado I poppel
15 45 Hendrik-jan Schuttert Colord HS Lord Z Ommen
16 Leonie Verberne Codette M Douglas asten
17 229 Viktor Daem Guidam van het Achterhoek Wandor vd Mispelaere Meeuwen
18 58 Aimee van Gerwen Bleu Star Mr. Blue Sevenum
19 714496 Anouk de Ruijter Zanzibar Z Zento Kessel
20 Michel Hendrix Bustique Indoctro kessel
21 Daniel Melis Pepperhill Negro Belfeld
22 Loewie Joppen Capua Wittinger VDL Maasbree
23 714419 Timothy Hendrix Very Nice Cantos Baarlo
24 151 Efe Siyahi Concret ESZ Concreto Baarlo
25 0 Petronella Andersson Premier de Falaise Jarnac
26 Niels Knape Cum Laude Van Gogh Baarlo
27 Robbert Ehrens Hisa Indoctro Sevenum
28 Rob Heyligers Queen Lady Quadrillo Asten
29 Manon Hees Utrilly Z Utrillo Z Echt
30 Ellis Pex Lexington Leonce St-Joost
31 Emile Tacken Ballerina Z Balou du Rouet Meterik
32 193 Lauren Hester Abigail Quinar Baarlo
33 Rob van Bussel Cor De La Crown Z Crown Z Heusden
34 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
35 714500 Therese Henriksen Chevenez Wende Meeuwen
36 714470 Sanne Thijssen Con Quidam Quinar Baarlo
37 599733 Frank Schuttert Palermo 269 Padinus Meeuwen
38 238 James Paterson Canezaro Caretano Swolgen
39 246 Aniek Poels Cosma Go R Cornet Obolensky Swolgen
40 76 Dominique Greeve Leonie 111 Z Lord Z
41 166 Marc Beckers Apitol Dutch Capitol 2101324 Roggel
42 Henry de Wulf Zillion B Come On Doenrade
43 599736 Rens Spreuwenberg Hedgewig O'brien Kessel
44 714506 Rene van Zuilen Cassima Carpo Cassione Helden
45 714393 Pieter Keunen Caramadi Caritano Z Kessel
46 Erwin Bos Caro Eersel
47 Edina Rado Vos La Loi Hors La Loi Ii kessel
48 Dennis Caubergs Zidane Silverstone Echt
49 211 Kristian Houwen Cupido V Numero Uno Wanssum
50 Liza Tiebot At Last Tampa olst
51 714497 Anouk de Ruijter Cartuno Vittorio Kessel
52 Monique van den Broek Bea van de Helle Castelino van de Helle Sevenum
53 143 Sophie Claassen Belisina Concorde Uden
54 65 Claudia Verburgt Abbervail Amber Ard Vdl Douglas Koningsbosch
55 Joy Lammers Hargentina Van De Broekkant Argentinus hamont
56 Miranda Harrington Colette Vincenzo Ospel
57 228 Viktor Daem Carla de Kalvarie Crown Z Meeuwen
58 714482 Michel Hendrix Van Dutch Vigo D'arsouilles Kessel
59 136 Jack Ansems Adenda Onbekend Poppel
60 714471 Jody van Gerwen Zircone Of India Gem Of India limbricht
61 28 Sacha Dito Jk Horsetrucks Leasure Z Levisto
62 Gondje Poell Zorinte Sam R Helmond
63 Loewie Joppen Diva Duc Of The Lowlands Duc Du Rabutin Maasbree
64 191 Niels Knape Cavendish Cantos Baarlo
65 714421 Timothy Hendrix Cavalia Vingino Baarlo
66 599724 Petronella Andersson Heaven vh Appelsvoordehof Lord Z
67 714486 Emre Celikkol Golo Van 't Nief Geel Cicero Baarlo
68 Wendy Hermans Wise Guy Cantos roggel
69 60 Aimee van Gerwen Lumpaci Leandro Sevenum
70 714494 Mark Martens Anastacia T Manhattan Meijel
71 202 Anne - Marie Poels Cronique Carthino Swolgen
72 Rob Heyligers Zeline Hemmingway Asten
73 Malin Parmler Bright Vittorio mierlo
74 Moniek Banens Wise Guy Royalty B Schimmert
75 243 Aniek Poels Shk Centuria Lordanos Swolgen
76 236 James Paterson Belle Van Den Hoogeweg Hold Up Premier Swolgen
77 Paul Janssen A-part Numero Uno Well
78 Tom Martens Born To Win Celano Meijel
79 Jaime Guerra Quinci Quidams Rubin Niederkruchten
80 94 Therese Henriksen Codetta della Caccia Canturo Meeuwen
81 Frank Schuttert Corradina pp Diamant de Semili Meeuwen
82 John Steeghs Topper Z Triple-x Meterik
83 168 Mathijs van Asten Lets Go Lissabon Ysselsteyn
84 Thijs Meulemeesters Boncetto W Concetto Famos boekel
85 714478 Jorn Emschove VDL Groep Cavaro Ol Metta Hoogeloon
86 Patrick Lemmen Hamlet Vd Donkhoeve Lord Z maasbree
87 Marc Beckers Chablis Couleur Rubin Roggel
88 714488 Jody van Gerwen Action P Sheraton Limbricht
89 73 Dominique Greeve Girlpower 111 Darco W-001387-hgt Bwp
90 Kristian Houwen Cidane Heartbreaker Wanssum