4 - Klasse 1m40


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Kuypers Kessel Infra Prijs

 

'Kampioenschap Jumping Peel & Maas'

 

Aangeboden door: Kuypers Kessel Infra

Groepen springen met Winning Round 1.40m
Winning Round 12 combinaties (beginnen op 0 strafpunten)
(winnaar van ieder groep en twee beste van eerste omloop)
Donderdag 24 juli 2014     *Aanvang: 18.00 uur*       Rubriek: 4


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 30.00
Datum: 24 juli 2014
Tijd: 18:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 1250.-
2e prijs: € 1000.-
3e prijs: € 750.-
4e prijs: € 500.-
5e prijs: € 350.-
6e prijs: € 275.-
7e prijs: € 200.-
8e prijs: € 150.-
Regl. Volgprijzen: € 125.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 Joey Alberti Cacharel Z Crown Z einighausen
3 Emile Tacken Zoriana Berlin Meterik
4 Sanna Olsson Castillio Camaro M Ospel
5 164 Patrick Lemmen Chinzana vd Helle Candillo Maasbree
GROEP 2 (0 minuten)
6 Thijs Meulemeesters Al Capone Namelus R boekel
7 Henry de Wulf Brooklyn B Sydney Doenrade
8 Monique van den Broek Bernardo van de Helle Cavalier Sevenum
9 227 Viktor Daem Fleur de Kalvarie Nabab Meeuwen
10 714471 Jody van Gerwen Zircone Of India Gem Of India Limbricht
GROEP 3 (0 minuten)
11 Tim van den Oetelaar Wallstreet Gentleman kessel
12 599727 Eric Jr. van der Vleuten VDL Groep Wallenberg Stakkato Someren
13 Loewie Joppen Chocoprince Contender Maasbree
14 30 Katty King Ude Nairobi Asten
15 James Paterson Champion for One Champion for Pleasure Swolgen
GROEP 4 (0 minuten)
16 80 Rob Eras French Kiss Carthago Z
17 Fleuranse Verhoek Zepp Numero Uno Genemuiden
18 Anne - Marie Poels Chintorelio Chin Chin Swolgen
19 160 Eric van der Vleuten VDL Groep Zimba Mermus R
20 32 Carlos Ribas Brilexo Phin Phin
GROEP 5 (0 minuten)
21 221 Rob van Bussel Calvino's Boy Calvino Z Heusden
22 Ellis Pex Chester Z Calato Z St-Joost
23 Frans Wijlaars Vince Black Hemmingway Waalre
24 714392 Pieter Keunen Applaus Unistar Kessel
25 Mark Martens Anastacia T Manhattan Meijel
GROEP 6 (0 minuten)
26 Rens Spreuwenberg Zodiac Kroongraaf Kessel
27 178 Dennis Caubergs Diamant V Diamant De Semilly Echt
28 Malin Parmler Also Especial Argentinus mierlo
29 Lauren Hester Warinde Padinus Baarlo
30 43 Hendrik-jan Schuttert Bangelo Tangelo Van De Zuuthoeve Ommen
GROEP 7 (0 minuten)
31 Niels Tacken Uniek Upsilon Van De Heffinck Meterik
32 145 Sanne Thijssen Binoche Ukato Baarlo
33 Rob Heyligers Zaragoza Celano Asten
34 92 Therese Henriksen Felcidad Winningmood Meeuwen
35 714501 Michel Hendrix Eder Van Den Blauwaert Kashmir Van Schuttershof Kessel
GROEP 8 (0 minuten)
36 Martien Amendt Aktiedou Karandasj Broekhuizenvorst
37 Kristian Houwen Dutch-beauleo Z Dutch Capitol Wanssum
38 Niels Knape Caluna's Cacharel Z Chuck Z Baarlo
39 599726 Roosje Brouwer Monopoly Onbekend Waalre
40 115 Piet Raijmakers Jr. Eclips Winningmood Van De Arenberg Asten
GROEP 9 (0 minuten)
41 Marco Jaspers Alonso Cassini Il Swalmen
42 Liza Tiebot Winchester Guidam olst
43 Efe Siyahi Beau Du Rouet Balou Du Rouet Baarlo
44 242 Aniek Poels Popcorn Picasso Z Swolgen
45 Timothy Hendrix Athena Namelus R Baarlo
GROEP 10 (0 minuten)
46 714476 Jaime Guerra Quincy 137 Quality Niederkruchten
47 Joy Lammers Zomerfee Van De Broekkant Oklund hamont
48 0 Petronella Andersson Star la Tuiliere Dollar de la Pierre
49 41 Frank Schuttert Arc De Triomphe Triomphe De Muze Meeuwen