3 - Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Horse Service International & Horse Flight Prijs

Aangeboden door: Horse Service International & Horse Flight

Klasse Z - Tabel A direct op tijd

Donderdag 24 juli 2014     *Aanvang: 14.00 uur*       Rubriek: 3


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 24 juli 2014
Tijd: 14:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 135.-
3e prijs: € 115.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 80.-
6e prijs: € 70.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 35.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 233 Miranda Harrington Driek Lord Z Ospel
2 John Steeghs Machu Picchu D'amour Balou Du Rouet Meterik
3 184 Jens Wawrauschek Cristello H Numero Uno Oud Ootmarsum
4 196 Avni Atabek Sisko du Chai Dollar de la Pierre Baarlo
5 195 Emre Celikkol Golo Van 't Nief Geel Cicero Baarlo
6 206 Martien Amendt Da Silva Tolan R Broekhuizenvorst
7 714462 Eric van der Vleuten VDL Groep Alitta Karandasj Someren
8 172 Aimee van Gerwen Bleu Star Mr. Blue
9 Frans Wijlaars Charlton Quasimodo Waalre
10 Gondje Poell Boucheron Quasimodo Z Helmond
11 Stijn Baert Denta Bella Sir Corland Alken
12 Jan Berben Chilli B Berlin Beringe
13 181 Frank Wackers Clear Lasina Clearway C H Echt
14 Jody van Gerwen Maria Bonita Stakkato Limbricht
15 Joey Alberti la candida Carland einighausen
16 Sandra Klaessen Donna Kitona L Landino neer
17 163 Patrick Lemmen A Casandra Quinar Maasbree
18 Marc Beckers Emilia For Pleasure Roggel
19 714382 Jan Maly Boogy Woogy Lord Z Maasbree
20 Loewie Joppen Cicer Onbekend Maasbree
21 175 Dennis Caubergs Tanagra nn Echt
22 Freek Vestjens Blackburn Rover Casco Sevenum
23 Teun Vestjens Babblou Cartano Sevenum
24 Kim Rothengatter VDL Groep Sophie Z Chellano Z Hoogeloon
25 70 Jorn Emschove VDL Groep Allstar Z Air Jordan Z Hogeloon
26 194 Efe Siyahi Tarron Jacorde Baarlo
27 0 Petronella Andersson Hilgarie Calvaro
28 714467 Lauren Hester Daister Vittorio Baarlo
29 714412 Timothy Hendrix Cavalia Vingino Baarlo
30 Niels Knape Donadoni HX Ustinov Baarlo
31 Emile Tacken D'Almgravin Quasimodo Meterik
32 Maikel van Mierlo Cerano Harley Vdl koningslust
33 Jan Jansen Zaa Zoe Hornet Rose Merselo
34 Miranda Esser Candy Tjungske Swolgen
35 201 Ruud Vermeulen Cheeta Larino Swolgen
36
37 87 Marijn van Dommelen Dumarty Numero Uno
38 226 Viktor Daem Hamdaam Querlybet Hero Meeuwen
39 218 Reggy Hoffmann Flair Z Feliciano Helmond
40 Anouk de Ruijter Dide Calvaro Z Kessel
41 Mans Buurman Gerona Pp Argentinus Roggel
42 185 Jens Wawrauschek Carino H Numero Uno Oud Ootmarsum
43 Rene van Zuilen Dixie Canturano Helden
44 Mitchel Sonneveld Blom`s Dauphine Warrant Etten-leur
45 Tim van den Oetelaar Dustin Ustinov kessel
46 Ellis Pex Dior V. Indoctro St-Joost
47 Sanne Thijssen White Socks Cantos Baarlo
48 168 Mathijs van Asten Lets Go Lissabon Ysselsteyn
49 208 Niels Tacken Dutch Indorado Meterik
50 714453 Anne - Marie Poels Centos Chippendale Z Swolgen
51 12 Imke Kort Cappuccino Indoctro
52 Eric van der Vleuten Delina Verdi Someren
53 John Steeghs Topper Z Triple-x Meterik
54 Frank Wackers Clarico Clarimo Echt
55 177 Dennis Caubergs Urban nn Echt
56
57 197 Rodrigo Morgado Viralda Contendro Swolgen
58
59
60 Pieter Keunen Ducati Vdp Ukato kessel
61 Maxime de Clercq Casablanca Corland Someren
62 Eric Jr. van der Vleuten Zucarlos Cavalier Someren
63 220 Rob van Bussel Daydream Wittinger VDL Heusden
64 Frank Schuttert Corradina pp Diamant de Semili Meeuwen
65 Christina Kallmert Dame Toltien Douglas oirlo
66 161 Patrick Lemmen Dacantos Up to Date Maasbree
67 Henry de Wulf Zypria Adelheid Z Zandor Z Doenrade
68 Erwin Bos Caro Eersel
69 714474 Jaime Guerra Quinci Quidams Rubin Niederkruchten
70 Miranda Esser Bonita Conquest van de Helle Swolgen
71 94 Therese Henriksen Codetta della Caccia Canturo Meeuwen
72 Edina Rado Hunlands Bailey´s Viento Uno kessel
73 James Paterson Catch me Upgrade Swolgen
74 Mitchel Sonneveld Blom's Cekakina Lupicor Etten-leur
75 Rens Spreuwenberg Hedgewig O'brien Kessel
76 Joy Lammers Dutsboy Veron hamont
77 225 Viktor Daem Lexus Levisto Z Meeuwen
78 213 Malin Parmler Chic Cheraa Chacco Blue Mierlo
79 Mark Martens Bomea B Sydney Meijel
80 Fleuranse Verhoek Capitol Tenerife Vdl Genemuiden
81 Liza Tiebot C'est La Vie Namelus R olst
82 210 Kristian Houwen Charmeur Hs Heartbreaker Wanssum
83 Fleur Winkelmolen Roxan Celano Grashoek
84 Edwin Hendriks Rakker -- Roggel
85 Teun Vestjens Wayne Karandasj Sevenum
86 Freek Vestjens Zapata No Limit Sevenum
87 Sem Smolenaers Adette M Vancouver Panningen
88 Luc Willemsen Nannette Z Nelson Z Maria-Hoop
89 Wiel Heber Charlie Clearway Roermond
90 714510 Niels Knape Wyrike B Indoctro Baarlo
91 219 Rob van Bussel Disco Lady Quasimodo Z Heusden
92 Yannick Hendrikx Commandant Larino heusden
93 599725 Roosje Brouwer Chanel U Z Caretano Z Waalre
94 45 Hendrik-jan Schuttert Colord HS Lord Z Ommen