Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Klassiek, barrage achteraf
Deze rubriek wordt gesponsord door: Van Santvoort makelaars
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.00
Datum: 10 augustus 2014
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 342 Mark Martens Barcelona Casantos X
2 91 Andres Osborne Sanchez Bolanda Berlin Helmond
3 210 Anne - Marie Poels Chersi Van Gogh Swolgen
4 211 Miranda Esser Candy nn Swolgen
5 378 Wiljan Laarakkers Daisy G Excenel V X
6
7 63 Bram van Gaal Caro Concorde Gemonde
8 142 Martien Amendt Brunette -- Broekhuizenvorst
9 384 Albert Voorn Grafitti van de Kruishoeve nn
10 115 Jan Jansen Zaa Zoe Hornet Rose Merselo
11
12 97 Sacha Dito Hopeful Mr. Blue Helmond
13 191 Marc Beckers Baigneur Tolan R Roggel
14 197 Patrick Lemmen Contiki Van De Helle Con Air Maasbree
15 72 Roald van Lankveld Caia Mylord Carthago Ysselsteyn (lb)
16 52 Jorn Emschove VDL Groep Allstar Z Air Jordan Z Hoogeloon
17 264 Miranda Harrington Driek Lord Z Ospel
18 118 Petra van Dijck Consido-al Heartbreaker Venray
19 125 Maxime de Clercq Casablanca Corland Someren
20 255 Wim Broers Arland Corland Oud-alblas
21 57 Kim Rothengatter VDL Groep Sophie Z Chellano Z Hoogeloon
22 388 Jaime Ostos Alcala nn nn Knegsel
23 244 Casper Meegdes Champie V/d Wolfshoeve Indorado Huijbergen
24
25 50 Niclas Parmler Royal Roy Z Chellano Z Hoogeloon
26
27 89 Andres Osborne Sanchez Jk Horsetrucks Carthalvin Z Carthago Z Helmond
28 215 Anne - Marie Poels Centos Chippendale Z Swolgen
29 216 Miranda Esser Bonita Conquest van de Helle Swolgen
30 379 Wiljan Laarakkers Nerono Z Nelson Z X
31
32 241 Jessy Looymans Cayenne Z Caritano Z Vught
33 214 Ruud Vermeulen Cheeta Larino Swolgen
34 247 Bram van Gaal Wannebee Lupicor Gemonde
35 18 Mandy Jansen Cyrinda S Cartano Breugel
36 41 Teun Kluijtmans Cornelis Cartano Sint Oedenrode
37 116 Jan Jansen Capriool Massimo Merselo
38
39 374 Martien Amendt Fair play vd Molenhof NN Broekhuizenvorst
40 126 Florent Negrel Sir Sandro Sir Donnerhal Someren
41 192 Marc Beckers Emilia For Pleasure Roggel
42 117 Petra van Dijck Bon A'parte Canezaro Venray
43 65 Giovanni Torre Columbus Vleut Aarle Rixtel
44 385 Patrick Lemmen Bea van de Helle Castelino van de Helle Maasbree
45 53 Jorn Emschove VDL Groep Cool Blue Mr. Blue Hoogeloon
46 58 Kim Rothengatter VDL Groep Beluga Indoctro Hoogeloon
47 267 Miranda Harrington Zambuca Z Z?rich Ospel
48 392 Mark Martens Bomea B Sydney X
49 88 Andres Osborne Sanchez Jk Horsetrucks Hoelahoep Heartbreaker Helmond
50 213 Anne - Marie Poels Chelsea Chacco Blue Swolgen
51 212 Miranda Esser Gipsy King Wander vd Mispelaar Swolgen
52 380 Wiljan Laarakkers Chilly L'esprit X
53 294 Jan Conijn Don't Touch It M Untouchable Son En Breugel
54
55 387 Jaime Ostos Alcala nn nn Knegsel