18. Zat. Klasse Z 2e groep, 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht voorselectie voor finale klasse Z zondag
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 24 mei 2014
Tijd: 14:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 175.-
2e prijs: € 135.-
3e prijs: € 95.-
4e prijs: € 75.-
5e prijs: € 50.-
6e prijs: € 35.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
14:00 1 Rob de Bruyn Bloms Don Juan Lord Z Hooge Miere
14:01 2 Niels Tacken Diranca S Zambesi Meterik
14:03 3 Koen Leemans Dopharma's Bacardi nn middelbeers
14:04 4 Kessy van Berlo Miss Diva Abke Veghel
14:06 5 Suzanne Raming Zyrah Corland Schijf
14:07 6 Sacha de Wit Cloë K Corland Hoogerheide
14:09 7 Roosje Brouwer Catapult Quasimodo Z waalre
14:10 8 251 Kelly Jochems Up And Down Cellebroedersbos Darco Achtmaal
14:12 9 Rob Heyligers Queen Lady Quadrillo Asten
14:13 10 Salvador Ferreira W. Rubertha Contender Hoogeloon
14:15 11 Olivier van der Vaart Quadushi Z Quasimodo Z terheijden
14:16 12 Charlotte Broeders Talvace De La Folie Vader Onbekend sint willebrord
14:18 13 Tom Martens Coulash Van De Broy Z Vader Onbekend Meijel
14:19 14 Tim Franssen Canny nn Gilze
14:21 15 90 Ruben Romp Christello nn
14:22 16 Herma Sikking Cadorijke Lord of Loxley berlicum
14:24 17 119 Bianca Schoenmakers Barbamama Hdh Larino Heeze
14:25 18 Danny Willems Baron Zeldenrust Indoctro Oosteind
14:27 19 Eric van der Vleuten Madame Claire Numero Uno Someren
14:28 20 Anne-martine van Liere Baltimore Vls Vaust S. Weert
14:30 21 Renee de Weert Horsemanship's Curiosity Veron Ossendrecht
14:31 22 Thijs Meulemeesters Chelsea Triomphe De Muze boekel
14:33 23 278 Henk van de Pol Now or Never nn
14:34 24 Gabryella Dufour Dha Dha HDH Douglas heeze
14:36 25 Frans Wijlaars Charlton Quasimodo waalre
14:37 26 Bas van Opstal Azzaro Z Andiamo Schijf
14:39 27 Martine van den Eynden Casual Allure Lord Z zundert
14:40 28 Dave Maarse Caroline Corland Wellerlooi
14:42 29 Gaby Maarse Lupitrella Lupicor II Wellerlooi
14:43 30 Jorn van Kuyk Ancroyable Emilion langeweg
14:45 31 Lisa de Graaf De Paardenplaza's Silversstar Silverstone oudenbosch
14:46 32 52 Mitchel Sonneveld Cascin Rascin
14:48 33 Wilma de Bruijn Cognac Z Contender Wouw
14:49 34 Herwin Braat Chippendale Chicago Z Bavel
14:51 35 Stijn van der Velden Compromis Tygo Eindhoven
14:52 36 286 Fokke Kingma Beluga Tygo
14:54 37 Kelly Jochems Bontendro Contendro achtmaal
14:55 38 259 Frank van Helmond Doerak Zento
14:57 39 Kim Emmen Cicciolina Tangelo Van De Zuuthoeve Gilze
14:58 40 Rob de Bruyn Barcalux Ticallux Verte Hooge Miere
15:00 41 Niels Tacken Denver S Zambesi Meterik
15:01 42 Koen Leemans Abracadabra Cartier Vd Heffinck middelbeers
15:03 43 Sacha de Wit Beau Indoctro Hoogerheide
15:04 44 Sabrina van Rijswijk Grison Van Den Bisschop Canturo Waddinxveen
15:06 45 Herma Sikking Dobbey Zirocco Blue Vdl berlicum
15:07 46 107 Rob Heyligers Dana Indorado Asten
15:09 47 Kessy van Berlo Beau vb verdi Veghel
15:10 48 229 Roosje Brouwer Monopoly Onbekend Waalre
15:12 49 Danny Willems Vini Vidi Vici Lux Oosteind
15:13 50 Mischa Everse Black Berry Larino Waddinxveen
15:15 51 Christiaan van de Plasse Delta Mossel Celine Querlibet Hero yerseke
15:16 52 Thijs Meulemeesters Codermus Odermus R boekel
15:18 53
15:19 54 Olivier van der Vaart Domino Van De Valhoeve Lord Z terheijden
15:21 55 Gabryella Dufour Daylight Ustinov heeze
15:22 56 88 Ruben Romp Audi?s Chuck Blue SFN Mr. Blue Goirle
15:24 57 118 Bianca Schoenmakers Dirk Hdh Douglas Heeze
15:25 58 Yenca Sips Bella Fortuna Ukato koewacht
15:27 59 100 Tom Martens Biep van 't Fee Meijel
15:28 60 Gaby Maarse Quinotte Quartz Il Adelheid Z Wellerlooi
15:30 61 Anne-martine van Liere Aura Swally Lupicor Weert
15:31 62 53 Mitchel Sonneveld Blom's Cekakina Lupicor
15:33 63 Kelly Jochems Quintina v/d Laarse Heide Z Quintessence Z achtmaal
15:34 64 277 Henk van de Pol Romulus nn
15:36 65 Jorn van Kuyk Celena Argentinus langeweg
15:37 66 Martine van den Eynden Cecampione Quite Capitol zundert
15:39 67 Rob de Bruyn Cliff Z Canturano Hooge Miere
15:40 68 Niels Tacken Dutch Indorado Meterik
15:42 69 Koen Leemans Dopharma's For Jef nn middelbeers
15:43 70 Kim Emmen Zandor Landor S Gilze
15:45 71 William Grollé Abel Andiamo Brielle