8. Dond. 4-jarige paarden 2e groep


<< Terug naar wedstrijdoverzicht voorselectie voor finale 4-jarigen Kopie paspoort/stamboekboekbewijs afgeven op het secretariaat of doormailen naar: secr@jumpingettenleur.nl
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 22 mei 2014
Tijd: 15:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 80.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 45.-
5e prijs: € 35.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
15:00 1 Sandra Schmuecker Icreative Fiorike Boss Putten
15:02 2 Aniek Diks Napoly S Z Eurocommerce Napels Vorstenbosch
15:04 3 Geert Moerings Favinia Calido I roosendaal
15:06 4 96 Pieter Rutten Fantasi nn
15:08 5 Lennard de Boer Audi`s Flock Spartacus Dinteloord
15:10 6 Bart van der Maat Floyd Vermont Houten
15:12 7 Mischa Everse Freedom Namelus Waddinxveen
15:14 8 14 Leon Kuijpers Dopharma's Faltic H Baltic VDL
15:16 9 79 Rob Heyligers Chardonnay Cumano
15:18 10 Andor Leeuw Fortino Padinus Roosendaal
15:20 11 208 Maxime van der Linden Lochtenburgs Fair Shot Numero Uno
15:22 12 Danny Willems Focruisde Marius Claudius Oosteind
15:24 13 Nick van der Graaf nn guidam de ravel rucphen
15:26 14 Eline Vreijsen Felipe Pontecini Dongen
15:28 15 Renee de Weert Flower Cardento Ossendrecht
15:30 16 Bas Moerings Flyer Nabab De Reve roosendaal
15:32 17 Jeroen Bruens Fire Vleut Eindhoven
15:34 18 gert vermeiren kulana V Thunder v/d zuuthoeve Loenhout
15:36 19 Kees Verheijen Femme Astrello Rijsbergen
15:38 20 Sanne van Gendt Lincom's Filini Arezzo Nuenen
15:40 21 81 Maud Schouwenberg Cornette wz Cornet Obolensky Swalmen
15:42 22 Sandra Schmuecker Casaki Catoki Putten
15:44 23 Aniek Diks Fiarabo Diarado Vorstenbosch
15:46 24 Geert Moerings Fasther Vigo d'Arsouilles roosendaal
15:48 25 Manon Lazeroms Orient D'orange Orient De L'espace Sprundel
15:50 26 James Wilson Fernando Calvino Z Tull en 't Waal
15:52 27 Tim Jellema Nico vd Bernsehoeve Z Numero Uno Dongen
15:54 28 Wouter-dirk de Jongh Ferdumelion Verdi kruisland
15:56 29 Anne Kenes karius warkant rijkevorsel
15:58 30 Lennard de Boer Audi`s Fiolita Diamant de Semilly Dinteloord
16:00 31 Bart van der Maat Fedya astrello Houten
16:02 32 63 Olivier van der Vaart Fabette Indoctro Terheijden
16:04 33 Mandy Deurloo Fiss Nabab De Reve Scherpenisse
16:06 34 Annelore Willeboer Lollypop DK Z Grison vd Bisschop Rijsbergen
16:08 35 97 Pieter Rutten Frapin nn
16:10 36 Nick van der Graaf nn chippendeal rucphen
16:12 37 13 Leon Kuijpers First Boy Hamlet
16:14 38 Mischa Everse Fanta Lime Cantos Waddinxveen
16:16 39 76 Rob Heyligers Flower Harley Vdl
16:18 40 Rob de Bruyn Keizer vd Bisschop Heartbreaker Hooge Miere
16:20 41 105 Maxime van der Linden D&M's Firenze Baltic VDL
16:22 42 Dries van der Linden D&M's Great one Hugo Roosendaal
16:24 43 Sandra Schmuecker Cylana Corrado Putten
16:26 44 Aniek Diks Freestyle Cantos Vorstenbosch
16:28 45 Geert Moerings Fosther Vigo d'Arsouilles roosendaal