7. Dond. 4-jarige paarden 1e groep


<< Terug naar wedstrijdoverzicht voorselectie voor finale 4-jarigen Kopie paspoort/stamboekboekbewijs afgeven op het secretariaat of doormailen naar: secr@jumpingettenleur.nl
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 22 mei 2014
Tijd: 12:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 80.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 45.-
5e prijs: € 35.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
12:15 1 Aniek Diks Floyd Wembley Vorstenbosch
12:17 2 Nick van der Graaf nn guidam de ravel rucphen
12:19 3 Siebe Kramer Evermeta Mr. Blue oud beijerland
12:21 4 Tim Koch Fellow Canturano Wouw
12:23 5 Jack Ansems Amigo Utrillo Van De Heffinck Poppel
12:25 6 Zoï Snels Funnky Fred Tn Zambesi Geesteren
12:27 7 Bart van der Maat Fairytale Verdi Houten
12:29 8 Doron Kuipers Fiedelia Baltic Waddinxveen
12:31 9 Sanne van Gendt Lincom's Fuchs Arezzo Nuenen
12:33 10 44 Mitchel Sonneveld Blom's Funaniem Unaniem
12:35 11 12 Leon Kuijpers Frelino gold Diarado
12:37 12 Lennard de Boer Audi`s Floris Pierrot Dinteloord
12:39 13 Roy de Nijs Fra Diavolo Ut Liekt Goed Roosendaal
12:41 14 Annelore Willeboer Governor DK Z Glasgow vh Merelsnest Rijsbergen
12:43 15 Amanda Landeblad Audi`s Fabulous Baloubet de Rouet Dinteloord
12:45 16 Mark van den Top Dotte Argentinus Nijkerkerveen
12:47 17 William Grollé Fausto Indorado Brielle
12:49 18 78 Rob Heyligers Forlàn Caleandro
12:51 19 Yaiza Dierckx Balou Baloubet de Rouet brasschaat
12:53 20 275 Bas Knijff Fliere Fluiter Zirocco Blue Nispen
12:55 21 Hilke Mouws Femke Andiamo Rijsbergen
12:57 22 Rob de Bruyn Konique D'houtem Erco vh Roosakker Hooge Miere
12:59 23 Iris van de Graaf For President Numero Uno Etten-Leur
13:01 24 Aniek Diks Falvaro T Calvaro Vorstenbosch
13:03 25 Nick van der Graaf Delta Mossel Flora de L'Imperm Tangelo van de Zuuthoeve rucphen
13:05 26 Siebe Kramer Fire Bleu BH Mr Bleu oud beijerland
13:07 27 Tim Koch Finn Vingino Wouw
13:09 28 Kim Emmen Grease Grison Van Den Bisschop Gilze
13:11 29 Maxi de Weert Fabulous Kannan Ossendrecht
13:13 30 Jack Ansems Aginea Go Lupicor Poppel
13:15 31 Loes Kivits Blom's Flinstering Cardento Sprundel
13:17 32 Bart van der Maat Fuego Balia Tygo Houten
13:19 33 Doron Kuipers Fabrie O´Brien Waddinxveen
13:21 34 Maurice van Vliet Fallonia Cantos Domburg
13:23 35 Ralph van Venrooij Blom`s Flair Zirocco Blue Oud Gastel
13:25 36 Koen Leemans nn nn middelbeers
13:27 37 11 Leon Kuijpers Faienna L Verdi
13:29 38 Zoï Snels Funiki Tn Eldorado van de zeshoek Geesteren
13:31 39 43 Mitchel Sonneveld Blom's Kasper Nabab de Reve
13:33 40 Anne Kenes ecu casco boy rijkevorsel
13:35 41 Mark van den Top Zylvana Murano Nijkerkerveen
13:37 42 Sanne van Gendt Lincom's Fontaine Blue Zirocco Blue Nuenen
13:39 43 Wil Schellekens Kalune vd Fruitkorf Kannan ESBEEK
13:41 44 77 Rob Heyligers Nabab de Reve nn
13:43 45 Aniek Diks Fherraro Zirocco Blue Vorstenbosch
13:45 46 Nick van der Graaf nn chippendeal rucphen
13:47 47 Siebe Kramer Balisto zoetendaele Z Eurocommerce Berlin oud beijerland
13:49 48 Tim Koch Forecast Warrant Wouw