6. Dond. Klasse M 2e groep, Direct op tijd


<< Terug naar wedstrijdoverzicht voorselectie voor finale klasse M voor zaterdag 24 mei
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 22 mei 2014
Tijd: 09:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 110.-
2e prijs: € 90.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 35.-
6e prijs: € 15.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
09:30 1 Sanne van Gendt Lincom's Adonis Franco Nuenen
09:31 2 Koen Leemans Cannavaro Van Gogh middelbeers
09:33 3
09:34 4 Lucille Billet Carolina BS Rijsbergen
09:36 5 103 Sabrina van Rijswijk Ceasar De La Pomme CROWN Z Waddinxveen
09:37 6 kaylee heijnen chanel vd laarseheide carolus tholen
09:39 7 Doron Kuipers Dynamo Andiamo Mijnsheerenland
09:40 8 Frank Tol Zip Sheraton Loon op Zand
09:42 9 Patricia Greeve Cappuccino B B Salamon rucphen
09:43 10 Bas van Opstal Delilah Hn Vermont Schijf
09:45 11 Monique van Sabben Klaasje Quasimodo Z s He er Arendskerke
09:46 12 Maud Schouwenberg Dolce Vita Wz Douglas swalmen
09:48 13 Kim Emmen Curiel Boston Boston Van De Rechri Gilze
09:49 14 Kevin Kapitein Up And Down De Longpre Carre D'as Z Zevenbergen
09:51 15 87 Eric van der Vleuten VDL Groep Deline Verdi Someren
09:52 16 Eric Jr. van der Vleuten D-uno Numero Uno Someren
09:54 17 Mischa Everse Cayman Heartbreaker Waddinxveen
09:55 18 Wil Schellekens Bang Bang Nassau ESBEEK
09:57 19 Cynthia den Bak Dream Lady Vaillant panningen
09:58 20 Alan Waldman Offender Renkum Off-centre Putten
10:00 21 Sofie Mathijssen Mathijssen vasalis Roosendaal
10:01 22 Santa Steinberga Davignon Linton breda
10:03 23 Geert Moerings Vesthigo Z Vigo D'arsouilles roosendaal
10:04 24 Mark van den Top A. Zarah 64 Sam R Nijkerkerveen
10:06 25 Constanca de Almeida Fernandes Quincy 151 Quasimodo Z Gilze
10:07 26 Olivier van der Vaart Dakar Quasimodo Z terheijden
10:09 27 Zoï Snels I'm special de muze Tn Emerald Geesteren
10:10 28 Annemieke Lips- Maaskant Jade Argentinus ooltgensplaat
10:12 29 William Grollé Zadine Sam R Brielle
10:13 30 Rob Heyligers Dalmerette Vittorio Asten
10:15 31 276 Bas Knijff Alme L nn
10:16 32 Tim Koch Ekarlus Bh Namelus R Wouw
10:18 33 David Speijer Variety's Bad Boy Carolus Il Breda
10:19 34 Koen Leemans Contiki Az Prince Ardente middelbeers
10:21 35 Hilke Mouws Felitia Van Den Bisschop Guidam Rijsbergen
10:22 36
10:24 37 Doron Kuipers Arik Mijnsheerenland
10:25 38 Valerie van Nieuwenhuyzen Ascatano Z Asca Z Steenbergen
10:27 39 Suzanne Raming Doe Maar Cardento Schijf
10:28 40 Maxi de Weert Denzel Hn Cardento Ossendrecht
10:30 41 Tim Franssen Canny nn Gilze
10:31 42 Maud Schouwenberg Carinee Wz Caretano Z swalmen
10:33 43 Sanne van Gendt Lincom's Amiracle Regilio Nuenen
10:34 44 Mischa Everse Iceman De Muze Erco van het Roosakker Waddinxveen
10:36 45 Wil Schellekens Dorosa Canturano ESBEEK
10:37 46 Kim Emmen Dollydot Cincinetti Gilze
10:39 47 Pascal Uytendaal Double Blue Zirocco Blue Vdl breda
10:40 48 Iris Kools Alfa Indoctro Achtmaal
10:42 49 238 Chiara Palmi Capoen K Z Converter
10:43 50 Patricia Greeve Zabelle Z CHIN CHIN rucphen
10:45 51 Ad van Beek Deauville Andiamo Rijen
10:46 52 Santa Steinberga Beau Indorado breda
10:48 53 Mark van den Top Di?bolo Clinton Nijkerkerveen
10:49 54 Eric Jr. van der Vleuten Canavaro De Muze Vader Onbekend Someren
10:51 55 Eric van der Vleuten VDL Groep Ilze Indoctro Someren
10:52 56 Olivier van der Vaart Dana On Tour Numero Uno terheijden
10:54 57 Robyn Walden Cruising Matilda Quasimodo Putten
10:55 58 Alan Waldman Dario (Duko) Ukato Putten
10:57 59 Miranda van Geloof Vagida Cordobes I Made
10:58 60 Rob Heyligers Four Seasons Mr. Blue Asten
11:00 61 Sabrina van Rijswijk Douwe Dulf Van Den Bisschop Waddinxveen
11:01 62 Anne Grefkens Dupp Deejay Z Dutch Capitol Helvoirt
11:03 63 Tim Koch Diara Wittinger VDL Wouw