3. Woe. Klasse M 1e groep, Direct op tijd


<< Terug naar wedstrijdoverzicht voorselectie voor finale klasse M voor zaterdag 24 mei
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 21 mei 2014
Tijd: 15:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 110.-
2e prijs: € 90.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 35.-
6e prijs: € 15.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
15:00 1 69 Anoek van der Pluijm NN2 nn
15:01 2 Richard Geerling Ddl Beaufort Burggraaf Steenbergen
15:03 3 32 Sander Naber Di Zigeunerin VDL Zavall Vdl
15:04 4 133 Danny Willems Belle Isa Indoctro Oosteind
15:06 5 Jack Ansems Darona Zirocco Blue Vdl Poppel
15:07 6 209 Dries van der Linden Irodus A Cardento Roosendaal
15:09 7 203 Linda Rijken Macrider Cugano Colandro Lelystad
15:10 8 Bas Moerings Destha NN roosendaal
15:12 9 136 James Gilmartin Caruso d'eres Calvaro 6 Tull
15:13 10 Nick van der Graaf Cool Diamond Cardenio rucphen
15:15 11 135 Gerd Jan Horsmans Discovery nn Tull
15:16 12 10 Leon Kuijpers Donnate Quasimodo Z
15:18 13 Martine Dimmendaal Diesel Kashmir Van Schuttershof Putten
15:19 14 John Josephs duncan Ustinov heeze
15:21 15 Gabryella Dufour Deftig Hdh Ustinov heeze
15:22 16 255 Leon Hegge Carisma VDL Harley VDL Heeze
15:24 17 71 Nienke van Roekel Cayenne Lupicor Ede
15:25 18 Mark Jespers Emmie Thunder Van De Zuuthoeve prinsenbeek
15:27 19 Bart van Ooyen Egwel Singapore Houten
15:28 20 Frans Wijlaars Sandro Z Clint Z waalre
15:30 21 163 Kees Lips Hickstead van Overis nn
15:31 22 Melony van Manen Dallas Z?rich Ede
15:33 23 Eline Vreijsen Diamond Girl Contendro I Dongen
15:34 24 Martine van den Eynden Dicampione Indoctro zundert
15:36 25 Kelly Jochems Cortos Cantos achtmaal
15:37 26 Siebe Kramer Cathanos Carthago oud beijerland
15:39 27 Sacha de Wit Armando Karandasj Hoogerheide
15:40 28 Casper Timmermans Cote D'or Odermus R Waspik
15:42 29 Rob de Bruyn Casado v 't Gelutt Z CADENCE VAN 'T GELUTT Hooge Miere
15:43 30 Bianca Schoenmakers Darling Hdh Douglas heeze
15:45 31 Ruben Romp Inka Van Het Goor Quadrillo goirle
15:46 32 Loeske Veenendaal Pand & Paard's Ninja Animo Ii Z Chaam
15:48 33 Marieke Verdaasdonk Dropshot Unaniem Rijsbergen
15:49 34 271 Bart Gommeren Imagine Andiamo
15:51 35 Frank de Loos cassina z Roosendaal
15:52 36 Monique Jespers Dixi Blue Zirocco Blue Vdl Oosteind
15:54 37 Jean Pierre Gulickx Drewqy Casmir Z Oud Gastel
15:55 38 Sandy den Exter Curgana Wallenberg Kaperland
15:57 39 68 Anoek van der Pluijm nn1 nn
15:58 40 Nick van der Graaf Coconut Caspar rucphen
16:00 41 Jane van Eijzeren Dame Blanche Clinton Baarland
16:01 42 193 Astrid van der Poel Havenhoeve's Ciske Vdp Indorado
16:03 43 192 Denize van der Poel Havehoeven's Wiske Indoctro
16:04 44 Dries van der Linden Donka A Emilion Roosendaal
16:06 45 Richard Geerling Ddl Virginia Andiamo Steenbergen
16:07 46 James Gilmartin Univers Theod Lamm de Fetan Tull en 't Waal
16:09 47 82 Jack Ansems Dior onbekend Poppel
16:10 48 Kessy van Berlo Z Queen Apple vb Quasimodo Z Veghel
16:12 49 Gerd Jan Horsmans Digas de Lis Riboteur Tull en 't Waal
16:13 50 Linda Rijken Dinanda Quasimodo Z Lelystad
16:15 51 Bart van Ooyen Eaton Ustinov Houten
16:16 52 Martine Dimmendaal Cheeminee Lupicor Putten
16:18 53 232 Mitchel Sonneveld Blom`s Doraine Carolus II
16:19 54 Pieter-jan de Visser Walter Nassau woensdrecht
16:21 55 9 Leon Kuijpers Carpe Diem Indoctro
16:22 56 Annelore Willeboer Denzel Solitair rijsbergen
16:24 57 Melony van Manen Risco Monaco Ede
16:25 58 Charlotte Broeders Chili Pepper Andiamo sint willebrord
16:27 59 Sacha de Wit Devlin K Douglas Hoogerheide
16:28 60 164 Kees Lips Call Tender nn
16:30 61 Frans Burgers Dirkje E Zirocco Blue Moergestel
16:31 62 Rob de Bruyn Barcalux Ticallux Verte Hooge Miere
16:33 63 Frans Wijlaars Demantur VS Douglas waalre
16:34 64 258 John Josephs Doryane Hdh Vleut Heeze
16:36 65 256 Leon Hegge Catoja Hdh Caretello Heeze
16:37 66 Siebe Kramer C.SE Caletto Z Castillo van Berkenbroeck oud beijerland
16:39 67 250 Kelly Jochems Charlina van de Laarseheide nn Achtmaal
16:40 68 Ruben Romp Donatella - goirle