3. Springen - L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
FEE: € 0.65
Datum: 18 januari 2020
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 45.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 20.-
5e prijs: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 71 Kelsey Busch Calista Caramel MH Onb. P-L Limbricht
2 Nadieh Mc Plegt Nina MP Nabab de reve Langeveen
3 Laura-Linnea Nyblom Power Lady z X Kortenaken
4 52 Saskia Schweckhorst Piqué Pablo P-L Wesel HC
5 36 Tristan Marchal Just me Nn P-L Someren
6
7 Kristian Houwen Joep Troyka S Cidane Wanssum
8 7 Bart Loop Goof Glasgow P-L Neeritter
9 49 isra diouri Chi Z Chardonnay Z P-L Echt
10
11 Jasper Bulthuis Indian Rose - Dieteren
12 Renee de Weert Batida Balou du Rouet Sevenum
13 Niels Bulthuis ietje ilona quasimodo vd molendreef Dieteren
14 98 Rens Spreuwenberg Just Ivy Nabab P-L
15 12 Bj?rn Possen Pico Pablo van Berkenbroek P-L Mechelen
16 18 Daniel Hagmanns Victor P-L Heinsberg HC
17 28 Lonneke Mulder Hermydor Hermes de Lux P-L Sittard
18 Jan Vlemmix Beldiso Bienno Lommel
19 Vanessa Kaiser Sacoeur Saccor Linnich
20 19 Sterre Urlings Histella Londentimes P-L Echt
21 107 Vanessa Kaiser Sacoeur Saccor P-L Linnich HC
22 Patrick Lemmen Jappeloup Calvaro Koningslust
23 41 Céline Legros Nevada Quite Donaldson P-L Tongeren
24 Nadieh Mc Plegt Kasandra MP Durango vdl Langeveen
25 117 Kerstin Ilbertz Balou's Rubin Balou du Rouet P-L
26 118 Fabienne Bock checky check in P-L Nettetal
27
28 Theo Sanders Bilbao 34 Ballybo H Erkelenz
29 Heino Van Loon Kannan Kannan Lanaken
30 Kristian Houwen Jilzz VM - Wanssum
sleeppauze (20 minuten)
31 Daniela Winkels Max Xxx P-L Tönisvorst
32 87 Tobias Luikens Contura Captain P-L Ittervoort
33 Moniek Banens Job C Charisma Schimmert
34 Andrea Sanders Wynesto B Tangelo van de Zuudhoeve Erkelenz
35 Renee de Weert Olga van de Helle Corsari van de Helle Sevenum
36 43 Jur van Kimmenade Bizet Verdi P-L Weert
37 Barbara Van der Most Ice cream El salvador Sevenum
38 80 Robby Krowoza Nelle D'AU Cerfs Galisco Van Paemel P-L Roermond
39 Jan Vlemmix Hero AB Z Hunter's Scendro Lommel
40 108 Hikari Yoshizawa Dinka Diarado Koningsbosch
41 Frederik Knorren Kannan Belle Kannan Bocholtz
42
43 60 Carsten Lux Edgar Etoulon P-L Schinveld
44 Julia Hallberg Cabalensky Z Cornet obolensky Weert
45 Niels Bulthuis jewel Onbekend Dieteren
46 63 Viktor Daem Oh suprise X P-L
47 74 Florent Negrel President harley vdl P-L Neerkant HC
48 29 Lonneke Mulder Nikita van de Heffinck - P-L Sittard
49
50 72 Kelsey Busch Gibini MH Z Gaillard de la Pomme P-L Limbricht
51 Nadieh Mc Plegt Jerenzo V Durangi vdl Langeveen
52 Patrick Lemmen Carlsberg Chalereux Koningslust
53 Kristian Houwen Jiletton HS Quality Time Wanssum
54 Marinda van den Berg I like it Cameron Z Wanssum
55 Anna Lozusic Chicharo Casalito Bocholtz
56 81 Robby Krowoza Letty Boo Lesotho P-L Roermond
57 Theo Sanders Comtessa M Catoki Erkelenz
58 Jasper Bulthuis Gucci NN Dieteren
59 Heino Van Loon Untouche Untouchebel Lanaken
60 Niels Bulthuis Hero Tangelo Dieteren
61
62 Julia Hallberg De la vinken Z Dinken Weert
63 99 Rens Spreuwenberg Ellie Arco P-L
64 Frederik Knorren Eros P Namelus Bocholtz
65 Jan Vlemmix Hermione Action Breaker Lommel
66
67 120 Hikari Yoshizawa Quality Quadros Koningsbosch
68 Christina Frenken Cleartol Clearway Tönisvorst
69 110 Kerstin Ilbertz Calle Cool Calido P-L
70 111 Daniela Winkels Glasgow Glasgow P-L Tönisvorst